Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Ratamahatta przecież te "analizy" od samego początku można było rozbić o kant tyłka
0
@MNSbEstEver na instagramie znajdę go pod "stary neymara"?
2
@koksik2700 ok
2
@IronSanHybrid to ten sprzedawczyk co się do prasy rozpruł? ha tfu
0
Neymar tym razem nie szklanka tylko bandycki faul
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@messi564 zrób wypożyczenie, na icon swapy będziesz miał i tyle z tego pożytku
5
@Leooo nie te czasy
1
@Janiama sprzedaje info prasie
0
@Rust_Cohle tak bez serniczka? co za amatorszczyzna
0
@kamilo0066 akurat jak go dałem do fantasy xD
3
@NeroTFP złamanego grosza bym nie dał ;f
8
@puyol_presidend5 co tu ściągać, placek wypada w co 2 paczce z gwarantowaną ikoną ;x
https://www.futbin.com/21/player/47/hidetoshi-nakata
0
@norbi77 chyba raczej wstyd kupić
1
@Cariones jeszcze tylko znaleźć dobrą wersję z bassem
1
@Cariones kierowniku złoty
0
ktoś wie co to za mix na wstępie 00:00-00:14? nutka bodajże nazywa się The Passenger (LaLaLa), płacę w zielonych
0
@chavez wszystkie ikony mierne więc 2 paczki z ikoną za 10+8, albo się trafi coś dobrego albo będą na przepałkę jak wyjdzie nazario, pewnie znowu trzeba będzie na niego z 5 ikon ;x
0
Jeśli miałbym wymienić coś co EA zrobiło w fifie dobrze, to jest to wrzucenie icon swapów do towarzyskich.. w godzinę 3 swapy = 18 winów xD ludzie wychodzą po pierwszej bramce
2
@FCB24 przecież swego czasu ac wychodził co roku, a bugami nie ustępował wieloletniemu sajberpankowi ;x
8
tak teraz wygląda taxi złotówa? ;o
https://pbs.twimg.com/media/Eo-NQOxXYAIfF1_?format=jpg&name=large
tak wyglądał na fame mma
https://mma.pl/wp-content/uploads/2019/03/Taxi-Z%C5%82ot%C3%B3wa-wygrana.png
a tak jeszcze wcześniej
https://koktajle-odchudzajace.pl/wp-content/uploads/2018/12/odchudzanie-przed.png
3
@marcin62 co muszą czuć ci którzy mają słabego neta xD
2
@Homeopata8989 sądząc po obecności cristiano to nie zdziwię się jak "ten trzeci" nie wygra ;x
0
@DonMatteo901 zgadnij ile ja ludzi zaciukałem po gothicu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Yosemite City też poszło na gorsze
0
@IronSanHybrid z Jackiem czy z Dżakiem? ^^
0
@masq chce zobaczyć więcej bitew z udziałem anakina
0
@marcin62 4 fotka fejk, dementuje
0
@Krzychu1010 jak pod fife to xbox one
3
@macio_944 arcydzieła? to fajnie masz