Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KORTIS z tego co pamiętam to i tak emitowali z miesięcznym opóźnieniem więc who cares
0
@Damiano27psk jest tutaj taka jedna cicha, lubi serniczka
0
@VamosRakieta chodziło o mandziukicia
1
@Nano22 Déjà vu
1
@Striker jakiś błąd ci się wdał, w oryginale było o legii
1
@joloskyy tak, numer dealera
2
@DaPi to nawet nie ma znaczenia jakim pasem jechali, bo zamiast od samego początku zjechać na pas na który chcieli zjechać(I który był wolny, a ja byłem jedynym autem poza nimi..), to czekali aż ja na niego zjadę po czym mnie wyprzedzili i dopiero na niego zjechali.. gdzie logika?
0
@DaPi to nawet nie jest śmieszne, ciekawe czy wgl jechali na interwencję czy im się do domu "śpieszyło"..
0
Jadę sobie autem i nagle za mną się pojawia straż pożarna na sygnale, jako że jest to dwupasmówka to jadę dalej jak jechałem, bo mogą mnie bez problemu wyprzedzić, no ale nie wyprzedzają tylko siedzą mi na dupie na sygnale.. No to zjechałem na drugi pas, a oni.. wyprzedzili mnie i zjechali na pas na który ja zjechałem.. po czym skręcają. I jak ma w tym kraju być dobrze?
1
@avanes i w dodatku stał na pasach
0
@Striker Otóż to
4
@monsterrize nie będzie, Coutinho wgl nie będzie
5
@Naturopata "Pique, Umtiti, Lenglet" i zostać z Araujo i Garcia xD
10
Zarówno Xavi jak i Iniesta odeszli sami z siebie w glorii chwały, uważali że nie są już w stanie dać tego co dawali, nikt ich nie wypychał, nie było takiego co by za nimi nie "zapłakał". Czy Busquets zrobi to samo? Wątpię, a nawet jeśli, to o ile lat za późno? I co najśmieszniejsze, gdy to wreszcie nastąpi to ludzie będą czuć bardziej ulgę i niż smutek..
1
Tak jeszcze wracając do tych pretensji do Koemana, o wystawianie Lengleta.. Umtiti i Mingueza prezentują równie żałosny poziom, więc kogo ma wystawić? Na ten moment to chyba tylko duet Pique-de Jong by was zadowolił, no i Rysiu by sobie pograł, cnie?
0
@PrinceDamon albo będzie sam miz-drew, ale znowu lashley się wtrąci i potem będzie feud lashley-drew, a pas zostanie u miza i się pojawi szansa na pas dla takiego jeffa hardyego lub bryana(przecieki mówią że ma mieć ostatni Run z pasem)
1
@PrinceDamon na wmce szykuje się triple threat chyba, miz-drew-lashley ale mogą jeszcze w to włączyć w sumie sheamusa
1
@Rewolucja123 https://www.futbin.com/21/squad/6389395
4-2-3-1 rashford n, griezman śpo wypróbuj, śpo i n w tej formacji grają pierwsze skrzypce, a Dembele fajnie drybluje
0
@Rewolucja123 hazard się nie nadaje na skrzydło
0
no dobra, koniec końców wyszło spoko, trochę po mojemu nawet ^^
0
Już zrąbali ec o wwe title.. mógł wygrać orton, potem go zniszczyć fiend i miz zrobić cash ina, i byłby miz/fiend/orton/drew na wrestlemanii o title
1
edge by interweniował i wydymał reignsa - tak by było kiedyś, ale teraz to nie ma co liczyć
1
Lecimy elimination chamber
1
@DaPi następnym razem wołaj sławek
3
@Rewolucja123 amatorszczyzna
0
@Rewolucja123 pokaż całą powtórkę cwaniaczku, a nie screena
1
@macio_944 czyli znowu fake info od bi
0
panowie, głowa do góry, odrobiliśmy 1 pkt do atletico ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
XDDDD 1:1 z czym do ludzi
0
@LionelM95 20 była najgorsza, tam nawet główek nie było