Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid chciałeś pan pakiet mini, to masz pan pakiet mini
1
@Tomo1989 prowokacja!!!!
0
@Kapitan_SW przestań sikać na śnieg to nie będzie żółty :P a psa naucz srać gdzie indziej ^^
1
@IronSanHybrid a ty byś nie chciał sobie kobity kupić? odstawił byś tą przester w końcu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@Pogba odłączyli go? czy "normalnie"
0
@messi564 ja zagrałem kilka meczy w fut champions z vvd, a potem wróciłem do gomeza ;f
0
@messi564 po co ikony przepalasz? Będą potrzebne do tych najlepszych icon sbc
0
@messi564 essien, a zamiast vvd i rijkaarda dałbym varanea i gomeza
0
@Fawrf może żołnierze się skarżyli na samotne wieczory, to im mister bidon podesłał dupeczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@saczers438 matiza ;x
0
@LuisSalvano wiesz co robi najman jak ktoś mu podsrywa w komentarzach? Usuwa komentarze i blokuje typa. Zgadnij co czeka ciebie i twoje fotki ^^
0
@LuisSalvano adekwatny do historii
1
@LuisSalvano bez umowy, bez faktury xD kilka dni temu montował, a ty dopiero teraz widzisz szkody xD
1
@tristan87 stop the steal
https://zapodaj.net/images/30cb051d6c17f.png
1
@kryhaa oj jak mi przykro, ja też wczoraj niechcący otworzyłem paczkę.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/images/d3bc163e2e317.jpg
0
@Transu96 https://zapodaj.net/images/0178f56d55bb8.jpg
356 meczy na śpo, reszta na śpd - najlepsza karta w grze, nie licząc wiadomych ikon
8
No hejka, skąd to zwątpienie? ;)
https://zapodaj.net/images/d3bc163e2e317.jpg
5
@LuisSalvano szachy - ostra jazda bez trzymanki
1
@lucas/catalan konar zgasł
https://media.tenor.com/images/b57a58739e0f2f9c54a0577d65ce77e3/tenor.gif
0
@DonRybson Messi go nie blokował to rozwinął skrzydła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Nano22 co ty tam możesz wiedzieć
https://streamable.com/bv3lo
0
@Bartunek pocałowałeś klamkę to jedyne co ci pozostało to pluć
1
@Fawrf co to za podsumowanie, jak się jeszcze dzień nie skończył.. amatorka
8
@Bartunek teraz bezbeków, a kto wcześniej na klęczkach błagał żeby go do kółka przyjąć? Ano właśnie, ale ten pociąg już odjechał, a właściwie to nawet obok nie przejeżdżał!
2
@Rewolucja123 salvano też wołał na milicje
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9546916#comment-9546972
ale nie pykło
1
@jeyx77x ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@kkbarca To ten gość co pizze dymał, teraz się zabrał za mrowisko zwyrol jeden!!
1
@Esteban_ panie, można, ale takie rzeczy to nie na sucho
0
@Witekk10 bez robertinho to oni nie trafią palcem sam wiesz gdzie, ino żeby raz w roku zrobić siiiiiii i fajerwerki ^^
1
@Witekk10 gość mi ostatnio odpisał żebym ad blocka wyłączył xD