Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MesQueUnClub96 będzie negatywny
23
siiii to się chciało zrobić, a filmiku z życzeniami to już nie (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
1
@pele1282 słaaaaaweeeeeeeeek
1
@IronSanHybrid bo znowu to wideło się zepsuło
0
@notor1ous z tego co widzę to jesteś multikontem 2020 @wpwelement
4
@Colon i wyłączonym telefonie
67
Ludzie ale jazda, od 100 poleceń w górę zamiast si jest stanoooooski
1
@VamosRakieta White pringles matters
15
@svensonFCB kdzszlsm, przecież napisał
20
@GirlfcbPL siiiiiiii
0
@TR3YWAY honorowy członek towarzystwa wzajemnej adoracji ale to fejk, nie przyjmowałem Cię do kółka
1
@Woland10 rzecznik prasowy konferencji verratiego
3
Jak anulujesz zielonego to też krzyczy siii, powinno być coś innego jak np. "shame on you" z dzwonem z GoT ;x
@codemat
5
"Zdobywca 24 miejsca w plebiscycie zp"
Jak to jakieś wycieczki personalne do @Bartunek
0
@masq nie tylko na Firefoxie
5
@juliacicha langusta w trakcie godów
9
https://zapodaj.net/images/e66050b7e6f04.jpg
Bardziej łamacz bi, no ale niech będzie ^^
3
@Kamiloza91 szaman umtitiego
2
@Kapitan_SW ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Thoms94 trener siłowy busquetsa xd
0
@Froher Janusz 2020
13
Teraz już wiecie dlaczego jestem banoodporny
https://zapodaj.net/images/d97462ff30f36.jpg
13
Grunt że bi bez zp przy nicku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@NaFazieHitman baba z bananem na plecach
1
@VenoM chyba nie
3
@IronSanHybrid boje się, tam łatwo zabłądzić, ostatnio widziałem jak takie 2 brały jednego typa na 2 baty ;(
2
Ten Jordi Evole to pracuje w CDProjekt czy jak? Zapowiedzi potężne, a wyszło jak sajberpank 2077
4
@IronSanHybrid ale ja chce taką bez dicksona ;(
0
@IronSanHybrid potrzebny mi jej pseudonim artystyczny, do badań naukowych oczywiście
0
@GeneralXavi
Wódka będzie! Wyciągniemy ze studni coca-colę i będzie grać muzyka!