0

@Rust_Cohle to do mnie czy koło mnie

2

kiedy nasi w końcu przejrzą na oczy i wyniosą popis na taczkach

2

Może natchną naszych i zrobią wjazd na tych złodziei

0

@Janas11224 wybieram wyjście ze sklepu

1

@NaFazieHitman o maskotkę która zarabiała tak potężne pieniądze że ją zwolnili żeby zaoszczędzić(XD), a ozil wyskoczył że będzie ją opłacał ze swoich tak długo jak będzie grał w Arsenalu.. Czy jakoś tak xD

1

@DaPi I kto teraz będzie opłacał dinozaura? ;x

0

@marcin62 niemedialna ciąża, mondre treści.. xD

3

@PatrychoO naprawdę, udało mi się nawet kiedyś zagadać do kogoś kto brał w tym udział
https://pobierak.jeja.pl/images/f/0/9/15522_zginales.jpg
Potwierdzone info

0

@lucas/catalan już widzę że ustawione

0

@wpwelement 1 miejsce widzę na wiecznym odpoczywaniu ^^

2

@Encore moim zdaniem to nie ma tak że ulubiony albo że nie ulubiony

2

leon zawodowiec na tv puls

2

@abram3k macie tej szczepionki jeszcze?

2

@19cukier48 nie grać w uta, ewentualnie nie grać w fife

0

@Sztywno czyli 165-220 na cały skład?
https://www.futbin.com/21/squad/4914451

0

@Colon A jak Ci mówiłem co @SeeleyBooth zrobił to nie wierzyłeś ;x

1

@IronSanHybrid no chodź, dam Ci rewanż w statki, nawet kerac i Grześ kupili

2

Dzisiaj o 19 kończą się promki świąteczne na steamie, można wyrwać w fajnej cenie takie gry jak worms clan wars czy ultimate chicken horse, jak ktoś się zdecyduje to możemy kiedyś zagrać w kilka osób z rambli ;)

3

@AmigoBlancos spokojnie, zaraz się rozkręci i już nie będziesz miał

1

@IronSanHybrid na szczęście dalej jest u nas na gg, kupuj wormsy bo się dzisiaj promka kończy, gramy w weekend

1

@MesQueUnClub96 zakończenie jego fifowej kariery okazało się zbyt wielkim ciosem

8

Był kerac, nie ma keraca

1

@IronSanHybrid numeru telefonu nie pamiętałem, ale numer gg zawsze ;x

5

@jasiuZ


;x

0

@Dembouz1899 miało być realnie

3

@Bamboleo pięknie, tylko czekać aż się pojawi punkt w regulaminie
9.69
- #niedlaprzester

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@czosnekfcb no może i bym miał dla ciebie zajęcie, ale najpierw mi powiedz czy posiadasz odruch wymiotny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@sawyer00 panie, idź pan stąd

1

@lucas/catalan jak gabbie nie wygra to ustawione

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?