3

takiej akcji w defensywie nie powstydziła by się sama barcelona

0

fc porto pięknie

1

@MateS yhym

0

@Avatarr to był ich warunek do rozłożenia wypłat

0

@Bogan według @JKrolFCB tak ;x

0

@VamosRakieta albo szanujmy, albo za shity

0

@JKrolFCB a ja jestem królem piąchy i siniaka

0

@MaziFCB tak, bo to on kazał bartkowi rozwalić 222mln jakie nam zostawił odchodząc ;x

11

Nie wiem czego się spodziewaliście, tracimy bramki w lidze z ogórkami to jak mieliśmy nie stracić z topem, już przed meczem powinniście być świadomi że w tym sezonie gramy co najwyżej o to, żeby się zakwalifikować do następnej LM + ew. puchar króla. Obrona jest jaka jest, a Koeman nie miał środków na jej przebudowę, takie są fakty. Wysypał się 1 z głównych motorów napędowych - Fati, a Griezmann czy Dembele zawodzili już wcześniej. Mimo wszystkich przeciwności losu, mogliśmy prowadzić 2:0, ale Dembele zrobił Dembele. Szkoda też akcji Griezmanna z Messim, ale raczej nie miał tam szans, bo dobrze go wyczyścili. Nie ma co srać ogniem, to co się dzieje teraz to zgliszcza po Bartomeu, a naprawa będzie bolesnym procesem, nie oczekujcie zmian jak za dotknięciem magicznej różdżki.

2

@FCB24 rzecz w tym, że gdy odchodzili to dalej to dawali

1

Kontynuujemy szukanie zainteresowanych, celuje w przynajmniej 20 typa żeby się za to zabrać, kto zainteresowany niech zostawi komentarz/zielonego to zostanie oznaczony przy starcie

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9643547#comment-9643547

1

@kuz nie odpowiadasz.. pewnie zobaczyłeś jakiegoś mema na rambli w którym wielki zły koeman kazał suarezowi wyp.. czyż nie? ;x

0

@Admin030 no, napiwno, mają teraz tak porozkładane wypłaty że ;x

1

@kuz Koeman po przyjściu miał odgórnie powiedziane że Suarez odchodzi, kibice domagali się głów i Bartek je im dał... a nawet dopłacił

1

@DaPi oni mają za wysokie pensje, których nikt im nie wyrówna i będą siedzieć do końca kontraktów pewnie

3

@kuz ludzie, koeman nie miał nic do gadania

0

Sprzedać wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

arrivederci roma

1

już mają pełne portki, kuman nikogo nie wpuszcza, pograne

15

Dembele psuje 100 na 2:0 i chwile potem jest 1:1.. flashbacki z liverpoolu

0

no i wuj no i cześć

0

i właśnie tak masz strzelać karne, z pełnej epy

0

Ma ktoś Internet z vectry? Macie jakieś problemy z tej chwili?

0

Działa wam teraz Google/yt?

1

@IronSanHybrid albo najzwyczajniej mamy taki gnój na tej pozycji że gorzej już być nie może

3

Kto chce być oznaczony przy ewentualnym starcie?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9643547#comment-9643547

0

@Kimar lewy gra u nas?? ^^

2

@mientusek1407 mnie coś w krzyżu strzyka, pewnikiem będzie padać

2

@4drian0 są prowadzone rozmowy z szefem wszystkich szefów odnośnie oprowadzenia zwycięzcy po ramblowskim więzieniu, od środka że się tak wyrażę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?