Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
@Encore dziwi cię że nie przeczytał co wkleja?
1
@dominik127pl może przelał coinsy i za te coinsy kupił pół składu? ^^
0
@barcowy1899 xD
2
@barcowy1899 nie kupować coinsów, nie przelewać coinsów, nie oszukiwać ;x
0
@Colon tam są drzwi
1
@DaPi fote? wow, ja widziałem nawet filmik i dalej nie wiem za co
1
Za co Suarez dostał żółtą? konkretnie, jaki przepis złamał
0
@MesQueUnClub_87 w Polsce jest łamana konstytucja, a ty o bidonie
0
@klopx Puig obejrzy murawę jak świnia niebo
1
@tobiasson92 238+31= 269, 213+66=279, 269=279?
1
@D1OS a więc zostaje biedra, stacja no i anal
4
@HERORICH2 przecież ten bidon by robił za słupa
4
@hoeniker nie nazwałbym tego fartem :) i wszyscy inni też, ale nie moszna bo kary pieniężne
2
@PatrychoO z tego co widzę to prawie same starocie wrzuca
1
@DaPi od niedzieli odpaliłem Xboxa tylko raz, pobralem aktualizacje fify i wyłączyłem w cholerę
1
@MesQueUnClub_87 nie głosowałeś czasem na PiS? Opcje były lepsze, ale z sentymentu.. ^^
1
@MesQueUnClub_87 przerobione ps2 to jedyne legitne ps, deal with it
1
@Hubert102 dylematu nie ma bo wiadomo że xbox, ale dopóki wychodzą gry na xo to nie kupię ;f
4
@Hanok jeszcze obroża arrrr
32
@Adamski69 najgorzej jak jakiś cymbał ujowo zaparkował, ty nie masz wyjścia i parkujesz się względem niego, a jak rano idziesz do auta - jego nie ma, a ty masz na szybie karnego beniza
0
@Transu96 http://www.verso.pl/lu/e1_dzik.jpg
0
Kojarzy ktoś czarne bwm rejestracja "e1 dzik?"
Chyba jakiś jupiter, czy aby czasem nie ktoś z wk?
2
@IronSanHybrid żono, mam dla ciebie fartuch xD
2
@IronSanHybrid jak mam nie pić gdy w Polsce jest łamana konstytucja
4
@Omoziu pornusy z fabułą
11
@DonAndrzejos Od Bartka, potem od Busquetsa, potem.. wciąż nie od Messiego, elo
2
@codemat wiesz że strona w randomowych momentach skacze góra-dół?
5
@Transu96 i odpowiedź xD
3
kiedyś nawet szanowanych xDD
0
@Jaman z duszenia prosta droga do parteru ( ͡~ ͜ʖ ͡°)