Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Manchester jest czerwony, tak jak powinno być.
0
@PatrychoO bez elemelenta nie oglądam
0
@clyde bo na manualnych grał
0
@Dembouz1899 jeśli ma się rodzynka zamiast mózgu
0
na sparingach większe emocje
0
ale nuda, walka wieczora kurlla ego mać
0
@Kapitan_SW no to mamy triple threat
0
not sure które serwery gorsze, ea czy te od fame mma
1
co ten sylwuś, lipa pod okiem xD
0
@4drian0 z dupą, zobacz komentarze pod ostatnim filmem fame na yt xD
1
celownik se na czole zrobił xD blonsky będzie miał łatwiej
0
@4drian0 cały czas tnie i przerywa na ppv, więc jak może ci nie przerywać na strimach xD
1
że im się na tych "koncertach" nie zacina transmisja.... tragedia, będą masowe reklamacje
7
malczyński wielki miszcz, parówa jedna, wiedziałem że tak będzie
0
meh, rozczarowanie po pierwszej rundzie
1
suknia ślubna, kwiaty, co ona się będzie żenić z nią? xD
0
@kolo123 w 3 ledwo ruszał się
1
jednogłośna dla ponczka, ale czy 3? nie wydaje mi się, nie miał już sił w 3, a rudy skakał dalej
0
rudy już kręci, pewnie kontuzja xDD
2
1 dla ponczka, rudy zara się spompuje jak tak będzie latał
2
hahshahhaha co theme song ponczka XDDD rudy rudy ryc
1
co ten rudy, chyba wszystkie entrance z wwe połączył xD
0
znowu jakieś koncerty.. dzizus
2
rozwaleni jak 2 żaby na kamieniu, a tu jeszcze 3 runda xd
1
cepeliada, wszystko wchodzi xd
1
czego jęczysz, nic nie zrobiłeś żeby wygrać, a na koniec się obaj wyeabliście
0
najnudniejsza walka no name'ow
0
blondyna wygrała bankowo, babochłop tragedia
0
@Krzycho mecz później obejrzysz, fame nie ;x
0
ale wyłapała bułe