4

@Szicek10 ale bieda, schody już się rozpadają, no tragedia, nie to co ja


1

@Decooo Xbox > PS

2

0

@lucas/catalan Ja identyfikuje się jako moderator i właśnie zbanowałem bi

0

@Ghotti kompletne unicestwienie główek w 20 przekreśla ją całkowicie

4


jak nejmen to łyknie i obwieści zwycięstwo to chyba padnę xD

5

@PawkoFCB 18>21>19>20

2

@gorgota no u mnie już w paczkach trafy za prawie 2mln, 2 tyle z inwestycji, no a skilla jak co roku, chociaż od 17 elyty nie było

0

@Gosciuu co to wgl za pytanie, jak uzupełnisz letni zimowym to jaki ci wyjdzie? ;f

13

@AssisMoreira Buenos Aires

2

@Chakalaka on za to nie poleci, nie ma szans ;x

3

2:0 xDD i ten real z nami wygrał, więc z kogo beka, z nich czy z nas? xD

0

@DaPi jak wejdziesz na google mapsy na adres kasjo to zobaczysz kasjo z ziomeczkiem przed chałupą, jeden bez spodni, a 2 bez koszulki ^^

1

@gorgota lucas na pp, rashford na n, maximin na lp, semedo na po, wijnaldum za jamesa, de gea za edersona

2

nejmen i jego pozew który pokazał na yt
https://x.com/MarcinKoninski/status/1333531778385141764

2


kurłła, nie wyczymie xDDDDD

2




szybko typa wyjaśnili, wczoraj wrzucił film bez cenzury, teraz zrobił reuploada z cenzurą ale i tak już poszło w świat ;x


14

@IronSanHybrid iq 600, barca poleciła todibo przyświrować pawiana żeby sami go chcieli oddać nawet za darmo i cyk mamy transfer ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@FCB24 teraz gra? Linka dej

0

@Pertezm no do ilu można zaokrąglić, 2000 lub 2010, czyli 20 albo 10, czyli 20 bo od 2006 ;x

0

@Pertezm 2010 lat?

0

@Pertezm potrafi przedryblować starą która stoi na drodze do żabki?

1

0

@Jacu327 no i co z grą ze łba

1

@Pertezm a ja właśnie przytuliłem 2,5 mln z inwestycji ;)

0

Fryzjerzy to są teraz otwarci czy zamknięci?

1

@fcbarcafan19 2 stówki

4

@marcin62 "The Bitcher: The Dildo of Destiny"
xD

1

5

@cchesterr43 a kto oprócz ciebie tam był? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?