Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
@wpwelement @Eoren @juliacicha @Szumi @Makaj @Aveiro
oświadczenie
https://zapodaj.net/images/2ad3967aa6aac.png
1
@zodiak_10 a czasem i tak
https://preview.redd.it/nnhljva2i3761.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=bfe4d7bb6946e820b80dd0df023f18008688d859
0
@barcowy1899 judy to zarazem największy sukces jak i największe rozczarowanie cyberpunka, who knows ten knows :P
0
@Kondziubarca może w loży zbanowanych?
26
@IrekPOL przecież to podrabiańcy, pijany by telefonu nawet nie odblokował, a co dopiero napisał posta.
3
@Tomo1989 meh, lepsze życzenia znajdę na czerwonym tubie
7
@SelloutCrowd w skarpecie
1
@Ojciec5tkidzieci jak to nie, passeratti jeździ to bogaty
1
@Rust_Cohle nie mogą bo paragon szybko przechwycony został xD
37
Ostatni raz dałem mamusi prezenty do spakowania.. ludzie otwierają, a tam ceny poprzyklejane, nawet paragon xD
5
@svensonFCB żel pod prysznic z avonu xD i jakiegoś giorgio armaniego perfuma
0
@Kajtek77 nie ma to jak hotel znowu leci w tv?
8
Ty to jesteś @smieszek
0
no cóż..
https://preview.redd.it/nnhljva2i3761.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=bfe4d7bb6946e820b80dd0df023f18008688d859
3
@MesQueUnClub96 kto cie leje?
3
@IronSanHybrid szkoda że na komunii tak nie dawali... gdzie mój hajs z komunii (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻
6
Nareszcie
https://zapodaj.net/images/2c20725824795.png
0
@student97r a co zrobił
1
@PatrychoO ten nick pierwotnie brzmiał "Transek", ale źle się kojarzył to zmieniłem na taki który się nie kojarzy.. oh wait ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Encore 2 zielone
2
@Encore oferuję 1 zielony
2
@IronSanHybrid @Triv44 jeszcze kurz po moim odejściu nie opadł, a wy już nad moją mogiłą się żrecie?! i tak wam nic w testamencie nie zapisałem
0
@IronSanHybrid ja będę czekał do końca
0
@IronSanHybrid nic nie kliknięte, wyczekujcie
4
dobra, sami tego chcieliście
https://zapodaj.net/images/398d17b3a4d10.png
0
@IronSanHybrid do janiamy nadal głosy spływają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.strawpoll.me/20823165/r
0
@Ojciec5tkidzieci co ostatnio
0
Dobra @IronSanHybrid, wybadajmy teren
https://www.strawpoll.me/42336687
0
@IronSanHybrid skąd miałem wiedzieć że akurat w tym roku nie będzie ustawione ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
0
@IronSanHybrid "ustawki" nie było, zwycięstwo uczciwe, viva la bi ( ͡° ͜ʖ ͡°)