Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
nie pykło
1
dobra, obstawiam daniela bryana
0
@tristan87 panie, jaki fejk
6
https://pbs.twimg.com/media/EtFU_7jWMAE620R?format=jpg&name=large
pije żeby zapomnieć
19
@BarcaInfo to niezły optymizm
0
@PatrychoO mówisz?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9571596#comment-9571596
1
@Cariones najpiękniejszy, sbc 80/84/86, strzały trochę lipa, ale dalej unikalny model ma
0
no i gitara :P
https://www.futbin.com/21/squad/5676919
1
@Cariones ja ze 300, toty wpadl po +- 60
6
człowiek trzymał te paczki ze swapów tyle czasu.. otwiera 5x85+.. flara toty.. człowiek się cieszy.. a potem pojawia się flaga brazylii.. https://zapodaj.net/images/da092e66083ae.jpg
no i pad złamany
0
@AlexDark00 żadna z wymienionych, to już lepiej zwykłego bruno fernandesa kupić
1
@TheBigShow super to gniot, tylko czekać aż pojawi się kolejna transformacja z włosami w kolejnym kolorze tęczy(ostatni chapter z mangi coś sugeruje ;x).. GT>Super
0
@Janas11224 ten co jakimowicz tańczył z ogórkiem
1
@FafitFCB no to
1
@jakub1906 to ktoś odpala karierę bez edycji zawodników? ^^ pierwsze co, to wymaksowanie staminy u wszystkich, a potem sztuczki, słabsza, ten teges
0
@lucas/catalan co nie da, nie chciało ci się i tyle ;x
0
@lucas/catalan ale że nie dałeś żadnego głosowania w kategorii acrobatic.. taka alexa flexy by wjechała jak w masło
2
@macio_944 nie potrafią naprawić skakania na stronie, a ty chcesz żeby takie trudne rzeczy robili xD
3
@Kapitan_SW jak coś to mogę podzwonić tu i tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-6767371#comment-6767379
1
chyba żenady, a nie dekady
0
@ksobi myślałem nad costa/davies na lewej, albo riberego wstawić bo będę miał jutro sporo do przepałki, może jakiś toty jeszcze wpadnie
0
@ksobi bramkarz to ostatnia pozycja którą chce zmieniać, lloris daje rade
0
https://www.futbin.com/21/squad/5624361
co by tu zmienić, 4-2-3-1 w grze, nie chce neymara, mbappe, ronaldo, messiego, salaha, mane, varanea
2,5mln xbox, przymierzam się do eto'o
0
@Kajtek77 koniec kiepskich, to już nie ma sensu
0
@AlexDark00 guzik ich to obchodzi
0
@AlexDark00 kupiliśmy Araujo, wypalił, super. Mieliśmy inną sytuację finansową, teraz WIEMY że Garcia przyjdzie za darmo w lecie. Jak zareagują piłkarze, gdy w kadrze jest 4 zdrowych środkowych obrońców i niedługo wraca Pique, a oni wydają hajs na kolejnego? To po co na te cięcia/odroczenia wynagrodzeń się zgadzali?
0
@AlexDark00 A czy Araujo miał przyjść pół roku później za darmo? ;x
2
@Rewolucja123 bo Garcia to gwarant solidności i z miejsca wszystkich wygryzie xd
1
@Rewolucja123 I bardzo dobrze, płacić 3 mln żeby przyszedł pół roku wcześniej..
1
@IronSanHybrid kobite byś se kupił