1

@Eoren niech możliwość "głosu" mają tylko te konta które są zarejestrowane od przynajmniej roku? :)

9

@AdiKingu96 taki Brożek

1

@kerouac za zakończenie twojej fifowej kariery

1

@Wossi61FCB wszystkie julki w panice

5

5

@Transu96 to ile tych nominacji masz?

5

Chciałbym z tego miejsca podziękować wszystkim za nominację mojej skromnej osoby do zp, naprawdę nie musieliście, jesteście światełkiem nadziei w tym ciemnym tunelu, w tej ponurej rzeczywistości zwanej ramblą, jesteście najlepsi!

0

@lucca87 kendra lust

2

@VenoM dobrze że ich opchnął za konkretny pitos i że sprowadził wartościowych następców

0

@Bobo25 ale czego mają nie robić?

0

@Bykunn to pytanie retoryczne?

1

@Bykunn bardziej chodziło że nie będzie musiał się z tymi wszystkimi ludźmi spotykać ;x

2

@Shapiro farciarz

0

@Colon ale za holenderskie czy ogólnie? bo gdzieś miałem z kilkanaście takich ale polaczków xd

2

@NaFazieHitman nie ma dowodów na to, że uczniowie wiedzieli że nie można kantować

2

@Fawrf jaka natura? naturalny pączek? xD

1

@clyde a potem odpal fife i złam pada, będzie komplet

2

@IronSanHybrid ale by prostatę wymasowała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Michvl cyberprzestrzeń, niech sobie ktoś inny poużywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Filip_10 patrz ilu mnie nominowało, nie mogę się opędzić
https://zapodaj.net/images/13f740176d84b.png

3

Ale wiecie że już nie musicie nominować Bi czy Rakiety bo już mają tyle nominacji że i tak wejdą dalej? ;x

2

@daniel32778 nominacja za nominacje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@LioMessi10 to nie propozycja tylko najlepszy śo z prem xd

0

@IronSanHybrid powiadomienia? jakie powiadomienia? o czym ty do mnie mówisz?
https://zapodaj.net/images/13f740176d84b.png

2

@IronSanHybrid dobrze że cię nie nominowałem

1

@Eoren chodzi o to że mało kto czyta artykuły, wchodzą w linka i piszą swoje bez czytania, bo jak inaczej wyjaśnić te ich masowe nominacje

1

@IronSanHybrid to niezły fejk, iron nigdy by tak nie powiedział!

0

@szela1899 udajemy że nie patrzymy

0

@NeroTFP już się rozpędziłem

0

@matirix20 zakończenie do kitu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?