Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cchesterr43 Umarłem, ale przeżyłem
9
Ramos dwa karniaczki zmarnował? No i od razu się będzie lepiej spało
0
@cchesterr43 chcesz autograf?
2
@ProMILs poczekamy zobaczymy, może jeszcze się ugną pod presją i jednak deep będzie grał ^^
15
Warner Bros nie dość że "zwolnił" Deepa z Fantastycznych Zwierząt 3 to jeszcze wypłacił mu CAŁY kontrakt mimo iż zagrał tylko 1 scenę, a jego następca pewnie weźmie 2 tyle. Jestem przekonany że film ostatecznie osiągnie jeszcze gorsze wyniki niż 2 część za to jak potraktowali Deepa, a co za tym idzie WB będzie stratne potrójnie ;x
3
@xBoMBoWiECx ta, chyba dla roberto i desta na po xD
9
@marcin000019 chyba pomyliłeś odwagę z odważnikiem
1
@VamosRakieta elemelent zostawił nie tą dyskusje co trzeba xD
2
W gorących to zaraz pójdą na noże xD
11
@Janiama "Jeżeli z dorosłymi nie wytrzymujesz ciśnienia to jak można to robić z dziećmi?"
Powiedział ten, co nie wytrzymał ciśnienia i zrobił ankietę ;x
3
@IronSanHybrid ale ja mam jeszcze mnóstwo kart ^^
42
@LuisSalvano "Akurat bycia nauczycielem nie zmyśliłem." czyli do reszty zmyślonych farmazonów już oficjalnie się przyznajesz?
1
@paweldunajecfcb kablem USB?
8
@DaPi bo nie powtórzyli nielegalnego karnego Błaszczykowskiego, tak my byśmy wygrali
1
@wpwelement tak z ciekawości, jak to jest że jeśli post rozpoczynający dyskusje jest niezgodny z regulaminem, i w tej dyskusji również są odpowiedzi które ten regulamin naruszają, to dlaczego w pierwszej kolejności rozliczane są odpowiedzi w tejże dyskusji, a post rozpoczynający - zapalnik można by rzec, jest kasowany w ostatniej kolejności? Jest to dla mnie niezrozumiałe.
3
@kerouac w końcu 7 dzień tygodnia
9
@IronSanHybrid janiama jak wysoko był ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież to nie mogli być trolle
0
@Colon oberyn
bale
pulp
both
steve
who cares
srar wars
2
@Bartunek przecież nasze chomiki już nie żyją, myślisz że dlaczego taki kawał czasu nie ma elemelenta? zaiwania w kołowrotku za miskę ryżu
23
@BarcaInfo ciągle się dajesz złapać na łamaniu regulaminu, ale mniejsza, masz memasy - moderacja lajkowała to zgłaszać nie musisz
https://zapodaj.net/images/e7d902ab91199.png
https://zapodaj.net/images/fc7eb172e22f5.png
11
@wpwelement tak wracając jeszcze do naszej rozmowy na temat bi, że zamiast go banować, wystarczy mu napisać żeby czegoś nie robił i tego robić nie będzie - apelowałbym jednak by mu przekazywać informację o tym żeby czegoś nie robił w formularzu odwołań mimo wszystko.
31
@BarcaInfo "Uwierz mi, że był duży ubaw z tego jak łatwo można kogoś złapać na haczyk"
Spieszę z tłumaczeniem:
- Uwierz mi, że był duży ubaw z tego jak łatwo można kogoś SPROWOKOWAĆ
2
@FCMichalo trzymaj
https://as1.ftcdn.net/jpg/01/75/49/94/500_F_175499405_p6xEkr08CETb3pm8IU56qIvrvIPMKoiz.jpg
29
@BarcaInfo oho, pyta o dowody które potem zgłosi, klasyg
46
@NGTRX i to jest wystarczający powód żeby delikwenta zgłosić, nie daj się
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AllBundy to niezły edit
1
@Kajtek77 fut - ikony - paczki - fifa poinst
i tak to się kręci
11
@AllBundy with a belly full of wine and a girls mouth around your cock?
10
@Fawrf ludzie, skończcie się sapać do piłkarzy bo ktoś im te kontrakty, bonusy i premie dał, a kto? wszyscy wiemy