1

nie pykło

1

dobra, obstawiam daniela bryana

0

@tristan87 panie, jaki fejk

6

19

@BarcaInfo to niezły optymizm

1

@Cariones najpiękniejszy, sbc 80/84/86, strzały trochę lipa, ale dalej unikalny model ma

0

1

@Cariones ja ze 300, toty wpadl po +- 60

6

człowiek trzymał te paczki ze swapów tyle czasu.. otwiera 5x85+.. flara toty.. człowiek się cieszy.. a potem pojawia się flaga brazylii.. https://zapodaj.net/images/da092e66083ae.jpg

no i pad złamany

0

@AlexDark00 żadna z wymienionych, to już lepiej zwykłego bruno fernandesa kupić

1

@TheBigShow super to gniot, tylko czekać aż pojawi się kolejna transformacja z włosami w kolejnym kolorze tęczy(ostatni chapter z mangi coś sugeruje ;x).. GT>Super

0

@Janas11224 ten co jakimowicz tańczył z ogórkiem

1

@FafitFCB no to

1

@jakub1906 to ktoś odpala karierę bez edycji zawodników? ^^ pierwsze co, to wymaksowanie staminy u wszystkich, a potem sztuczki, słabsza, ten teges

0

@lucas/catalan co nie da, nie chciało ci się i tyle ;x

0

@lucas/catalan ale że nie dałeś żadnego głosowania w kategorii acrobatic.. taka alexa flexy by wjechała jak w masło

2

@macio_944 nie potrafią naprawić skakania na stronie, a ty chcesz żeby takie trudne rzeczy robili xD

3

@Kapitan_SW jak coś to mogę podzwonić tu i tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-6767371#comment-6767379

1

chyba żenady, a nie dekady

0

@ksobi myślałem nad costa/davies na lewej, albo riberego wstawić bo będę miał jutro sporo do przepałki, może jakiś toty jeszcze wpadnie

0

@ksobi bramkarz to ostatnia pozycja którą chce zmieniać, lloris daje rade

0

https://www.futbin.com/21/squad/5624361
co by tu zmienić, 4-2-3-1 w grze, nie chce neymara, mbappe, ronaldo, messiego, salaha, mane, varanea
2,5mln xbox, przymierzam się do eto'o

0

@Kajtek77 koniec kiepskich, to już nie ma sensu

0

@AlexDark00 guzik ich to obchodzi

0

@AlexDark00 kupiliśmy Araujo, wypalił, super. Mieliśmy inną sytuację finansową, teraz WIEMY że Garcia przyjdzie za darmo w lecie. Jak zareagują piłkarze, gdy w kadrze jest 4 zdrowych środkowych obrońców i niedługo wraca Pique, a oni wydają hajs na kolejnego? To po co na te cięcia/odroczenia wynagrodzeń się zgadzali?

0

@AlexDark00 A czy Araujo miał przyjść pół roku później za darmo? ;x

2

@Rewolucja123 bo Garcia to gwarant solidności i z miejsca wszystkich wygryzie xd

1

@Rewolucja123 I bardzo dobrze, płacić 3 mln żeby przyszedł pół roku wcześniej..

1

@IronSanHybrid kobite byś se kupił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?