0

@cchesterr43 Umarłem, ale przeżyłem

9

Ramos dwa karniaczki zmarnował? No i od razu się będzie lepiej spało

0

@cchesterr43 chcesz autograf?

2

@ProMILs poczekamy zobaczymy, może jeszcze się ugną pod presją i jednak deep będzie grał ^^

15

Warner Bros nie dość że "zwolnił" Deepa z Fantastycznych Zwierząt 3 to jeszcze wypłacił mu CAŁY kontrakt mimo iż zagrał tylko 1 scenę, a jego następca pewnie weźmie 2 tyle. Jestem przekonany że film ostatecznie osiągnie jeszcze gorsze wyniki niż 2 część za to jak potraktowali Deepa, a co za tym idzie WB będzie stratne potrójnie ;x

3

@xBoMBoWiECx ta, chyba dla roberto i desta na po xD

9

@marcin000019 chyba pomyliłeś odwagę z odważnikiem

1

@VamosRakieta elemelent zostawił nie tą dyskusje co trzeba xD

2

W gorących to zaraz pójdą na noże xD

11

@Janiama "Jeżeli z dorosłymi nie wytrzymujesz ciśnienia to jak można to robić z dziećmi?"
Powiedział ten, co nie wytrzymał ciśnienia i zrobił ankietę ;x

3

@IronSanHybrid ale ja mam jeszcze mnóstwo kart ^^

42

@LuisSalvano "Akurat bycia nauczycielem nie zmyśliłem." czyli do reszty zmyślonych farmazonów już oficjalnie się przyznajesz?

1

@paweldunajecfcb kablem USB?

8

@DaPi bo nie powtórzyli nielegalnego karnego Błaszczykowskiego, tak my byśmy wygrali

1

@wpwelement tak z ciekawości, jak to jest że jeśli post rozpoczynający dyskusje jest niezgodny z regulaminem, i w tej dyskusji również są odpowiedzi które ten regulamin naruszają, to dlaczego w pierwszej kolejności rozliczane są odpowiedzi w tejże dyskusji, a post rozpoczynający - zapalnik można by rzec, jest kasowany w ostatniej kolejności? Jest to dla mnie niezrozumiałe.

3

@kerouac w końcu 7 dzień tygodnia

9

@IronSanHybrid janiama jak wysoko był ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież to nie mogli być trolle

0

@Colon oberyn
bale
pulp
both
steve
who cares
srar wars

2

@Bartunek przecież nasze chomiki już nie żyją, myślisz że dlaczego taki kawał czasu nie ma elemelenta? zaiwania w kołowrotku za miskę ryżu

23

@BarcaInfo ciągle się dajesz złapać na łamaniu regulaminu, ale mniejsza, masz memasy - moderacja lajkowała to zgłaszać nie musisz
https://zapodaj.net/images/e7d902ab91199.png
https://zapodaj.net/images/fc7eb172e22f5.png

11

@wpwelement tak wracając jeszcze do naszej rozmowy na temat bi, że zamiast go banować, wystarczy mu napisać żeby czegoś nie robił i tego robić nie będzie - apelowałbym jednak by mu przekazywać informację o tym żeby czegoś nie robił w formularzu odwołań mimo wszystko.

31

@BarcaInfo "Uwierz mi, że był duży ubaw z tego jak łatwo można kogoś złapać na haczyk"

Spieszę z tłumaczeniem:
- Uwierz mi, że był duży ubaw z tego jak łatwo można kogoś SPROWOKOWAĆ

29

@BarcaInfo oho, pyta o dowody które potem zgłosi, klasyg

46

@NGTRX i to jest wystarczający powód żeby delikwenta zgłosić, nie daj się

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AllBundy to niezły edit

1

@Kajtek77 fut - ikony - paczki - fifa poinst
i tak to się kręci

11

@AllBundy with a belly full of wine and a girls mouth around your cock?

10

@Fawrf ludzie, skończcie się sapać do piłkarzy bo ktoś im te kontrakty, bonusy i premie dał, a kto? wszyscy wiemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?