2

puig się podśmiechiwał z pjanica to teraz pjanic się pośmieje z rysia

0

busquets, gonimy

2

nawet w takim meczu bez Messiego to Puig i tak nie wejdzie xd

4

wreszcie ich Messi nie blokuje

17

2

@MesQueUnClub96 dementuje, batrunek nic nie wie

1

@IronSanHybrid żyj dalej w swojej bańce mydlanej, nikt ci nie broni

0

@Janiama napiwno przeczyta

0

@IronSanHybrid ty wygrałeś w państwa, a ja w statki, deal with it

1

@IronSanHybrid nudne to już, kończ waść, wstydu sobie oszczędź

0

4


11:10 xD

2

@Encore może dwójkę

0

@Gwyn nawet jak nie widać x to klikasz górny róg i się zamyka

0

@MesQueUnClub_87 ale kto pytał

2

@IronSanHybrid widzimy się wieczorem na uch i wormsach, mam nadzieję że nie zrobisz dannego stathama i nie obsrasz zbroi, będziemy czekać z keracem i grzesiem

1

@DaPi ten mi jakieś Antalya czy inny urdzik pisał, nawet baba takich chwastów nie zna

3

@IronSanHybrid nikt normalny, pewnie mu teraz na pw napisałeś żeby Cię poparł, jak zwykle ustawka, a w statki dostałeś wciry i tego nie zmienisz

1

@IronSanHybrid ze mną też kantował w państwa miasta, dlatego wygrał - nikt mu nie uwierzy że zna miasta z armenii itp ;x w statkach już kantowac nie mógł więc dostał srogi wbiertal

0

@IronSanHybrid dostałeś wbiertal w statki i teraz siejesz ferment

0

@IronSanHybrid mówiłeś że idziesz spać po porażce w statki a tu cyk, widzę że najzwyczajniej podkuliłeś ogon i zwiałeś

0

@MikusBarca ps4? ha tfu

1

@MontelQ a to już dawno od fify

1

@NGTRX opcja ignoruj nie działa jak powinna, deal with it

1

@MatiSkrzacior na rambli też

5

kolejna seria upadła.. dokąd zmierzamy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@NaFazieHitman odznaczony pośmiertnie

4

@Xwowrak dziwnie piszesz remake gothica

0

@Bruttal ja rozumiem wrócić sobie do starszej fifiki jak 18, ale do 20? całuj ea po kostkach że cię chroni

1

@xBoMBoWiECx on ma to wszystko w styrcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?