3

@kuz znaleźli na pokładzie pisowców, stąd gaz i przemowa stewardessy

0

@Janas11224 a czemu jej nie było?

0

@AduŚ07 chyba smocze kule xD

1

@NaFazieHitman to nie kwestia kamienia na pierścionku, to kwestia serniczka

1

@Artsssfc wezmę jakie dają

1

@TheGoldenEleven a co, sezon już się skończył czy coś mnie ominęło?

1

@IronSanHybrid atencjusz

2

@wpwelement Dimissió

0

14

@Danny Gaucho nowa dyskusja dla atencji, proste

3

@IronSanHybrid wygląda jak pytania do q&a pod artykułem ^^

0

@paweldunajecfcb zawsze mogli zaprosić Macieja J. ^^

0

@Aveiro to pod artykułem nie można?

2

@Barwindg może chodzi o helikopter w ogniu

1

@Nano22 złotówa i pies ogrodnika jesteś, sam nie zeżresz, a innemu nie dasz

0

Coś licho idzie z pytaniami do tego waszego q&a ;x
https://www.fcbarca.com/97280-un-toc-de-la-rambla-q-ampa.html#comments__list

0

Kiedy wrócą minusy/usuniecie zielone?

19

Komentarz usunięty

0

@Danny Gaucho to już sobie zwalić nie można? wielka afera

6

@Danny Gaucho nie te czasy somsiad, teraz się co innego ogląda

1

@vangoor gość się poznał na ps5 jeszcze za nim do niego przyszło

6

3 karne przeciwko realowi? a co to za czary?

0

@Eoren ale nie zapomnijcie o charakteryzacji, za wesołowską go trzeba przebrać

1

@wpwelement widzę że moderacja to interes rodzinny ^^ adoptujecie mnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@don'T.R.I.P.e hola, hola, przy tym pytaniu będą padać odłamki i wiele osób może dostać rykoszetem xd

3

@PatrychoO dzięki, teraz napiwno się skupię na fut champions xD

0

No dawaj Jota, ileż można czekać na tego upgradea w fifce

0

dałby strzelić jocie samolub jeden

0

@Daviix7 rynek w ut is dead

1

@Kamil92 jestem za jotą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?