Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@maatiixx wiadomo
0
@xBoMBoWiECx chyba raczej Pudzian to na 1 miejsce, myślisz sport myślisz Pudzian
0
@NeroTFP chyba jednak potrzebuje
0
@koziar
stare ;f
0
@kerouac to powinni go dać od początku, teraz to już po ptokach, fani im nie wybaczą.
0
Oficjalnie Mads Mikkelsen zastąpi Johnnego Deppa w roli Grindelwalda w serii Fantastyczne Zwierzęta, czyli światełko w tunelu zgasło.
0
@Encore to samo co o 3:54 i się nie chce spać
1
perez posmarował
2
@kerouac Ja się oczywiście z tym stwierdzeniem nie zgadzam.
1
@Pogba Tak sobie właśnie scrollowałem ramblę i widzę że się niektórzy bardzo oburzyli że jak można coś na Maradonę napisać, i tak się zastanawiam czy w przypadku np. takiego Gulbinowicza(zmarł niedawno, afera pedofilska) powiedzieli by to samo.
4
"O zmarłych pisz dobrze albo wcale"
Zgadzacie się z tym stwierdzeniem? + argument
4
@messicocacola zgadzam się, nie do wytrzymania te serwery w fifie
0
@Joe_Pesci w takim razie temat tego księdza pedofila co niedawno umarł trzeba zamieść pod dywan? ;x
0
@Esteban_ fife, ale ani to ciekawe ani fajne
0
@Szpenser nie ma co z tym handlować
0
@ToshyFCB nie kupić
8
@marcin62 o czym najmana?
0
@FC1899Barca bardziej najman niż hajto ;x
1
@IronSanHybrid jeden mecz to też za mało
4
@Janiama tak jak twoja ankieta? ;x pamiętamy
0
@IronSanHybrid aha, wracaj w odmęty cringe'a
0
@IronSanHybrid laptop nie jest zły, jak potrzebujesz odpalić prezentacje z pszyrki
0
@IronSanHybrid stacjonarny > laptop
handluj z tym
0
@Trexas niech cię ręka boska broni
0
Fifa 21
Właśnie wyszło sbc o base icon - nie róbcie go, nie bądźcie głupi, kolejny raz cena zawyżona w porównaniu do poprzedniej fify w której były te sbc(początkowo 83/84/85), teraz wołają 87/86/85/85 xD
5
podsumowanie najman vs kasjo + akcja herczyka z różnych kamer
6
@DonMatteo901 najgorzej jak religia była w środku i trzeba było robić okno ;/
0
Radujcie się, Najman zdecydował się przyjąć 1 z 2 ofert Z PRAWDZIWYCH federacji mma ;x
https://mobile.twitter.com/MarcinNajman/status/1331175424743903232
0
@lucas/catalan ta siostra to jak brat pudziana
0
@DaPi to nie umiesz strzelać, bo jak to dobrze zrobisz to tego nie da się obronić choćby się przesunął bramkarzem w lewo i ty też byś strzelił w lewo ;x