Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@IronSanHybrid no wiedziałem że sami alkoholicy, a kasa pójdzie charytatywnie na popite i zagrychę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@klopx no to masz wymówkę: "ja cię zabrałem, nie moja wina że pozamykali" xD
0
@klopx a nie zamknęli znowu galerii czasem? xD
2
@gorgota ty pijawko
6
@DaPi sławek blefował, on chce tylko dorwać tych śmieszków z rambli
1
@xBoMBoWiECx no i vectra
1
@Bobo25 zdejmą drzwi i puszczą do domu z drzwiami na plecach, a kasę za drzwi ściągną z konta, imagine xD
1
@Majkel34 i tak i tak bijesz go po kasku
0
@Stoiczkow rttf renato milion w dół w tydzień hehe
3
@wojopancer masz poprawione, bo byka zrobiłeś
https://zapodaj.net/images/3b86aec976f5f.png
1
@Bruttal Puyol im będzie mental naprawiał xD
0
@lucas/catalan znowu będziesz ustawiał? ;x
9
@DaPi ja ostatnio za darmo szukałem i nie znalazłem 20 typa do gierki integracyjnej, a ty chcesz żeby ludzie jeszcze płacili+ koszty dojazdu xD andrzej to ebnie
0
@LeoMessi1994 dali by mi taką kobite w podstawówce, to bym ją lepiej okleił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Kapitan_SW patrzeć może nie patrzysz, ale konar mimo wszystko płonie ^^
15
@Pogba life is brutal and full of zasadzkas
0
Vectra wróciła, możecie dalej dzień święty święcić.
2
@AlexDark00 analizowałem od bladego świtu, aż mi neta wywaliło ;/
0
@cat_r37 żeby mieć plan, najpierw trzeba mieć wgląd
16
Światowy dzień masturbacji, a serwery Vectry padły, pszypadeG? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@wojopancer well yes, but actually no
4
@cat_r37 Laporta jest szanowany w świecie piłki, a w czasach w których wszyscy z Barcy szydzą, to właśnie on jest potrzebny, żeby odzyskać szacunek, by inni znów czuli respekt.
0
@abram3k dokładnie, co najśmieszniejsze internetu nie miałem od 20 minut jak u nich byłem, a oni mi mówią że awaria od półtorej godziny ;x
5
@Fenelon obchodzę nawet poza świętami
13
@Janas11224 a nie procentis?
2
@cules100pro zagadaj do elemelenta żeby ci usunął kilka ^^
6
Po wnikliwej i rzetelnej analizie gry Frenkiego De Jonga stwierdzam, że mucha nie siada. Pozdrawiam.
3
@Rewolucja123 jak podajesz do obrońców i do najbliższego to co się dziwić, co to wgl są za statystki xD
7
@tobiasson92 napiwno wszyscy będą korzystać z jakiś aplikacji z dupy, która tylko będzie zżerać baterię w telefonie
0
@Kapitan_SW mówiłem że od tej pory jesteś zdany już tylko na siebie, ja swoje zrobiłem