1

@wpwelement po pierwszych słowach myślałem, że jednak się namyśliłeś na oświadczenie..


0

@Rewolucja123 dopiero wyszło duże promo, serwery pewnie kwiczą, a ty odpalasz grę? Pozdro 600 ;x

0

Pierwsze trofeum w tym sezonie już jest, zwycięstwo z moderacją xD Najkrótszy ban ever, 4h 20min za niewinność ;x

8

@Martwy ściah czy to ty?

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

@mat32 ja kiedyś też trzymałem, ale funty.. aż zaczęli wycofywać stare funty, a w Polsce już nikt nie wymieniał starych funtów i trzeba było kminić kto mi w Anglii wymieni xD

3

@Gwyn wyłącz i włącz

2

będzie myć okna w budynku? ;x

5

@Rewolucja123 ale to już byłooooo.. i nie wróci więceeeej

0

@Dembouz1899 w tej fifie lepiej grać bocznymi obrońcami na śo ;x varane wyjątek

0

@333tricampeones333 fodder stoi tak wysoko że nic się nie opłaca teraz robić ;x a jutro podobno ma być flashback messi który będzie podobny cenowo, także ten

1

@DLFCB o kurłła xD

0

@barcelonaLM skoro cr dostał to on też dostanie, mam nadzieję że mu nie dadzą takich "strzałów" jak u cr.. i pewnie będzie droższy

2

5

@tomek8756 jak menda to paździoch

3

@Fawrf ja to mam już w choyu

1

@kamilop na pocieszenie - i tak by go nikt nie przeczytał

0

@xSZYMONOx będą miały na co ptaki srać

1

@pele1282 te które pisałeś na orliku się nie liczą

22

No i nasze 5 melonów na depaya poszło się epać ;x

0

@Sergio_Devils mogłeś

0

no to wrócił pique

0

varcelona xd

0

eh leo, było walić z prawej

0

nazarioooooooooo

0

GRIEZMAN PIQUE !!!!!!!!!!!!!11

0

teraz? teraz to sobie możesz

0

oho, dembele smyra łydkę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?