0

@barcowy1899 judy to zarazem największy sukces jak i największe rozczarowanie cyberpunka, who knows ten knows :P

0

@Kondziubarca może w loży zbanowanych?

26

@IrekPOL przecież to podrabiańcy, pijany by telefonu nawet nie odblokował, a co dopiero napisał posta.

3

@Tomo1989 meh, lepsze życzenia znajdę na czerwonym tubie

7

@SelloutCrowd w skarpecie

1

@Ojciec5tkidzieci jak to nie, passeratti jeździ to bogaty

1

@Rust_Cohle nie mogą bo paragon szybko przechwycony został xD

37

Ostatni raz dałem mamusi prezenty do spakowania.. ludzie otwierają, a tam ceny poprzyklejane, nawet paragon xD

5

@svensonFCB żel pod prysznic z avonu xD i jakiegoś giorgio armaniego perfuma

0

@Kajtek77 nie ma to jak hotel znowu leci w tv?

8

Ty to jesteś @smieszek

3

@MesQueUnClub96 kto cie leje?

3

@IronSanHybrid szkoda że na komunii tak nie dawali... gdzie mój hajs z komunii (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻

6

0

@student97r a co zrobił

1

@PatrychoO ten nick pierwotnie brzmiał "Transek", ale źle się kojarzył to zmieniłem na taki który się nie kojarzy.. oh wait ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Encore 2 zielone

2

@Encore oferuję 1 zielony

2

@IronSanHybrid @Triv44 jeszcze kurz po moim odejściu nie opadł, a wy już nad moją mogiłą się żrecie?! i tak wam nic w testamencie nie zapisałem

0

@IronSanHybrid ja będę czekał do końca

0

@IronSanHybrid nic nie kliknięte, wyczekujcie

4

dobra, sami tego chcieliście
https://zapodaj.net/images/398d17b3a4d10.png

0

@IronSanHybrid do janiamy nadal głosy spływają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.strawpoll.me/20823165/r

0

@Ojciec5tkidzieci co ostatnio

0

0

@IronSanHybrid skąd miałem wiedzieć że akurat w tym roku nie będzie ustawione ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

0

@IronSanHybrid "ustawki" nie było, zwycięstwo uczciwe, viva la bi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?