4

@MesQueUnClub96 będzie negatywny

23

siiii to się chciało zrobić, a filmiku z życzeniami to już nie (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

1

@pele1282 słaaaaaweeeeeeeeek

1

@IronSanHybrid bo znowu to wideło się zepsuło

0

@notor1ous z tego co widzę to jesteś multikontem 2020 @wpwelement

4

@Colon i wyłączonym telefonie

67

Ludzie ale jazda, od 100 poleceń w górę zamiast si jest stanoooooski

1

@VamosRakieta White pringles matters

15

@svensonFCB kdzszlsm, przecież napisał

20

@GirlfcbPL siiiiiiii

0

@TR3YWAY honorowy członek towarzystwa wzajemnej adoracji ale to fejk, nie przyjmowałem Cię do kółka

1

@Woland10 rzecznik prasowy konferencji verratiego

3

Jak anulujesz zielonego to też krzyczy siii, powinno być coś innego jak np. "shame on you" z dzwonem z GoT ;x
@codemat

5

"Zdobywca 24 miejsca w plebiscycie zp"
Jak to jakieś wycieczki personalne do @Bartunek

0

@masq nie tylko na Firefoxie

5

@juliacicha langusta w trakcie godów

9

https://zapodaj.net/images/e66050b7e6f04.jpg
Bardziej łamacz bi, no ale niech będzie ^^

3

@Kamiloza91 szaman umtitiego

2

@Kapitan_SW ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Thoms94 trener siłowy busquetsa xd

0

@Froher Janusz 2020

13

Teraz już wiecie dlaczego jestem banoodporny
https://zapodaj.net/images/d97462ff30f36.jpg

13

Grunt że bi bez zp przy nicku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@NaFazieHitman baba z bananem na plecach

1

@VenoM chyba nie

3

@IronSanHybrid boje się, tam łatwo zabłądzić, ostatnio widziałem jak takie 2 brały jednego typa na 2 baty ;(

2

Ten Jordi Evole to pracuje w CDProjekt czy jak? Zapowiedzi potężne, a wyszło jak sajberpank 2077

4

@IronSanHybrid ale ja chce taką bez dicksona ;(

0

@IronSanHybrid potrzebny mi jej pseudonim artystyczny, do badań naukowych oczywiście

0

@GeneralXavi
Wódka będzie! Wyciągniemy ze studni coca-colę i będzie grać muzyka!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?