Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PanZagadka kurłła, oszalał
2
@maroon może taką? https://zamocowania.niczuk.pl/userfiles/articles/63_pl_artykul.jpg
0
@BarcaInfo xD kumaty
18
Postanowiłem zadeklarować kasację konta w przypadku "zwycięstwa" bi, obejdzie się bez ankiety, pozdrawiam.
2
@Kusco15 zrobią zdziwionego pikachu gdy przyjdą wyniki sprzedaży, i jedni i drudzy ;)
0
@Barca1992 ze względu na wiadomo co odbędzie się pod stołem
0
@icccc edycja nie zwalnia z odpowiedzialności za treść przed edycją xD
0
@Pogba jak nie, ja obiecałem ale nie chcieli sobie popatrzeć ;/ ich strata ;)
9
Apeluję o zmianę zasad, nagroda jest za rok, więc głosujący też powinni tu być od przynajmniej roku
4
@gryfiT. Yhm, napiwno
0
@Janiama No nie wiem nie wiem
19
Post mający na celu wyrażenie pogardy i obrzydzenia
https://zapodaj.net/images/452f3e38f88da.jpg
6
@Janiama nie ma za co nejmen
2
@MesQueUnClub96 bi po cichu, za zapleczu u moderacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Isso89 ciężki to wybór był, najman czy kanar
12
Jak znowu będzie ustawione to nie pozostaje nic innego jak się wylogować.
13
@IronSanHybrid nie, nagroda jest za rok, więc powinieneś mieć konto od przynajmniej roku, deal with it
4
@Rewolucja123 dla ciebie pójdzie ta specjalna nagroda ̶r̶e̶d̶a̶k̶c̶j̶i̶ szeryfa
0
@inViNcibl3 jaką karę? ;f
5
@Pawlak1992 pozbywają się najlepszych postaci.. berlin, nairobi.. mogli by sobie rio albo tokyo odstrzelić, bez różnicy
1
zeszła mu
0
@ProMILs przecież jak chcesz szybko i sprawnie znaleźć pornusa to musisz znać nickname chopa co urabiał
1
@NeroTFP 45tys papieru
2
@lucas/catalan wydymali gabbie bez mydła, powinna wygrać
1
@IronSanHybrid a kaczynski gimliego
4
@IronSanHybrid dawaaaj
2
@wpwelement a poza nim ktoś jeszcze komentował? ^^
5
kolejny rok i znowu nominacje ustawione (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻
0
@Barca1992 zdaję się że głosują ci obeznani, a nie janusze przed telewizorem jak w mam talent :P stepującego syna i brata zresztą też nie kojarzysz? ^^
1
@Eoren niech możliwość "głosu" mają tylko te konta które są zarejestrowane od przynajmniej roku? :)