0

@Krzychu1010 jak pod fife to xbox one

3

@macio_944 arcydzieła? to fajnie masz

9

@MesQueUnClub96 niektórzy dostają zp za nick ;x

0

@DaPi no i choy no i cześć

0

@itmustbejoke Gdyby poszedł do PSG to by znowu wygrał ZP

1

@IronSanHybrid oczekiwania jak stąd do Wałbrzycha, a efekt wiadomy ;P

6

maszyna ruszyła i już nikt jej nie zatrzyma


a czy TY już dostałeś swój pozew? xD

2

@Encore jestem czujny jak ważka w ciąży, nie ze mną takie numery

4

@MesQueUnClub96 ale ja nie napisałem żeby go wyruchać, tylko żeby on Ciebie nie wyruchał ^^
@Encore kto daje i zabiera ten wiesz co

11

@MesQueUnClub96 żeby Cię nie wyruchał

0

@tadzik447 Myślisz że exy z ps idzie odpalić tylko na ps? ;x

0

@TheNekro94 będę świadkiem

0

@tadzik447 kogoś dupka boli bo ich potężne pleyaki chodzą jak odkurzacze w porównaniu z cichutkimi xboxami ;x

3

@Rewolucja123 murzynke z dużymi cyckami i benizem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@TheNekro94 prawidłowo

1

@messi564 Xbox zawsze jest cichy więc bierz Xboxa ;x

2

@UncleDrew to nie jest koncert życzeń, jedziemy po wbierdal czy tego chcemy czy nie

1

@NeroTFP ale.. ale.. prawo webstera ;(

0

@FafitFCB ale by miała przekope

0

0

@IronSanHybrid było się w szkole uczyć to byś z łopatą nie musiał latać ^^

1

@NeroTFP to tak jak portugalia na euro ;x

0

@tadzik447 już po gameplayach jestem ;x

0

@Pogba bo to będzie kicha, oczekiwania po wiedźminie jak stąd do Wałbrzycha, a jak wyjdzie wiadomo

0

@IronSanHybrid a więc to ty włączyłeś chamie

0

@Coutinho007 oni też

0

ja wam powiem tak, lepiej żeby real awansował teraz i dostał łomot w dalszej fazie niż wygrał rzutem na taśmę ligę europy ;d

0

@kryhaa nie

2

@lucas/catalan zapomniałeś o zdjęciach, przecież nie będę każdej z osobna googlował bo mi się nie chce

0

@lucas/catalan gdzie gabbie carter

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?