2

@IronSanHybrid no wiedziałem że sami alkoholicy, a kasa pójdzie charytatywnie na popite i zagrychę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@klopx no to masz wymówkę: "ja cię zabrałem, nie moja wina że pozamykali" xD

0

@klopx a nie zamknęli znowu galerii czasem? xD

2

@gorgota ty pijawko

6

@DaPi sławek blefował, on chce tylko dorwać tych śmieszków z rambli

1

@xBoMBoWiECx no i vectra

1

@Bobo25 zdejmą drzwi i puszczą do domu z drzwiami na plecach, a kasę za drzwi ściągną z konta, imagine xD

1

@Majkel34 i tak i tak bijesz go po kasku

0

@Stoiczkow rttf renato milion w dół w tydzień hehe

3

@wojopancer masz poprawione, bo byka zrobiłeś
https://zapodaj.net/images/3b86aec976f5f.png

1

@Bruttal Puyol im będzie mental naprawiał xD

0

@lucas/catalan znowu będziesz ustawiał? ;x

9

@DaPi ja ostatnio za darmo szukałem i nie znalazłem 20 typa do gierki integracyjnej, a ty chcesz żeby ludzie jeszcze płacili+ koszty dojazdu xD andrzej to ebnie

0

@LeoMessi1994 dali by mi taką kobite w podstawówce, to bym ją lepiej okleił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Kapitan_SW patrzeć może nie patrzysz, ale konar mimo wszystko płonie ^^

15

@Pogba life is brutal and full of zasadzkas

0

Vectra wróciła, możecie dalej dzień święty święcić.

2

@AlexDark00 analizowałem od bladego świtu, aż mi neta wywaliło ;/

0

@cat_r37 żeby mieć plan, najpierw trzeba mieć wgląd

16

Światowy dzień masturbacji, a serwery Vectry padły, pszypadeG? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@wojopancer well yes, but actually no

4

@cat_r37 Laporta jest szanowany w świecie piłki, a w czasach w których wszyscy z Barcy szydzą, to właśnie on jest potrzebny, żeby odzyskać szacunek, by inni znów czuli respekt.

0

@abram3k dokładnie, co najśmieszniejsze internetu nie miałem od 20 minut jak u nich byłem, a oni mi mówią że awaria od półtorej godziny ;x

5

@Fenelon obchodzę nawet poza świętami

13

@Janas11224 a nie procentis?

2

@cules100pro zagadaj do elemelenta żeby ci usunął kilka ^^

6

Po wnikliwej i rzetelnej analizie gry Frenkiego De Jonga stwierdzam, że mucha nie siada. Pozdrawiam.

3

@Rewolucja123 jak podajesz do obrońców i do najbliższego to co się dziwić, co to wgl są za statystki xD

7

@tobiasson92 napiwno wszyscy będą korzystać z jakiś aplikacji z dupy, która tylko będzie zżerać baterię w telefonie

0

@Kapitan_SW mówiłem że od tej pory jesteś zdany już tylko na siebie, ja swoje zrobiłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?