Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@codemat otóż nie jest spowodowane ad blockiem
8
trzeba anulować, bo laporta wygra
1
@codemat nie ma co oglądać, co? a strona jak skakała, tak skacze xD
0
@ObiektywnyKibic121 bo rivalsy i fut champs ograniczyli do 30 meczy xD i to nie osobno tylko razem
31
@Nano22 https://zapodaj.net/images/34527c8ec626b.jpg
( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Tasde kończę grę, ch1 m1 za dozo
7
@DaPi hmm
https://i.pinimg.com/originals/01/3c/b5/013cb5ab98ea90cfcc91b07db0b93238.png
0
@Janas11224 zwolnienie? Hahaha a ja myślałem, że wczasy mi zafundowali.
Szablon wiadomy, ale mi się nie chce
0
@lucas/catalan winny się tłumaczy
0
@lucas/catalan nie no twoje nie, bo ustawione
16
Moim zdaniem to nie ma tak, że ktoś odchodzi albo że nie odchodzi. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ankiety.
1
@damiano996 bi temu winna
1
@Mario96w hoop cola się nie liczy
2
@DaPi how dare you.. przyznawać się że nie oglądałeś, hańba ci morris
0
@jeyx77x od alby ;x
0
@Kajtek77 (kajtek dołączył do drużyny) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Barwindg a tam głupoty opowiadasz, jak janiama się wylogował to do dzisiaj domino leci
0
@axegrinder on ma to w biście
9
@NeroTFP pamiętaj żeby się nie logować podczas kasacji, bo ci moderacja na rambli przypomni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@lucas/catalan już widzę że ustawione
2
@Rewolucja123 gabbie albo ustawione
0
@ranger3120 no i nie zobaczyłem bo to konto jest zawieszone xd
1
@ranger3120 przeciez tam nic nie bylo widac
31
odejście brzęczka to ustawka moderacji mająca na celu odwrócić uwagę od bi!!!
1
co na to domagalik?
0
@Fabik87 pousuwane
0
Komentarz usunięty
1
Grunt że Laporta wywali Kumana na podstawie wyników, a nie jak Font dla Xaviego ;x
0
Komentarz usunięty przez użytkownika