Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
takiej akcji w defensywie nie powstydziła by się sama barcelona
0
fc porto pięknie
1
@MateS yhym
0
@Avatarr to był ich warunek do rozłożenia wypłat
0
@Bogan według @JKrolFCB tak ;x
0
@VamosRakieta albo szanujmy, albo za shity
0
@JKrolFCB a ja jestem królem piąchy i siniaka
0
@MaziFCB tak, bo to on kazał bartkowi rozwalić 222mln jakie nam zostawił odchodząc ;x
11
Nie wiem czego się spodziewaliście, tracimy bramki w lidze z ogórkami to jak mieliśmy nie stracić z topem, już przed meczem powinniście być świadomi że w tym sezonie gramy co najwyżej o to, żeby się zakwalifikować do następnej LM + ew. puchar króla. Obrona jest jaka jest, a Koeman nie miał środków na jej przebudowę, takie są fakty. Wysypał się 1 z głównych motorów napędowych - Fati, a Griezmann czy Dembele zawodzili już wcześniej. Mimo wszystkich przeciwności losu, mogliśmy prowadzić 2:0, ale Dembele zrobił Dembele. Szkoda też akcji Griezmanna z Messim, ale raczej nie miał tam szans, bo dobrze go wyczyścili. Nie ma co srać ogniem, to co się dzieje teraz to zgliszcza po Bartomeu, a naprawa będzie bolesnym procesem, nie oczekujcie zmian jak za dotknięciem magicznej różdżki.
2
@FCB24 rzecz w tym, że gdy odchodzili to dalej to dawali
1
Kontynuujemy szukanie zainteresowanych, celuje w przynajmniej 20 typa żeby się za to zabrać, kto zainteresowany niech zostawi komentarz/zielonego to zostanie oznaczony przy starcie
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9643547#comment-9643547
1
@kuz nie odpowiadasz.. pewnie zobaczyłeś jakiegoś mema na rambli w którym wielki zły koeman kazał suarezowi wyp.. czyż nie? ;x
1
@kuz z czym mam się kłócić?
https://www.fcbarca.com/96627-ronald-koeman-to-klub-zdecydowal-o-odejsciu-suareza-nie-ja.html
0
@Admin030 no, napiwno, mają teraz tak porozkładane wypłaty że ;x
1
@kuz Koeman po przyjściu miał odgórnie powiedziane że Suarez odchodzi, kibice domagali się głów i Bartek je im dał... a nawet dopłacił
1
@DaPi oni mają za wysokie pensje, których nikt im nie wyrówna i będą siedzieć do końca kontraktów pewnie
3
@kuz ludzie, koeman nie miał nic do gadania
0
Sprzedać wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
arrivederci roma
1
już mają pełne portki, kuman nikogo nie wpuszcza, pograne
15
Dembele psuje 100 na 2:0 i chwile potem jest 1:1.. flashbacki z liverpoolu
0
no i wuj no i cześć
0
i właśnie tak masz strzelać karne, z pełnej epy
0
Ma ktoś Internet z vectry? Macie jakieś problemy z tej chwili?
0
Działa wam teraz Google/yt?
1
@IronSanHybrid albo najzwyczajniej mamy taki gnój na tej pozycji że gorzej już być nie może
3
Kto chce być oznaczony przy ewentualnym starcie?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9643547#comment-9643547
0
@Kimar lewy gra u nas?? ^^
2
@mientusek1407 mnie coś w krzyżu strzyka, pewnikiem będzie padać
2
@4drian0 są prowadzone rozmowy z szefem wszystkich szefów odnośnie oprowadzenia zwycięzcy po ramblowskim więzieniu, od środka że się tak wyrażę ( ͡° ͜ʖ ͡°)