Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ojciec5tkidzieci postanowił że kolejne podejścia nie mają sensu?
2
8 sezon GoT.. ach, cóż to był za sezon, nie zapomnę go nigdy, a zwłaszcza tej wybitnej sceny
https://zapodaj.net/images/b4316193fd835.png
2
@VanBest Ja nie wiem jak można stawiać jakiegoś AC nad trylogią Ezio/Black Flag
5
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
81
@LuisSalvano jak nie sraczka to piszczel, masz ci los
7
@Rewolucja123 wgl nie gra bo jest kontuzjowany ;x
0
@IronSanHybrid kurłła, ja już mam, musieli mi czegoś dosypać ;/
2
@marcin62 skończyłem na syndicate.. i jak patrzę na te nowe to nie wiem czy mi się chce ogrywać kolejne ;f
4
@Janas11224 nie wąchaj mu mordy, 100% działa
0
@NaFazieHitman sowe?
0
@Fawrf dej pan
1
@DaPi przecież to umówiona akcja mająca na celu odwrócić naszą uwagę od bi, za tym wszystkim stoi moderacja!
0
@Fawrf całe szczęście że moderator zachował trzeźwy umysł i unicestwił dyskusję
25
Hmm.. co by tu dzisiaj odpalić..
https://memy.pl/show/big/uploads/Post/270619/15573034759796.jpg
1
@chavez tak dokładnie wszystkich to nie pamiętam no ale był wymienny Bale(100k), niewymienni: Bruno Fernandes, Kante, Wijnaldum, Rashford, Courtois, Militao, no i jeszcze on, wymienny https://zapodaj.net/images/328232e6c34dc.jpg
^^
0
@chavez pokazać ci moje trafy przed premierą? :P
1
@Fawrf ja jestem jak tommy lee jones w ściganym
1
@Fawrf nie ma co zwlekać
4
@Fawrf kiedy perm jak nie teraz?
1
@Bykunn jego racja jest jegojsza niż twojsza
2
@DaPi śpo w tej formacji to tak naprawdę skrzydła, aguero i griezmann na skrzydłach? pozdro 600, nie pisz, nie dzwoń, zapomnij
0
@kerouac Panie, ty nie zmieniaj tematu, dobre?
2
@Zoker nie mówiąc już o wyższości Cristiano nad Messim
0
@Rewolucja123 ciężko żeby nie był jak jego partnerem jest Busquets
0
@Rewolucja123 ale tracimy bramki przez względy motoryczne
2
@Rewolucja123 jeśli wykluczyć motorykę to może i najlepszego
0
Take the L xD
0
@Mario96w i serwerami
1
Kiedyś miałem ambicję żeby walczyć do końca - była elyta 2, teraz byle do g3, jak ta fifa potrafi upodlić człowieka