Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 nie, w tamtym roku było gówno większe niż w 19, 18 była dobra
1
@badej60 panie fifa 21>20,19 na ten moment
1
Najgorszy w fifce 21 jest ten ogranicznik meczy w rivals.. z 2 strony nie wiem jak to do końca działa, po tych 30 meczach rankingowych dalej możesz próbować awansować do wyższej/spaść tyle że już bez pkt w rivals? Jak to działa, ktoś coś
0
@badej60 niech się za bardzo nie rozpędzają bo mi dobrze idzie xD
0
@GeFcIo a u mnie sztos, tylko trzeba go zmieniać w 60 bo mało staminy ;D
0
@VeB 1899 jak odpalasz kariere to masz opcje aktualizuj składy, tyle że najnowsza nie uwzględnia transferów desta czy rafinhi, pewnie po premierze będzie z all transferami
0
@Zieliniak https://zapodaj.net/images/f526994dfeda4.jpg
0
@Striker somsiad, mówiłem rok temu żeby mnie łopatą zdzielić jakiś miesiąc przed premierą, teraz to już za późno, już po ptokach
0
@wroclawianin89 no grałem, jak lojalność pod sbcki wbijałem ;x
0
Powiem wam że nawet mi ta fifka podeszła, jesteście ze mnie dumni?
https://zapodaj.net/images/de6bc95829d40.jpg
https://zapodaj.net/images/92cdab7587c87.jpg
0
@neymarjr_143 kończ waść, wstydu oszczędź
0
@Colon jakbym słyszał dźwięki tego żółwia z yt
1
smokowski to tam ładnie się dusił
2
@DLFCB ah shit, here we go again
1
@IronSanHybrid strata czasu póki co
0
brakuje tam mistrza
2
typiara mu do słowa dojść nie daje xD
1
ta co smoka zmierzyła xD
0
@IronSanHybrid To ja ci podlinkowałem Gabbie Carter, a ty jej nie wymieniasz? chamie ty!?
0
@matirix20 co mnie jakiś smokowski
0
@Mareeek2050 możesz zacytować? ^^
0
@Mareeek2050 a co napisałeś? ^^
0
@kuz kasia>przester
fakt nie opinia
0
@MaziFCB no popatrz, ja zrobiłem 3 goldy upgrady i mam nową defensywe - militao, diego carlosa i modricia xD
7
@IronSanHybrid może mało, ale za to jakie, ciocia kasia, mówi to panu coś?
1
@BarcaInfo po co, na co, pół roku nie wytrzymają?.. jeśli nie będzie kontuzji to po kiego
1
@Bartunek bez flaszki nie tylko nie wpuszczają, ale podobno też od razu perm
6
@MesQueUnClub96 spoiler
https://zapodaj.net/images/5d212d03ed843.png
75
i oddała za friko rafinhe xD
2
@patry295 stanowski nie prowadzi, nie warto