Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
wiem, ale nie powiem
1
@wpwelement bi kręci z wpw, przypadeG? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Po wywiadzie podobno miała być jaśniejsza przyszłość Messiego, a tu cyk:
"Nie wiem, czy odejdę. Jeśli odejdę, chcę zrobić to jak najlepiej."
0
@masq nieeeeeeeeeeee
42
@Janiama gdyby został to by było że Messi nie ma rotacji ;x
3
@Fawrf oddajcie nam minusy
https://zapodaj.net/images/0db4b117107c8.png
https://zapodaj.net/images/62b361df96d10.png
0
@Rewolucja123 to może lepiej znowu zainstaluj, mniej do pobrania będzie gdy już będzie gotowa xD
0
@Dajnatace jabłonowski dzisiaj przemawia?
1
@MESSIah16 zanim przybliżyłem myślałem że chloe cherry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
@BarcaInfo
>wstawia link do komentarza sprzed 10 dni
"mam ważniejsze sprawy na głowie niż kolekcjonowanie komentarzy
anonimowych Użytkowników serwisu. Ale rozumiem Cię. Każdy ma inne
hobby."
xDDD
5
@BarcaInfo a jak chcesz się bawić w linki to masz :*
https://zapodaj.net/images/6c257e5b9c349.png
1
@BarcaInfo konto już dawno usunięte, wszak nigdzie nie napisałem że mowa o tutejszym koncie :)
4
@BarcaInfo "Pierwszy komentarz nie wyszedł więc go usunąłeś"
"Przypomnisz Użytkownika, który też tak pisał komentarz, ale następnie go usunął bo nikt mu nie dał polecenia. "
Przypomnisz kto usuwał komentarz rozpoczynający całą dyskusję po wytknięciu mu braku czytania co wkleja, nagrodzonego zresztą w kilka sekund ponad 10 zielonymi :)?
0
@ollo98 wciąż jest do zdobycia pierwsze 8 swapów do icon swapów, w styczniu wychodzi pozostałe 10, jak kupisz fife teraz to dostaniesz za darmo Beckhama i zdążysz zrobić te pierwsze 8 swapów bo ludzie wychodzą po 1 bramce, będziesz mógł odebrać za te swapy jakieś ikony albo paczki z losową ikoną więc możesz podgonić zaległości, może coś trafisz
15
Order 66, jedi temple, koloryzowane
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/05/c2QQ5bhpYz2jPGG5bFTOcqoQVt1R4Fd8.mp4
0
@DanielOOL to samo co z torresem
0
wy lepiej powiedzcie co było dobre
0
cymberprank 2077 podsumowany ;x
1
@Rewolucja123 to dlatego @Bartunek cię na afterze wygryzł
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9424816#comment-9424816
0
@capoN a oglądasz filmy w których dziewczyny uderzają małym malcem u stopy w róg szafki?
1
@Pertezm u mnie pada pad na podłogę
1
@IronSanHybrid po najmanie chociaż memy zostały
3
@PIWOSZ89 żeby piniendze dawać
1
@Bartunek bocian przyleciał i zostawił ^^
5
@masq masz błąd w zbugowanej i niedokończonej grze? nie gadaj ^^
4
@MesQueUnClub96 tiaa, gangu.. wy tam macie co najwyżej gangbang, a nie gang ;x
1
@LuisSalvano Nie chcę się powtarzać, ale teraz się nie wykręcisz.
9.3.6.
- komentowanie i prowadzenie dyskusji na temat Użytkowników, których konta zostały zablokowane lub usunięte;
9
@wpwelement Niektórzy mówią że nie można chlać jak się ma stronę internetową, ale to nieprawda, można tylko trzeba wstawać rano, na tym polega odpowiedzialność.
7
@wpwelement bartunek?
https://zapodaj.net/images/24a8f816ce2c7.png
0
kiedyś to były filmiki, teraz to nie ma