0

@MesQueUnClub96 nie, w tamtym roku było gówno większe niż w 19, 18 była dobra

1

@badej60 panie fifa 21>20,19 na ten moment

1

Najgorszy w fifce 21 jest ten ogranicznik meczy w rivals.. z 2 strony nie wiem jak to do końca działa, po tych 30 meczach rankingowych dalej możesz próbować awansować do wyższej/spaść tyle że już bez pkt w rivals? Jak to działa, ktoś coś

0

@badej60 niech się za bardzo nie rozpędzają bo mi dobrze idzie xD

0

@GeFcIo a u mnie sztos, tylko trzeba go zmieniać w 60 bo mało staminy ;D

0

@VeB 1899 jak odpalasz kariere to masz opcje aktualizuj składy, tyle że najnowsza nie uwzględnia transferów desta czy rafinhi, pewnie po premierze będzie z all transferami

0

@Striker somsiad, mówiłem rok temu żeby mnie łopatą zdzielić jakiś miesiąc przed premierą, teraz to już za późno, już po ptokach

0

@wroclawianin89 no grałem, jak lojalność pod sbcki wbijałem ;x

0

Powiem wam że nawet mi ta fifka podeszła, jesteście ze mnie dumni?
https://zapodaj.net/images/de6bc95829d40.jpg
https://zapodaj.net/images/92cdab7587c87.jpg

0

@neymarjr_143 kończ waść, wstydu oszczędź

0

@Colon jakbym słyszał dźwięki tego żółwia z yt

1

smokowski to tam ładnie się dusił

2

@DLFCB ah shit, here we go again

1

@IronSanHybrid strata czasu póki co

0

brakuje tam mistrza

2

typiara mu do słowa dojść nie daje xD

1

ta co smoka zmierzyła xD

0

@IronSanHybrid To ja ci podlinkowałem Gabbie Carter, a ty jej nie wymieniasz? chamie ty!?

0

@matirix20 co mnie jakiś smokowski

0

@Mareeek2050 możesz zacytować? ^^

0

@Mareeek2050 a co napisałeś? ^^

0

@kuz kasia>przester
fakt nie opinia

0

@MaziFCB no popatrz, ja zrobiłem 3 goldy upgrady i mam nową defensywe - militao, diego carlosa i modricia xD

7

@IronSanHybrid może mało, ale za to jakie, ciocia kasia, mówi to panu coś?

1

@BarcaInfo po co, na co, pół roku nie wytrzymają?.. jeśli nie będzie kontuzji to po kiego

1

@Bartunek bez flaszki nie tylko nie wpuszczają, ale podobno też od razu perm

6

75

i oddała za friko rafinhe xD

2

@patry295 stanowski nie prowadzi, nie warto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?