2

@PanZagadka kurłła, oszalał

0

@BarcaInfo xD kumaty

18

Postanowiłem zadeklarować kasację konta w przypadku "zwycięstwa" bi, obejdzie się bez ankiety, pozdrawiam.

2

@Kusco15 zrobią zdziwionego pikachu gdy przyjdą wyniki sprzedaży, i jedni i drudzy ;)

0

@Barca1992 ze względu na wiadomo co odbędzie się pod stołem

0

@icccc edycja nie zwalnia z odpowiedzialności za treść przed edycją xD

0

@Pogba jak nie, ja obiecałem ale nie chcieli sobie popatrzeć ;/ ich strata ;)

9

Apeluję o zmianę zasad, nagroda jest za rok, więc głosujący też powinni tu być od przynajmniej roku

4

@gryfiT. Yhm, napiwno

0

@Janiama No nie wiem nie wiem

19

Post mający na celu wyrażenie pogardy i obrzydzenia
https://zapodaj.net/images/452f3e38f88da.jpg

6

@Janiama nie ma za co nejmen

2

@MesQueUnClub96 bi po cichu, za zapleczu u moderacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Isso89 ciężki to wybór był, najman czy kanar

12

Jak znowu będzie ustawione to nie pozostaje nic innego jak się wylogować.

13

@IronSanHybrid nie, nagroda jest za rok, więc powinieneś mieć konto od przynajmniej roku, deal with it

4

@Rewolucja123 dla ciebie pójdzie ta specjalna nagroda ̶r̶e̶d̶a̶k̶c̶j̶i̶ szeryfa

0

@inViNcibl3 jaką karę? ;f

5

@Pawlak1992 pozbywają się najlepszych postaci.. berlin, nairobi.. mogli by sobie rio albo tokyo odstrzelić, bez różnicy

1

zeszła mu

0

@ProMILs przecież jak chcesz szybko i sprawnie znaleźć pornusa to musisz znać nickname chopa co urabiał

1

@NeroTFP 45tys papieru

2

@lucas/catalan wydymali gabbie bez mydła, powinna wygrać

1

@IronSanHybrid a kaczynski gimliego

4

@IronSanHybrid dawaaaj

2

@wpwelement a poza nim ktoś jeszcze komentował? ^^

5

kolejny rok i znowu nominacje ustawione (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻

0

@Barca1992 zdaję się że głosują ci obeznani, a nie janusze przed telewizorem jak w mam talent :P stepującego syna i brata zresztą też nie kojarzysz? ^^

1

@Eoren niech możliwość "głosu" mają tylko te konta które są zarejestrowane od przynajmniej roku? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?