Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
To wszystko co się teraz tutaj dzieje to ustawka moderacji mająca na celu odwrócenie uwagi od tego że strona skacze!
1
@adi89rg dla jaj
0
@Jakchcesz wiadomo, układy układziki, a bi kręci z elemelentem
0
@Fawrf będę grał w grę
4
@Pilka_jest_okragla po tylu latach w końcu go zobaczyli na treningu ;x wcześniej się spozniał to go nie widzieli
1
@maciuss94 z sbc paczki tylko i wyłącznie
0
@mcsarna i na jakiej podstawie to stwierdzasz? ;x
3
@mcsarna co to znaczy sam sobie winien? Kim jest twitter żeby decydować co jest prawdą? Jedna wielka ustawka pod tego słupa bidona
3
@Nano22 parler już pozwał amazona
0
@Terminator4666 pokazałbym jej pralkę od środka
0
@IronSanHybrid uu
0
@Janiama tajskim masażu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
10
@VenoM nawet nie dawałem to nie muszę cofać
0
@Kusco15 przecież nigdzie nie wychodziłem
1
sam jackie chan szuka stanowskiego
2
@barcelonaLM prawidłowo
0
@NaFazieHitman trump social media matters
1
@Fawrf ano miałem, szkoda było tego nieużywanego konta na fejsbuku, no ale jak się powiedziało A, to trzeba powiedzieć B i konta nie ma
0
Zamknięte siłownie, dzień 44
https://zapodaj.net/images/a8f55a13a3a09.jpg
4
@krissu8 z pozwów najmana
1
@AlexDark00 nawet na podstawie 21 lat nie był najlepszy xD
1
Maciej miałeś rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9488412#comment-9491852
7
@pax zwolnij bo wjedzie ankieta xD
0
@dv7wisnia narzekasz na za dużo pieniędzy? xD
0
@dv7wisnia 1. bogaty inwestor w sensie? chyba 100mln
0
@lucas/catalan https://zapodaj.net/images/f438de3f00541.png
ot co
113
@NeroTFP ja tylko wejdę się coś zapytać, ok?
2
@mkord no co ty, o barcelonie nie słyszałeś? taki klub w hiszpanii, coś tam wygrał parę razy
2
Dario, czy to ty? xD
1
@333tricampeones333 kto daje i zabiera ten wiecie co