Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ShowMe nie widzieliśmy
0
@Worny koeman wybacz mnie że zwątpiłem
1
@IronSanHybrid upominano xDD jeden typek posta wstawił
4
@pele1282 neuer
2
@IronSanHybrid nominowani obrońcy w fifie: acerbi, trent, amavi, angelino, davies, de vrij, ginter, theo hernandez, hummels, jesus navas, alba, kimpembe, laporte, marquinhos, robertson, ramos, silva, van dijk
powtarzam, wybór był dość ubogi, zadecydowało kolesiostwo
1
@IronSanHybrid finał LM, wygrana ligue
psy szczekają, karawana jedzie dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@SonBarcaGoku wybór był dość ubogi, widzieliście nominowanych? :P
4
https://zapodaj.net/images/f5f401879a556.png
i nawet z tym nie handlujcie, chociaż kevina szkoda
4
@LuisSalvano dokładnie, zwykły atencjusz
0
@Ratamahatta na dzień dzisiejszy jedyna realna opcja to chyba sergi roberto
1
@FilipeX przeczytać regulamin
1
@lucas/catalan frekwencja niska bo poprzednie głosowanie ustawione było
8
@Pawel1980 a może byś się najpierw przedstawił
0
@DaPi jeśli miałem konto w metinie na negrosie to jestem rasistą?
5
@Kapitan_SW a co to za dyskryminacja, że co, że jak babcia to już nie może poruchać!?
0
@DaPi pewnie przez to strona skacze ;x chociaż jak otworzysz samą dyskusje w nowym oknie to też skacze ;c
3
@Barcaa12 drukują się
3
@Bartunek https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1591391978M4coLPfpqItsr55S4Nqnko.gif
0
@4drian0 podaj jakieś przykłady chociaż..
2
@PatrychoO pan dracz to skarb narodowy
0
@VenoM sami ustawiali wybory ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@IronSanHybrid na premium jest ciemny motyw więc się odturlaj ze swoim udawanym premiumem
0
@IronSanHybrid to że cię nie stać na premiuma to nie mój problem, skoki na stronie są real
0
@IronSanHybrid najpierw on sam musi się zmotywować do skoków narciarskich na stronie
0
@WesternPeek kolejnego bóg wybrał?
1
@IronSanHybrid reszty nie trzeba
5
jak najman ostrzegał, to się śmialiście
11
@tristan87 women lives matters
5
kradno co popadnie, co w rączki wpadnie xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika