2

@DaPi ha tfu zgapiaczu, nawet nie umiesz zrobić roast handa

0

@Pressinho Co to znaczy wycofał Snapea? przecież wtedy by się zdekonspirował

0

@PatrychoO i na kij ten Fati? Morales w la liga jest potrzebny bo nie ma napastników tam

1

@Messiah10 @Pressinho gdyby Dumbledore żył, to w szkole nie było by śmierciożerców przed którymi Snape musiałby "chronić" uczniów, co takiego Snape jako fałszywy sojusznik Voldemorta tak naprawdę dał zakonowi? Sprzedał nawet info o przenoszeniu Pottera, w jaki sposób to pomogło im?

0

@Cave No i co to dało tym dobrym? Nie czytałem książek, wypowiadam się na podstawie filmów, jak coś się nie zgadza to mnie poprawcie. Klątwa w dłoni Dumbledorea według Snapea dawała mu jeszcze rok życia, a wydarzenia z ostatnich części się dzieją właśnie w tym przedziale, dlaczego nie pomógł zniszczyć horkruksów? W przypadku ataku na szkołę, voldi i spółka wuja by zrobili gdyby tam był Dumbledore, mogli poczekać z wystawianiem Pottera aż zniszczą pozostałe horkruksy.

1

@Patrykl145 ani zrobić

1

Po obejrzeniu wszystkich części dalej nie wiem co takiego ugrali tym "zabójstwem"

0

snape, ty draniu

13

stary, schorowany, osłabiony dumbledore > riddle
fakt, nie opinia

2

potter jaki strongman

2

@VamosRakieta Ozil był na wylocie, a teraz próbuje odwrócić sytuację tak żeby to Arsenal był tym podwójnie złym xD

1

Niedawno było info że Ozil chce opłacać dinozaura, a teraz czytam info że Ozil na wylocie xD to by wiele wyjaśniało

0

@DonMatteo901 3 wygrane i 2 remisy to 3 liga? żal, za 5 winów jest 2 liga

0

@Barcelismo tak się nie robi, bez namiarów nie odejdziesz

0

@koksik2700 21>20/19

3

@IronSanHybrid szarpie jak reksio szynkę

0

@NaFazieHitman zbierali gościa znacznie dalej niż karetka stała, a w aucie był jeszcze jeden ratownik niezainteresowany tematem, taki problem przestawić auto? Jakby nie miał możliwości to idzie zrozumieć, ale on miał wywalone

2

0

Jak mnie ta zakichana służba zdrowia denerwuje.. wychodzę z domu i idę na parking, chce wyjechać autem ale nie mogę bo między autami łeb stanął karetką, parking cały pusty więc mógł stanąć gdziekolwiek ale nie, musiał zablokować jedyne auta na parkingu. Jakiś luj kawałek dalej ściera gazetami zajumanymi ze skrzynek na ulotki kałuże po gościu który wywinął orła i zarył łbem o asfalt.. niby ok, ale w karetce na miejscu pasażera jest ratownik który ogólnie ma wywalone jajca i siedzi na telefonie, no to podchodzę, kulturalnie zapukałem w szybę i pytam czy może przestawić furę bo chcę wyjechać(nie tylko ja, bo już 2 somsiadów też czekało), a on że muszę czekać, po czym dalej siedział na telefonie.. jak żyć?

0

@Nolife1899 To niech się dzieli pod blokiem, a nie na stronie na której regulamin tego zabrania

0

@Danny Gaucho a zatem wydziedziczam Cię

5

@BarcaInfo w opisie, a ty to robiłeś na rambli, nawet teraz o nim wspominasz, anóż ktoś wejdzie, cnie? już dawno to zrobiłeś, a teraz jak już wszyscy trafili na twoje konta to się zaczęło "jak ktoś chce streama to tam gdzie zwykle" i nawet z tym nie handluj bo wjadą picsy

27

@BarcaInfo A ty co, teraz ciągle regulamin regulamin, a jak nielegalnie promujesz siebie i swoje konta na INNYCH serwisach poprzez odsyłanie do nich użytkowników w celu otrzymania nielegalnych streamów do meczów to regulaminu już nie ma? ;)

0

@IronSanHybrid gość zadarł z ramblowskim półświatkiem, lepiej o niego nie pytaj bo do niego dołączysz

0

@Striker prawdziwy banan zaczyna się od 17cm

1

@Fawrf za multi nie poleciał, to za fejka poleci? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

1

@MESSIah16 niedziele handlowe nie wróciły

0

@FATIlity31 ja kiedyś miałem, a teraz nie mam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?