Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NaFazieHitman a mógł być mądry jak Batman
0
@gregory9609 nie zrobisz go za 10k.. chodziło mu o to że zrobił go z kart które już miał w klubie i dopłacił tylko 10k
4
@NGTRX nie
0
@sila101 ja ci tylko przypomnę że za rogiem są icon sbc które będą ograniczone czasowo, myślę że lepiej będzie mieć karty odłożone ;) A fati jest nieopłacalny, w jego cenie masz rashforda/sona/hazarda itd..
1
@Barwindg 4/10 xD
0
@ranger3120 suszarki(stojak) i wiatraka w domu nie masz? ile to razy się coś na szybko suszyło xD
3
A więc to już do tego doszło.. hiszpańska inkwizycja
0
@Rewolucja123 tak o
2
odpalił ^^
0
nieodpowiedzialne, mamy szeroką kadrę i wiele opcji
0
@ksobi bo nie wydałem, on wydał setki tysięcy które mu zasponsorowali i teraz widać efekty ;P
4
@dominik127pl nowi i ze słabszym bilansem mówisz?
https://zapodaj.net/images/de6bc95829d40.jpg
https://zapodaj.net/images/92cdab7587c87.jpg
https://zapodaj.net/images/328232e6c34dc.jpg
:P
4
@DaPi i prawidłowo
0
@Solimalhio a z innych oczywistych rzeczy to trawa jest zielona
0
@IronSanHybrid kto potrzebował odwiedzić wujka google żeby załapać? no dalej, nie wstydzić się
2
Bartek odszedł i od razu Messi strzela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@MateS Rabat
0
Chyba im się ciekawostki kończą bo już 2x mówią że Ibrahimović i Sanchez się od Barcelony odbili ;x
0
już myślałem xD
0
zeszła mu :P
0
@PatrychoO same placki ;/
0
@LucasW123 nie popis
0
@Lisek To ja tak kiedyś w fifce robiłem, wrzuciłem najlepsze zespoły do 1 ligi i gramy :P a w LM jakieś ogórasy
0
@Dzemix111 same pozytywy ;x
2
@justfootball to czemu nie napiszesz?
0
@seba1324 zagrałem 4 rivalsy i 26 fc i mam 1 rangę ;x , w czwartek zagraj 5-10 meczy, tylko wygraj coś
25
Dlaczego z rodziny prezydenta robi się nie wiadomo co? Dlaczego wpisy córki kogokolwiek interesują? Kim ona jest? Gówno mnie obchodzi co powiedziała dudowa matka, babka, siostra czy inna ciotka.
5
@UncleDrew nie, chyba nie myślisz że leo zaczął sabotować mecze bo bartek na stołku był xD
0
@DaPi moja wina że sobie nie ustaliłeś aktualizacji na konkretną godzinę? xD
0
cypis wjechał z nową nutą ( ͡° ͜ʖ ͡°)