Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krzychu1010 jak pod fife to xbox one
3
@macio_944 arcydzieła? to fajnie masz
9
@MesQueUnClub96 niektórzy dostają zp za nick ;x
0
@DaPi no i choy no i cześć
0
@itmustbejoke Gdyby poszedł do PSG to by znowu wygrał ZP
1
@IronSanHybrid oczekiwania jak stąd do Wałbrzycha, a efekt wiadomy ;P
6
maszyna ruszyła i już nikt jej nie zatrzyma
a czy TY już dostałeś swój pozew? xD
2
@Encore jestem czujny jak ważka w ciąży, nie ze mną takie numery
4
@MesQueUnClub96 ale ja nie napisałem żeby go wyruchać, tylko żeby on Ciebie nie wyruchał ^^
@Encore kto daje i zabiera ten wiesz co
11
@MesQueUnClub96 żeby Cię nie wyruchał
0
@tadzik447 Myślisz że exy z ps idzie odpalić tylko na ps? ;x
0
@TheNekro94 będę świadkiem
0
@tadzik447 kogoś dupka boli bo ich potężne pleyaki chodzą jak odkurzacze w porównaniu z cichutkimi xboxami ;x
3
@Rewolucja123 murzynke z dużymi cyckami i benizem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@TheNekro94 prawidłowo
1
@messi564 Xbox zawsze jest cichy więc bierz Xboxa ;x
2
@UncleDrew to nie jest koncert życzeń, jedziemy po wbierdal czy tego chcemy czy nie
1
@NeroTFP ale.. ale.. prawo webstera ;(
0
@FafitFCB ale by miała przekope
0
@Janiama xD
0
@IronSanHybrid było się w szkole uczyć to byś z łopatą nie musiał latać ^^
1
@NeroTFP to tak jak portugalia na euro ;x
0
@tadzik447 już po gameplayach jestem ;x
0
@Pogba bo to będzie kicha, oczekiwania po wiedźminie jak stąd do Wałbrzycha, a jak wyjdzie wiadomo
0
@IronSanHybrid a więc to ty włączyłeś chamie
0
@Coutinho007 oni też
0
ja wam powiem tak, lepiej żeby real awansował teraz i dostał łomot w dalszej fazie niż wygrał rzutem na taśmę ligę europy ;d
0
@kryhaa nie
2
@lucas/catalan zapomniałeś o zdjęciach, przecież nie będę każdej z osobna googlował bo mi się nie chce
0
@lucas/catalan gdzie gabbie carter