17

Manchester jest czerwony, tak jak powinno być.

0

@PatrychoO bez elemelenta nie oglądam

0

@clyde bo na manualnych grał

0

@Dembouz1899 jeśli ma się rodzynka zamiast mózgu

0

na sparingach większe emocje

0

ale nuda, walka wieczora kurlla ego mać

0

@Kapitan_SW no to mamy triple threat

0

not sure które serwery gorsze, ea czy te od fame mma

1

co ten sylwuś, lipa pod okiem xD

0

@4drian0 z dupą, zobacz komentarze pod ostatnim filmem fame na yt xD

1

celownik se na czole zrobił xD blonsky będzie miał łatwiej

0

@4drian0 cały czas tnie i przerywa na ppv, więc jak może ci nie przerywać na strimach xD

1

że im się na tych "koncertach" nie zacina transmisja.... tragedia, będą masowe reklamacje

7

malczyński wielki miszcz, parówa jedna, wiedziałem że tak będzie

0

meh, rozczarowanie po pierwszej rundzie

1

suknia ślubna, kwiaty, co ona się będzie żenić z nią? xD

0

@kolo123 w 3 ledwo ruszał się

1

jednogłośna dla ponczka, ale czy 3? nie wydaje mi się, nie miał już sił w 3, a rudy skakał dalej

0

rudy już kręci, pewnie kontuzja xDD

2

1 dla ponczka, rudy zara się spompuje jak tak będzie latał

2

hahshahhaha co theme song ponczka XDDD rudy rudy ryc

1

co ten rudy, chyba wszystkie entrance z wwe połączył xD

0

znowu jakieś koncerty.. dzizus

2

rozwaleni jak 2 żaby na kamieniu, a tu jeszcze 3 runda xd

1

cepeliada, wszystko wchodzi xd

1

czego jęczysz, nic nie zrobiłeś żeby wygrać, a na koniec się obaj wyeabliście

0

najnudniejsza walka no name'ow

0

blondyna wygrała bankowo, babochłop tragedia

0

@Krzycho mecz później obejrzysz, fame nie ;x

0

ale wyłapała bułe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?