2

wiem, ale nie powiem

1

@wpwelement bi kręci z wpw, przypadeG? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Po wywiadzie podobno miała być jaśniejsza przyszłość Messiego, a tu cyk:
"Nie wiem, czy odejdę. Jeśli odejdę, chcę zrobić to jak najlepiej."

0

@masq nieeeeeeeeeeee

42

@Janiama gdyby został to by było że Messi nie ma rotacji ;x

0

@Rewolucja123 to może lepiej znowu zainstaluj, mniej do pobrania będzie gdy już będzie gotowa xD

0

@Dajnatace jabłonowski dzisiaj przemawia?

1

@MESSIah16 zanim przybliżyłem myślałem że chloe cherry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8

@BarcaInfo
>wstawia link do komentarza sprzed 10 dni

"mam ważniejsze sprawy na głowie niż kolekcjonowanie komentarzy
anonimowych Użytkowników serwisu. Ale rozumiem Cię. Każdy ma inne
hobby."

xDDD

5

@BarcaInfo a jak chcesz się bawić w linki to masz :*
https://zapodaj.net/images/6c257e5b9c349.png

1

@BarcaInfo konto już dawno usunięte, wszak nigdzie nie napisałem że mowa o tutejszym koncie :)

4

@BarcaInfo "Pierwszy komentarz nie wyszedł więc go usunąłeś"
"Przypomnisz Użytkownika, który też tak pisał komentarz, ale następnie go usunął bo nikt mu nie dał polecenia. "

Przypomnisz kto usuwał komentarz rozpoczynający całą dyskusję po wytknięciu mu braku czytania co wkleja, nagrodzonego zresztą w kilka sekund ponad 10 zielonymi :)?

0

@ollo98 wciąż jest do zdobycia pierwsze 8 swapów do icon swapów, w styczniu wychodzi pozostałe 10, jak kupisz fife teraz to dostaniesz za darmo Beckhama i zdążysz zrobić te pierwsze 8 swapów bo ludzie wychodzą po 1 bramce, będziesz mógł odebrać za te swapy jakieś ikony albo paczki z losową ikoną więc możesz podgonić zaległości, może coś trafisz

15

0

@DanielOOL to samo co z torresem

0

wy lepiej powiedzcie co było dobre

0


cymberprank 2077 podsumowany ;x

1

0

@capoN a oglądasz filmy w których dziewczyny uderzają małym malcem u stopy w róg szafki?

1

@Pertezm u mnie pada pad na podłogę

1

@IronSanHybrid po najmanie chociaż memy zostały

3

@PIWOSZ89 żeby piniendze dawać

1

@Bartunek bocian przyleciał i zostawił ^^

5

@masq masz błąd w zbugowanej i niedokończonej grze? nie gadaj ^^

4

@MesQueUnClub96 tiaa, gangu.. wy tam macie co najwyżej gangbang, a nie gang ;x

1

@LuisSalvano Nie chcę się powtarzać, ale teraz się nie wykręcisz.
9.3.6.
- komentowanie i prowadzenie dyskusji na temat Użytkowników, których konta zostały zablokowane lub usunięte;

9

@wpwelement Niektórzy mówią że nie można chlać jak się ma stronę internetową, ale to nieprawda, można tylko trzeba wstawać rano, na tym polega odpowiedzialność.

0

kiedyś to były filmiki, teraz to nie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?