Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jaman bilet na klepanie najmana na fame
32
Jakby ktoś przegapił wystąpienie Najmana z hejtparku to służę uprzejmie
https://zapodaj.net/images/02977017ade87.png
1
@kerouac ciebie też zawezwali?
0
@SelloutCrowd jest wśród was zero które dworowało sobie z małej dziewczynki anaid i się rozłączył xD
0
no i jest najman xD
1
żono, mam dla ciebie fartuch xD
0
@ranger3120 chamy jedne
0
do najmana dzwonią xD
0
ea wypuściło ligowe sbc, zdążyłem zrobić 2 najdroższe składowe i cyk, scbka nie ma xD
2
@justfootball gabbie carter
1
@grejtxkrzychu człowiek kłoda, carrasco lepszy, promes lepszy i mógłbym tak wymieniać
3
@IronSanHybrid przecież mnie znasz
https://i.imgflip.com/4kpkwc.jpg
1
@IronSanHybrid to zdejm i wyślij tam gdzie zwykle ;x
1
@IronSanHybrid A już chłodziłem szampana ;/
PS. Pics or didnt happen
28
@Denver w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem
1
@NeroTFP fejsbukowi 0 bo go nie mam i polecam pójść moimi śladami ;)
0
@marcin62 jak Cię złapią za rękę to mów że ty tam nie mieszkasz
0
@maatiixx powinniście się modlić żeby Busquetsa posadził , a nie Messiego..
5
@Martwy jak cię złapią za rękę to mów że nie twoja ręka
1
@Encore sen jest dla słabych, wyśpi się po śmierci
1
@PatrychoO https://www.futbin.com/21/squad/2295345
weno to ustaw jak człowiek bo wstyd, zamiast 4 na niepełnym masz 2
0
@Dembouz1899 platforma
1
@NaFazieHitman po 5 czerwonych wywala grę
5
@Encore sam zagraj całe fut champions w jeden dzień to zobaczymy o której policja cię zawinie
1
@Encore największy partacz w tej grze
16
No i nie wytrzymałem
https://zapodaj.net/images/acddb70456b96.jpg
4
@VamosRakieta wiązanki lecą takie że hej
3
@VamosRakieta Aż mnie trzęsie, a jeszcze 14 meczy zostało
11
Nigdy, przenigdy nie grajcie całego fut champions jednego dnia
1
@kerouac ale on ma chorom curke, to może weź mu daj te 15 zł za friko, co somsiad?