6

@Ratamahatta przecież te "analizy" od samego początku można było rozbić o kant tyłka

0

@MNSbEstEver na instagramie znajdę go pod "stary neymara"?

2

2

@IronSanHybrid to ten sprzedawczyk co się do prasy rozpruł? ha tfu

0

Neymar tym razem nie szklanka tylko bandycki faul

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@messi564 zrób wypożyczenie, na icon swapy będziesz miał i tyle z tego pożytku

5

@Leooo nie te czasy

1

@Janiama sprzedaje info prasie

0

@Rust_Cohle tak bez serniczka? co za amatorszczyzna

0

@kamilo0066 akurat jak go dałem do fantasy xD

3

@NeroTFP złamanego grosza bym nie dał ;f

8

@puyol_presidend5 co tu ściągać, placek wypada w co 2 paczce z gwarantowaną ikoną ;x
https://www.futbin.com/21/player/47/hidetoshi-nakata

0

@norbi77 chyba raczej wstyd kupić

1

@Cariones jeszcze tylko znaleźć dobrą wersję z bassem

1

@Cariones kierowniku złoty

0


ktoś wie co to za mix na wstępie 00:00-00:14? nutka bodajże nazywa się The Passenger (LaLaLa), płacę w zielonych

0

@chavez wszystkie ikony mierne więc 2 paczki z ikoną za 10+8, albo się trafi coś dobrego albo będą na przepałkę jak wyjdzie nazario, pewnie znowu trzeba będzie na niego z 5 ikon ;x

0

Jeśli miałbym wymienić coś co EA zrobiło w fifie dobrze, to jest to wrzucenie icon swapów do towarzyskich.. w godzinę 3 swapy = 18 winów xD ludzie wychodzą po pierwszej bramce

2

@FCB24 przecież swego czasu ac wychodził co roku, a bugami nie ustępował wieloletniemu sajberpankowi ;x

3

@marcin62 co muszą czuć ci którzy mają słabego neta xD

2

@Homeopata8989 sądząc po obecności cristiano to nie zdziwię się jak "ten trzeci" nie wygra ;x

0

@DonMatteo901 zgadnij ile ja ludzi zaciukałem po gothicu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Yosemite City też poszło na gorsze

0

@IronSanHybrid z Jackiem czy z Dżakiem? ^^

0

@masq chce zobaczyć więcej bitew z udziałem anakina

0

@marcin62 4 fotka fejk, dementuje

0

@Krzychu1010 jak pod fife to xbox one

3

@macio_944 arcydzieła? to fajnie masz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?