0

@don'T.R.I.P.e podpowiedź, im wcześniej zrobisz zadanie "ścieżki przeznaczenia" tym lepiej

3

@Janiama i znowu życie pokaże kto miał rację

0

@codemat ile ja na to h straciłem

2

@Bartunek jaka cena, na 1 koncie mam z 30 postaci teraz, ekstra magazyny xD

1

@GIGAKOKS no tylko jeden jest, wszystko połączyli, teraz jest tylko polska, można do rumunów albo do czech iść conajwyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Bartunek ale to nie kamera, ta postać miała kupiony fryz w czasach gdy fryzów się nie zdejmowało tylko kliknąłeś i już nie mogłeś zdjąć, najwyraźniej po którymś updacie mi znikły i teraz jestem rarytasem na serwerze, jedyny w swoim rodzaju

4

Wchodzę do metka na najpierwsiejszą postać i co widzę?
https://zapodaj.net/images/09215c2f3418d.png
xD

2

@Bartunek idem do rybaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

człowiek sobie odpalił metka zobaczyć czy postać jeszcze stoi, wchodzi do m1 a tam sklepiki stoją na 15lv+ ( ͡° ͜ʖ ͡°) rangi trochę poszło ale warto było, od razu człowiek czuje że żyje

16

@kuz zmień pracę i weź kredyt

1

@justfootball chwila, czy mi się wydaje czy on pozuje z niepełnosprawnymi na proteście na którym ludziom się rozchodzi o to żeby można było usuwać ciążę z podejrzeniem niepełnosprawności? xD

23

@Kusco15 chciałbyś jego powrotu? Ludzie, trzymajcie mnie... popis trzeba rozwiązać, członków powsadzać do pierdla, a pozostałości zburzyć żeby nie pozostał kamień na kamieniu

3

@neeed napiwno, będzie tam grał pewnie Pedri

4

Coutinho kontuzjowany? Nam to zawsze piach w oczy i flash na rampę

6

@Kettger Fifa: Opowiem Ci dowcip.
pes: No, dawaj.
Fifa: Content, gracze.
pes: Nie czaję.
Fifa: Właśnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Cave dobrze że nie loża

0

@supermis aha

3

W życiu się tak człowiek na siłowni nie napoci jak przy tym zakichanym fut champions and that's a fact

0

@gorgota co to znaczy fifacze "i transu"? xD
jaki budżet? na ten moment to james i ziyech out, a za nich allan/wijnaldum/kante w 4-2-3-1
https://www.futbin.com/21/squad/1859309
celuj w to, a jak budżet pozwoli to wiadomo mane i salah na skrzydła

4

@Vebrol nawet jakby się nie przewrócił to był ciągnięty i za to jest karny

4

@tomek256 zabierzesz nas teraz do muzeum lotnictwa? a w kranie puścisz walkera?

3

a główna zbugowana, przewinąć nie idzie
@codemat

0

@ObiektywnyKibic121 zepsutego trzeba na taśmę sklejać żeby mieć czym rzucać

5

Nie no, nie wyczymie z tych nerw, aż sobie fut champions odpalę na odstresowanie

0

@justfootball chyba na dobicie leżącego

1

@barcowy1899 napisz jeszcze ze 3x to może dostaniesz zielonego

0

Słuszny karny, po kiego go ciągnął za koszulkę? nigdy się nie nauczą..

0

cristiano by to strzelił, na szczęście to tylko brazylijski neymar

0

to niezła barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?