3

pierwsza dla araba, pięknie, jazda z kenem

0

@Jacu327 kuku

0

@Ratamahatta vidal w tym jego 4-2-3-1 by się odnalazł, to go odpalili za friko tak jak resztę ;x

0

nieeeee, koncert kubanczyka bedzie, trzymajcie mnie bo nie wyczymie

1

@pauletaa on pudziana wyzwał na walkę xD pudzian coś tam że tylko jeśli zwycięzca bierze obie gaże

0

@Encore bestia po duszeniu w powietrzu

0

przecież to nawet nie było klepanie, on klaskał xD

1

w powietrzu odklepal xD

0

gdzie ten szeliga do pudziana podskakuje, z czym do ludzi xD

0

pierwsza dla bestii, pięknie

2

jak dzik w sosne

0

z jednej strony byłoby fajnie gdyby szeliga przegrał, a z drugiej bardzo fajnie

2

oj bedo memy z luxuria
"ale ja mogę" no nie mogę z tego xD

0

ale ja mogę XDDDDDDDDDD dzizas

1

buja się jak ertolony rezus

2

co typiara, z gumową lalą wyszła i różami w zębach

0

lodziara od donata teraz, ciekawe czy znowu po kresce wejdzie

0

dzizas jaki cringe, co to było

0

rudy z wwe się dostał

0

@Encore pajonk po jajach typa kopał i w tył głowy, 28-26 w punktach

0

no i po hejterze

3

szybko zareagowali z tym pawłowskim xD

0

co cham go kopie po jajach, teraz w tył głowy

10

@xVENUMx fascynujące

0

@jakub1906 powtórkę meczu sobie obejrzysz bez problemu, powtórki fame nie, wybór prosty

1

skąd oni wytrzasnęli tego typa przy mikrofonie

0

@kuz fame mma do końca, w potem najwyżej powtóreczka meczyku ;x

1

@tomek256 w szkole ;x

11

@draxidox ruskie strimy już się grzeją

1

@Gaz pokaż skład, podaj budżet, napisz kto wymienny a kto nie, jaka platforma.. podstawy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?