1

@IronSanHybrid chciałeś pan pakiet mini, to masz pan pakiet mini

1

@Tomo1989 prowokacja!!!!

0

@Kapitan_SW przestań sikać na śnieg to nie będzie żółty :P a psa naucz srać gdzie indziej ^^

1

@IronSanHybrid a ty byś nie chciał sobie kobity kupić? odstawił byś tą przester w końcu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@Pogba odłączyli go? czy "normalnie"

0

@messi564 ja zagrałem kilka meczy w fut champions z vvd, a potem wróciłem do gomeza ;f

0

@messi564 po co ikony przepalasz? Będą potrzebne do tych najlepszych icon sbc

0

@messi564 essien, a zamiast vvd i rijkaarda dałbym varanea i gomeza

0

@Fawrf może żołnierze się skarżyli na samotne wieczory, to im mister bidon podesłał dupeczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@saczers438 matiza ;x

0

@LuisSalvano wiesz co robi najman jak ktoś mu podsrywa w komentarzach? Usuwa komentarze i blokuje typa. Zgadnij co czeka ciebie i twoje fotki ^^

0

@LuisSalvano adekwatny do historii

1

@LuisSalvano bez umowy, bez faktury xD kilka dni temu montował, a ty dopiero teraz widzisz szkody xD

1

1

@kryhaa oj jak mi przykro, ja też wczoraj niechcący otworzyłem paczkę.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/images/d3bc163e2e317.jpg

0

@Transu96 https://zapodaj.net/images/0178f56d55bb8.jpg
356 meczy na śpo, reszta na śpd - najlepsza karta w grze, nie licząc wiadomych ikon

8

No hejka, skąd to zwątpienie? ;)
https://zapodaj.net/images/d3bc163e2e317.jpg

5

@LuisSalvano szachy - ostra jazda bez trzymanki

0

@DonRybson Messi go nie blokował to rozwinął skrzydła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Nano22 co ty tam możesz wiedzieć
https://streamable.com/bv3lo

0

@Bartunek pocałowałeś klamkę to jedyne co ci pozostało to pluć

1

@Fawrf co to za podsumowanie, jak się jeszcze dzień nie skończył.. amatorka

8

@Bartunek teraz bezbeków, a kto wcześniej na klęczkach błagał żeby go do kółka przyjąć? Ano właśnie, ale ten pociąg już odjechał, a właściwie to nawet obok nie przejeżdżał!

2

1

@jeyx77x ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@kkbarca To ten gość co pizze dymał, teraz się zabrał za mrowisko zwyrol jeden!!

1

@Esteban_ panie, można, ale takie rzeczy to nie na sucho

0

@Witekk10 bez robertinho to oni nie trafią palcem sam wiesz gdzie, ino żeby raz w roku zrobić siiiiiii i fajerwerki ^^

1

@Witekk10 gość mi ostatnio odpisał żebym ad blocka wyłączył xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?