Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle to do mnie czy koło mnie
2
kiedy nasi w końcu przejrzą na oczy i wyniosą popis na taczkach
2
Może natchną naszych i zrobią wjazd na tych złodziei
0
@Janas11224 wybieram wyjście ze sklepu
1
@NaFazieHitman o maskotkę która zarabiała tak potężne pieniądze że ją zwolnili żeby zaoszczędzić(XD), a ozil wyskoczył że będzie ją opłacał ze swoich tak długo jak będzie grał w Arsenalu.. Czy jakoś tak xD
1
@DaPi I kto teraz będzie opłacał dinozaura? ;x
0
@marcin62 niemedialna ciąża, mondre treści.. xD
3
@PatrychoO naprawdę, udało mi się nawet kiedyś zagadać do kogoś kto brał w tym udział
https://pobierak.jeja.pl/images/f/0/9/15522_zginales.jpg
Potwierdzone info
0
@lucas/catalan już widzę że ustawione
0
@wpwelement 1 miejsce widzę na wiecznym odpoczywaniu ^^
2
@Encore moim zdaniem to nie ma tak że ulubiony albo że nie ulubiony
2
leon zawodowiec na tv puls
2
@abram3k macie tej szczepionki jeszcze?
2
@19cukier48 nie grać w uta, ewentualnie nie grać w fife
0
@Sztywno czyli 165-220 na cały skład?
https://www.futbin.com/21/squad/4914451
0
@Colon A jak Ci mówiłem co @SeeleyBooth zrobił to nie wierzyłeś ;x
1
@IronSanHybrid no chodź, dam Ci rewanż w statki, nawet kerac i Grześ kupili
2
Dzisiaj o 19 kończą się promki świąteczne na steamie, można wyrwać w fajnej cenie takie gry jak worms clan wars czy ultimate chicken horse, jak ktoś się zdecyduje to możemy kiedyś zagrać w kilka osób z rambli ;)
3
@AmigoBlancos spokojnie, zaraz się rozkręci i już nie będziesz miał
1
@IronSanHybrid na szczęście dalej jest u nas na gg, kupuj wormsy bo się dzisiaj promka kończy, gramy w weekend
1
@MesQueUnClub96 zakończenie jego fifowej kariery okazało się zbyt wielkim ciosem
8
Był kerac, nie ma keraca
1
@IronSanHybrid numeru telefonu nie pamiętałem, ale numer gg zawsze ;x
5
@jasiuZ
;x
0
@Dembouz1899 miało być realnie
3
@Bamboleo pięknie, tylko czekać aż się pojawi punkt w regulaminie
9.69
- #niedlaprzester
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@czosnekfcb no może i bym miał dla ciebie zajęcie, ale najpierw mi powiedz czy posiadasz odruch wymiotny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@sawyer00 panie, idź pan stąd
1
@lucas/catalan jak gabbie nie wygra to ustawione