0

@IronSanHybrid dzizus kurłła ja erdole

1

@NaFazieHitman silver 1 wbity więc wyjebongo

0

XO macie problemy z połączeniem w fut champions w tej chwili? W trakcie meczu gierka mi zaczęła lagować, zacinka na chwilę a potem super szybkość, przeyepałem wygrany mecz przez to i to nie jest wina mojego neta!

0

@wpwelement ale wiesz że bi i trans to nie to samo? ;x więc tak, wszystkich bi począwszy od tych z największą ilością złotych piłek na rambli

0

@Azi beniza

2

@NeroTFP wychodzi na to że to będą ze 3 bolce

5

@Slazmi Tylko słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba jej wyznawców.

0

@IronSanHybrid ostatni raz mi tak pojechali jak w metina grałem 10 lat temu xD

4

@wpwelement Jeśli napisałeś to z własnej nieprzymuszonej woli - zbanuj bi na 48h
Jeśli zostałeś zmuszony i kazali ci to napisać - zostaw bi w spokoju
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Jakchcesz dopóki nie wstawisz dowodów ^^

3

@wpwelement powiedz tylko słowo, że nie dajesz rady, że jesteś zmęczony, że masz już tego wszystkiego dość, a będę kandydował na moderatora ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

22

@shinthps albo tekst pod publiczkę ^^

0

@BarcaInfo w artykule który na rambli zapowiadałeś że się pojawi jeśli się redakcja zgodzi? Nawet wśród autorów Cię wymienili ;) poważne oskarżenia? gdybym nie miał dowodów to bym ich nie rzucał, rzecz w tym że dowody raczej krótko się utrzymują na stronie, więc mogę zainteresowanych conajwyżej odesłać do siebie na pw ;)

11

@BarcaInfo "Trzeba za wszelką cenę pozbyć się osób, które działają na niekorzyść serwisu, a nie ich tylko unikać."

Czyli Ciebie, bo kradłeś użytkowników na swoje social media. Po co będą mieli wchodzić tutaj, skoro będą mieli wszystko u cb? ;)

8

@NaFazieHitman bohater widzę od tylca ;x

0

@ObiektywnyKibic121 A aktualnie tak https://zapodaj.net/images/e88e43dfdefc3.jpg
Bruno najlepsiejszy, wszyscy niewymienni, mogłoby być lepiej ale 1.5mln na liście transferowej czeka na icon sbc ;f

0

@ObiektywnyKibic121 im lepszy mam skład tym lepszy skład ma mój przeciwnik ;c w tej fifie kupiłem sona i mane, a po kilku meczach wróciłem do promesa i saint maximina bo mi się nimi lepiej gra ;f

0

@ObiektywnyKibic121 ja bez względu na skład zawsze wbijam taką samą rangę tak czy siak

0

@Esteban_ a jak to ładnie wszystko połączyłem, duma

0

@ObiektywnyKibic121 była kiedyś koncepcja od fify żeby można było złożyć skład z kilku fif ale porzucili, szkoda bo ta obrona z 17 to był sztos, ten sokratis to najlepszy obrońca jakim grałem obok smallinga, a neuer najlepszy gk obok butlanda

3

@ObiektywnyKibic121 psycha z roku na rok coraz gorsza, w 21 nawet g1 nie ma

0

@Pertezm od 0 zapuszczasz? Możesz nie zdążyć ;x

2

0

@IronSanHybrid przegrałem nnn w 2011

4

@Encore gabbie Carter

0

@Piotr,1985 miesięczna elita 2 - moja najlepsza ranga w fut, ostatnio wbita.. w fifie 17 xD

1

@IronSanHybrid znowu manipulujesz!?

1

@IronSanHybrid


Tego się słucha w passacie, szyba uchylona, zimny łokieć i full głośnik na wiosce

1

@Tuc ostatni raz padem rzuciłem po 22 to nie wiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?