0

@codemat otóż nie jest spowodowane ad blockiem

8

trzeba anulować, bo laporta wygra

1

@codemat nie ma co oglądać, co? a strona jak skakała, tak skacze xD

0

@ObiektywnyKibic121 bo rivalsy i fut champs ograniczyli do 30 meczy xD i to nie osobno tylko razem

31

4

@Tasde kończę grę, ch1 m1 za dozo

0

@Janas11224 zwolnienie? Hahaha a ja myślałem, że wczasy mi zafundowali.

Szablon wiadomy, ale mi się nie chce

0

@lucas/catalan winny się tłumaczy

0

@lucas/catalan nie no twoje nie, bo ustawione

16

Moim zdaniem to nie ma tak, że ktoś odchodzi albo że nie odchodzi. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ankiety.

1

@damiano996 bi temu winna

1

@Mario96w hoop cola się nie liczy

2

@DaPi how dare you.. przyznawać się że nie oglądałeś, hańba ci morris

0

@jeyx77x od alby ;x

0

@Kajtek77 (kajtek dołączył do drużyny) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Barwindg a tam głupoty opowiadasz, jak janiama się wylogował to do dzisiaj domino leci

0

@axegrinder on ma to w biście

9

@NeroTFP pamiętaj żeby się nie logować podczas kasacji, bo ci moderacja na rambli przypomni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@lucas/catalan już widzę że ustawione

2

@Rewolucja123 gabbie albo ustawione

0

@ranger3120 no i nie zobaczyłem bo to konto jest zawieszone xd

1

@ranger3120 przeciez tam nic nie bylo widac

31

odejście brzęczka to ustawka moderacji mająca na celu odwrócić uwagę od bi!!!

1

co na to domagalik?

0

@Fabik87 pousuwane

0

Komentarz usunięty

1

Grunt że Laporta wywali Kumana na podstawie wyników, a nie jak Font dla Xaviego ;x

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?