Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kuz znaleźli na pokładzie pisowców, stąd gaz i przemowa stewardessy
0
@Janas11224 a czemu jej nie było?
0
@AduŚ07 chyba smocze kule xD
1
@NaFazieHitman to nie kwestia kamienia na pierścionku, to kwestia serniczka
1
@Artsssfc wezmę jakie dają
1
@TheGoldenEleven a co, sezon już się skończył czy coś mnie ominęło?
1
@IronSanHybrid atencjusz
2
@wpwelement Dimissió
0
@ObiektywnyKibic121 napiwno
14
@Danny Gaucho nowa dyskusja dla atencji, proste
3
@IronSanHybrid wygląda jak pytania do q&a pod artykułem ^^
0
@paweldunajecfcb zawsze mogli zaprosić Macieja J. ^^
0
@Aveiro to pod artykułem nie można?
2
@Barwindg może chodzi o helikopter w ogniu
1
@Nano22 złotówa i pies ogrodnika jesteś, sam nie zeżresz, a innemu nie dasz
0
Coś licho idzie z pytaniami do tego waszego q&a ;x
https://www.fcbarca.com/97280-un-toc-de-la-rambla-q-ampa.html#comments__list
0
Kiedy wrócą minusy/usuniecie zielone?
19
Komentarz usunięty
0
@Danny Gaucho to już sobie zwalić nie można? wielka afera
6
@Danny Gaucho nie te czasy somsiad, teraz się co innego ogląda
1
@vangoor gość się poznał na ps5 jeszcze za nim do niego przyszło
6
3 karne przeciwko realowi? a co to za czary?
0
@Eoren ale nie zapomnijcie o charakteryzacji, za wesołowską go trzeba przebrać
1
@wpwelement widzę że moderacja to interes rodzinny ^^ adoptujecie mnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@don'T.R.I.P.e hola, hola, przy tym pytaniu będą padać odłamki i wiele osób może dostać rykoszetem xd
3
@PatrychoO dzięki, teraz napiwno się skupię na fut champions xD
0
No dawaj Jota, ileż można czekać na tego upgradea w fifce
0
dałby strzelić jocie samolub jeden
0
@Daviix7 rynek w ut is dead
1
@Kamil92 jestem za jotą