0

@MikusBarca a gdzie to szczęście? bo wymieniłeś tylko mbappe

3

@Jacu327 kart chio z dragon balla ;x

1

@Nano22 a mógł wyjść do swojego hita legia to.. ;x

1

@arasz1819 coraz lepsze te porównania

2

Komentarz usunięty

0

@Ronmes GT>Super, pozdro 600

1

@bartoszekkk może sranie to tylko pretekst żeby uderzyć żołnierza po kasku ^^

0

@kuz ciepło już było

0

Tydzień temu już widziałem ludzi z krótkim rękawkiem.. A dzisiaj znowu śnieg pada xD

0

@Adamski69 no właśnie nie przyjmuje xD niekompetencja!

11

@kordyl1010 tak po prawdzie to elemelent chyba zachlał po wczoraj, leży gdzieś w rurze i go krzyż nafiertala

15

grubo po 12, zara obiad, a tu ani me ani be
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9755211#comment-9755947
xD

6

@Misiek1999 trzeba się pokazać przed szefem, żeby nie pogonił latem ^^

0

4

Mnie to interesuje jedno.. czy jeśli będziemy kontynuować to 3-4-1-2 to czy firpo dostanie szansę na tym bocznym śo? i co jeśli odpali xD

3

Na dobrą sprawę to my nie potrzebujemy jakiś niewiadomo jak wielkich rewolucji kadrowych.. młodym zależy, gryzą trawę i widać że im się chce, wystarczy AŻ pożegnać hamulcowych i tych którzy ciągną kasę nie dając nic w zamian.. potrzebujemy przede wszystkim napastnika i obrońcę(nie licząc Garcii). Po wypowiedziach Laporty nie ma co się nastawiać na pożegnanie Busquetsa.. więc trzeba liczyć na to, że się uda pozbyć Pjanica i Coutinho, w odbudowę psychy Lengleta też nie wierzę.

12

Dembele to powinni oddelegować do indywidualnych treningów strzeleckich, ot co.

15

ehh, gdyby nam Fati nie wypadł..

1

0

@Quavosk za późno, będziesz się tłumaczył na dywaniku u elemelenta

0

reszta sezonu może być ciekawa.. Lenglet to wiadomo, ale jak Minguezie też psycha siądzie po dzisiejszej zmianie to.. xD

0

dembele na kolanach do barcelony wraca

1

@GeneralXavi bogaty

0

to już nawet pjanić zamiast puiga wchodzi.. xD

0

no rób te zmiany, trzeba ryzykować

4

tu już 2 remontady powinny być

0

czemu w 1 meczu tak nie graliście..

5

tamci osrani, a nasi kulawi, tu już powinna być remontada zrobiona

0

JEEEZUUUS MARIA MESSI

1

@IronSanHybrid mówiłem że wywali po 1 xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?