Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MikusBarca a gdzie to szczęście? bo wymieniłeś tylko mbappe
3
@Jacu327 kart chio z dragon balla ;x
1
@Nano22 a mógł wyjść do swojego hita legia to.. ;x
1
@arasz1819 coraz lepsze te porównania
2
Komentarz usunięty
0
@Ronmes GT>Super, pozdro 600
1
@bartoszekkk może sranie to tylko pretekst żeby uderzyć żołnierza po kasku ^^
0
@kuz ciepło już było
0
Tydzień temu już widziałem ludzi z krótkim rękawkiem.. A dzisiaj znowu śnieg pada xD
0
@Adamski69 no właśnie nie przyjmuje xD niekompetencja!
11
@kordyl1010 tak po prawdzie to elemelent chyba zachlał po wczoraj, leży gdzieś w rurze i go krzyż nafiertala
15
grubo po 12, zara obiad, a tu ani me ani be
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9755211#comment-9755947
xD
6
@Misiek1999 trzeba się pokazać przed szefem, żeby nie pogonił latem ^^
0
@Krzychu1010 xo
4
Mnie to interesuje jedno.. czy jeśli będziemy kontynuować to 3-4-1-2 to czy firpo dostanie szansę na tym bocznym śo? i co jeśli odpali xD
3
Na dobrą sprawę to my nie potrzebujemy jakiś niewiadomo jak wielkich rewolucji kadrowych.. młodym zależy, gryzą trawę i widać że im się chce, wystarczy AŻ pożegnać hamulcowych i tych którzy ciągną kasę nie dając nic w zamian.. potrzebujemy przede wszystkim napastnika i obrońcę(nie licząc Garcii). Po wypowiedziach Laporty nie ma co się nastawiać na pożegnanie Busquetsa.. więc trzeba liczyć na to, że się uda pozbyć Pjanica i Coutinho, w odbudowę psychy Lengleta też nie wierzę.
12
Dembele to powinni oddelegować do indywidualnych treningów strzeleckich, ot co.
15
ehh, gdyby nam Fati nie wypadł..
1
Ilu bezbeków dzisiaj zgłosiłeś?
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_uC7T7W07z4jJm8IVyJgrtGVV47a5ntoT.gif
0
@Quavosk za późno, będziesz się tłumaczył na dywaniku u elemelenta
0
reszta sezonu może być ciekawa.. Lenglet to wiadomo, ale jak Minguezie też psycha siądzie po dzisiejszej zmianie to.. xD
0
dembele na kolanach do barcelony wraca
1
@GeneralXavi bogaty
0
to już nawet pjanić zamiast puiga wchodzi.. xD
0
no rób te zmiany, trzeba ryzykować
4
tu już 2 remontady powinny być
0
czemu w 1 meczu tak nie graliście..
5
tamci osrani, a nasi kulawi, tu już powinna być remontada zrobiona
0
JEEEZUUUS MARIA MESSI
1
@IronSanHybrid mówiłem że wywali po 1 xD