Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@wpwelement po pierwszych słowach myślałem, że jednak się namyśliłeś na oświadczenie..
0
@Rewolucja123 dopiero wyszło duże promo, serwery pewnie kwiczą, a ty odpalasz grę? Pozdro 600 ;x
0
Pierwsze trofeum w tym sezonie już jest, zwycięstwo z moderacją xD Najkrótszy ban ever, 4h 20min za niewinność ;x
8
@Martwy ściah czy to ty?
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
@mat32 ja kiedyś też trzymałem, ale funty.. aż zaczęli wycofywać stare funty, a w Polsce już nikt nie wymieniał starych funtów i trzeba było kminić kto mi w Anglii wymieni xD
3
@Gwyn wyłącz i włącz
2
będzie myć okna w budynku? ;x
5
@Rewolucja123 ale to już byłooooo.. i nie wróci więceeeej
0
@Dembouz1899 w tej fifie lepiej grać bocznymi obrońcami na śo ;x varane wyjątek
0
@333tricampeones333 fodder stoi tak wysoko że nic się nie opłaca teraz robić ;x a jutro podobno ma być flashback messi który będzie podobny cenowo, także ten
1
@DLFCB o kurłła xD
0
@barcelonaLM skoro cr dostał to on też dostanie, mam nadzieję że mu nie dadzą takich "strzałów" jak u cr.. i pewnie będzie droższy
2
@LuisSalvano ehh
5
@tomek8756 jak menda to paździoch
3
@Fawrf ja to mam już w choyu
1
@kamilop na pocieszenie - i tak by go nikt nie przeczytał
0
@xSZYMONOx będą miały na co ptaki srać
1
@pele1282 te które pisałeś na orliku się nie liczą
22
No i nasze 5 melonów na depaya poszło się epać ;x
0
@Sergio_Devils mogłeś
0
no to wrócił pique
0
varcelona xd
0
eh leo, było walić z prawej
0
nazarioooooooooo
0
GRIEZMAN PIQUE !!!!!!!!!!!!!11
0
teraz? teraz to sobie możesz
0
oho, dembele smyra łydkę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika