17

@Encore dziwi cię że nie przeczytał co wkleja?

1

@dominik127pl może przelał coinsy i za te coinsy kupił pół składu? ^^

0

2

@barcowy1899 nie kupować coinsów, nie przelewać coinsów, nie oszukiwać ;x

0

@Colon tam są drzwi

1

@DaPi fote? wow, ja widziałem nawet filmik i dalej nie wiem za co

1

Za co Suarez dostał żółtą? konkretnie, jaki przepis złamał

0

@MesQueUnClub_87 w Polsce jest łamana konstytucja, a ty o bidonie

0

@klopx Puig obejrzy murawę jak świnia niebo

1

@tobiasson92 238+31= 269, 213+66=279, 269=279?

1

@D1OS a więc zostaje biedra, stacja no i anal

4

@HERORICH2 przecież ten bidon by robił za słupa

4

@hoeniker nie nazwałbym tego fartem :) i wszyscy inni też, ale nie moszna bo kary pieniężne

2

@PatrychoO z tego co widzę to prawie same starocie wrzuca

1

@DaPi od niedzieli odpaliłem Xboxa tylko raz, pobralem aktualizacje fify i wyłączyłem w cholerę

1

@MesQueUnClub_87 nie głosowałeś czasem na PiS? Opcje były lepsze, ale z sentymentu.. ^^

1

@MesQueUnClub_87 przerobione ps2 to jedyne legitne ps, deal with it

1

@Hubert102 dylematu nie ma bo wiadomo że xbox, ale dopóki wychodzą gry na xo to nie kupię ;f

4

@Hanok jeszcze obroża arrrr

32

@Adamski69 najgorzej jak jakiś cymbał ujowo zaparkował, ty nie masz wyjścia i parkujesz się względem niego, a jak rano idziesz do auta - jego nie ma, a ty masz na szybie karnego beniza

0

Kojarzy ktoś czarne bwm rejestracja "e1 dzik?"
Chyba jakiś jupiter, czy aby czasem nie ktoś z wk?

2

@IronSanHybrid żono, mam dla ciebie fartuch xD

2

@IronSanHybrid jak mam nie pić gdy w Polsce jest łamana konstytucja

4

@Omoziu pornusy z fabułą

11

@DonAndrzejos Od Bartka, potem od Busquetsa, potem.. wciąż nie od Messiego, elo

2

@codemat wiesz że strona w randomowych momentach skacze góra-dół?

5

@Transu96 i odpowiedź xD


3


kiedyś nawet szanowanych xDD

0

@Jaman z duszenia prosta droga do parteru ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?