Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Szicek10 ale bieda, schody już się rozpadają, no tragedia, nie to co ja
1
@Decooo Xbox > PS
2
3:0 w 28 minucie?
https://zapodaj.net/images/053733cb0ffff.png
0
@lucas/catalan Ja identyfikuje się jako moderator i właśnie zbanowałem bi
0
@Ghotti kompletne unicestwienie główek w 20 przekreśla ją całkowicie
4
jak nejmen to łyknie i obwieści zwycięstwo to chyba padnę xD
5
@PawkoFCB 18>21>19>20
2
@gorgota no u mnie już w paczkach trafy za prawie 2mln, 2 tyle z inwestycji, no a skilla jak co roku, chociaż od 17 elyty nie było
0
@Gosciuu co to wgl za pytanie, jak uzupełnisz letni zimowym to jaki ci wyjdzie? ;f
13
@AssisMoreira Buenos Aires
2
@Chakalaka on za to nie poleci, nie ma szans ;x
3
2:0 xDD i ten real z nami wygrał, więc z kogo beka, z nich czy z nas? xD
0
@DaPi jak wejdziesz na google mapsy na adres kasjo to zobaczysz kasjo z ziomeczkiem przed chałupą, jeden bez spodni, a 2 bez koszulki ^^
1
@gorgota lucas na pp, rashford na n, maximin na lp, semedo na po, wijnaldum za jamesa, de gea za edersona
2
nejmen i jego pozew który pokazał na yt
https://x.com/MarcinKoninski/status/1333531778385141764
2
kurłła, nie wyczymie xDDDDD
2
szybko typa wyjaśnili, wczoraj wrzucił film bez cenzury, teraz zrobił reuploada z cenzurą ale i tak już poszło w świat ;x
14
@IronSanHybrid iq 600, barca poleciła todibo przyświrować pawiana żeby sami go chcieli oddać nawet za darmo i cyk mamy transfer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@FCB24 teraz gra? Linka dej
0
@Pertezm no do ilu można zaokrąglić, 2000 lub 2010, czyli 20 albo 10, czyli 20 bo od 2006 ;x
0
@Pertezm 2010 lat?
0
@Pertezm potrafi przedryblować starą która stoi na drodze do żabki?
1
@MesQueUnClub96 @wpwelement
0
@Jacu327 no i co z grą ze łba
1
@Pertezm a ja właśnie przytuliłem 2,5 mln z inwestycji ;)
0
Fryzjerzy to są teraz otwarci czy zamknięci?
1
@fcbarcafan19 2 stówki
4
@marcin62 "The Bitcher: The Dildo of Destiny"
xD
1
@LuisSalvano
5
@cchesterr43 a kto oprócz ciebie tam był? ( ͡° ͜ʖ ͡°)