Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeoMessi1994 na rule34 patrzyłeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@LeoMessi1994 lole, lole the bunny sobie naklej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@LeoMessiah żaden, bo dla mnie to nie są assassiny
0
@Walker a myślałem że łysy z ufc
0
@FafitFCB aa duracell
0
@Quavosk to przez te konkursy "porno" na stronie ;x zdemoralizowały mnie
5
@blodziakk nikogo to nie interesuje, a mimo to ciągle piszecie
0
@BarcaInfo eh.. przeczytałem Joan Laporta - porno ;/
0
@zuzankamua czyjego konta jesteś reinkarnacją?
0
@Mathew86 nie trzeba było nikogo kupować, oni ratowali swoje dupy "wielkimi" transferami, żeby zachować twarz..
2
Czyli real dostał aktualnie parodię liverpoolu, a dalej porto/chelsea.. oni jeszcze do finału dojdą na farcie xD
4
@Avernand 3 składy za 222mln? chyba do tureckiej ligi xD
1
@Joe_Barbaro nie mam ulubionych, no może Gothic ponad resztą, a tak to nie
0
@lucas/catalan przestań ustawiać głosowania, bo widzę że znowu ustawione
0
@udarpawarotam https://zapodaj.net/images/6af70a996f341.png
no ta
0
@PatrychoO głosujcie dalej na tych samych popisów to napiwno się poprawi
7
@jakub1906 "jedyna" xD
2
@Mizander bruno zwykły za gundogana i rashford na 7 zgrania za martiala i gitara
0
@PrinceDamon to jest jego laska?
2
no tak..
https://willanthonyford.files.wordpress.com/2017/12/ccnawf2.gif
0
kurła grizman, coś ty wypił
0
Podobno nasz ulubieny piłkarz Neymar ma dostać niedługo skina w fortnajcie ^^
0
@marcin62 nie bez powodu w ocenach dawałem w systemie walki 0/10
>Zmodernizowany system walki bazujący na założeniach pierwotnego
:)
@Jakchcesz i tak wszyscy to kupią, hype is real
0
@Rust_Cohle będą męczyć bułę ;x
0
@kamiVeB jaki znowu tydzień bez jedzenia? Miałem usuwane wszystkie ósemki na 2 razy, najpierw z 1 strony, a tydzień później z drugiej strony i jadłem normalnie. Przy 2 podejściu mi tylko morda spuchła i trochę bolało, przy 1 podejściu bez żadnych komplikacji.
1
@AV0CAD0 ksw ma go na kontrakcie i nie ma luja żeby go puścili do fame
0
@Kettger kosztuje tyle co prawie połowa sbc o ikonę, nie warto ;x zrobiłem sobie właśnie i cyk cantona
1
Gość z ksw najpierw wyśmiewa informacje o walce parke na fame mma, potem nagle fame przekłada galę pod pretekstem, żeby nie było problemów z ppv, a teraz pan parke..
https://zapodaj.net/images/8e34713ed67c8.jpg
xD chyba jednak nie tylko popus z 10 gali im wyleciał
0
@Janas11224 i niby jak się dowiedział będąc na boisku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika