Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore kiedyś to byli kandydaci
0
@marcin62 to nie to samo ;/
16
Kiedyś to były gale
https://streamable.com/bv3lo
2
@Bartunek
1
Największy sukces cyberpunka - Judy
Największe rozczarowanie cyberpunka - Judy
If you know what i mean ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@MesQueUnClub96 a co, jajka chcesz w szatni zostawić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@LuisSalvano ok
1
@Holsik od tego zależy moje życie
1
@MesQueUnClub96 ustaw się w kolejce
0
@Barca1992 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9392977#comment-9392977
tak
14
Nie wiem jak wy, ale ja już na ściance bajeruje laseczki, w kolejce się ustawiają żeby zdjęcie zrobić
https://zapodaj.net/images/83df591e6662a.png
6
@IronSanHybrid kurłła, to to będzie na wideło?
18
Spoilery z wyników zp
https://zapodaj.net/images/a405f328ce31b.png
8
@22_LR nie no, Messi jeszcze pomocnikoczłapan
5
@busquets5 skrzydłowofałszywodziesiątkowodziewiątka
1
@IronSanHybrid a jak ktoś się na rambli wzorował na cenach z transfermarkt to się śmiali, amatorzy
3
@Rust_Cohle żegnajcie
0
@AlwaysBlaugrana pomijając bugi itd. to fabuła git, grafika git, zakończenia trochę meh, i moim zdaniem ta szczegółowa customizacja postaci też jest bez sensu jeśli nie możemy się przełączyć na 3 osobę(w pojeździe już możemy, wtf?..)..
1
@AdiKingu96 kontuzje fatiego i dembele odbiły się przede wszystkim
1
@IronSanHybrid gość sobie edytował wyniki xD na szczęście na pc są picsy ^^
1
@IronSanHybrid ty hakerze ty xD ponad 1k było na odejście
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8882654#comment-8882671
2
legendarna ankieta.. kurłła, człowiek ma wrażenie jakby to było wczoraj
https://www.strawpoll.me/20823165/r
9
@Coutinho007 a potem się sępy zleciały i zielonych pozazdrościły
11
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9060672#comment-9060672
kiedyś to były analizy, teraz to nie ma
0
tvp2 nie bo zenek, polsat nie bo świnie, a więc sylwester z tvn xD
0
To wszystko wina Fatiego i Dembele, jak śmieli się skontuzjować
1
Valladolid zapłaci rachunek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
Wpuść że tego Puiga człowieku
0
@Tomek54321 a co czytałeś? ^^
0
@itmustbejoke spokojnie, to wywiad na zwolnienie Koemana ^^