Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
pierwsza dla araba, pięknie, jazda z kenem
0
@Jacu327 kuku
0
@Ratamahatta vidal w tym jego 4-2-3-1 by się odnalazł, to go odpalili za friko tak jak resztę ;x
0
nieeeee, koncert kubanczyka bedzie, trzymajcie mnie bo nie wyczymie
1
@pauletaa on pudziana wyzwał na walkę xD pudzian coś tam że tylko jeśli zwycięzca bierze obie gaże
0
@Encore bestia po duszeniu w powietrzu
0
przecież to nawet nie było klepanie, on klaskał xD
1
w powietrzu odklepal xD
0
gdzie ten szeliga do pudziana podskakuje, z czym do ludzi xD
0
pierwsza dla bestii, pięknie
2
jak dzik w sosne
0
z jednej strony byłoby fajnie gdyby szeliga przegrał, a z drugiej bardzo fajnie
2
oj bedo memy z luxuria
"ale ja mogę" no nie mogę z tego xD
0
ale ja mogę XDDDDDDDDDD dzizas
1
buja się jak ertolony rezus
2
co typiara, z gumową lalą wyszła i różami w zębach
0
lodziara od donata teraz, ciekawe czy znowu po kresce wejdzie
0
dzizas jaki cringe, co to było
0
rudy z wwe się dostał
0
@Encore pajonk po jajach typa kopał i w tył głowy, 28-26 w punktach
0
no i po hejterze
3
szybko zareagowali z tym pawłowskim xD
0
co cham go kopie po jajach, teraz w tył głowy
10
@xVENUMx fascynujące
0
@jakub1906 powtórkę meczu sobie obejrzysz bez problemu, powtórki fame nie, wybór prosty
1
skąd oni wytrzasnęli tego typa przy mikrofonie
0
@kuz fame mma do końca, w potem najwyżej powtóreczka meczyku ;x
1
@tomek256 w szkole ;x
11
@draxidox ruskie strimy już się grzeją
1
@Gaz pokaż skład, podaj budżet, napisz kto wymienny a kto nie, jaka platforma.. podstawy