0

@LeoMessi1994 na rule34 patrzyłeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@LeoMessi1994 lole, lole the bunny sobie naklej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@LeoMessiah żaden, bo dla mnie to nie są assassiny

0

@Walker a myślałem że łysy z ufc

0

@FafitFCB aa duracell

0

@Quavosk to przez te konkursy "porno" na stronie ;x zdemoralizowały mnie

5

@blodziakk nikogo to nie interesuje, a mimo to ciągle piszecie

0

@BarcaInfo eh.. przeczytałem Joan Laporta - porno ;/

0

@zuzankamua czyjego konta jesteś reinkarnacją?

0

@Mathew86 nie trzeba było nikogo kupować, oni ratowali swoje dupy "wielkimi" transferami, żeby zachować twarz..

2

Czyli real dostał aktualnie parodię liverpoolu, a dalej porto/chelsea.. oni jeszcze do finału dojdą na farcie xD

4

@Avernand 3 składy za 222mln? chyba do tureckiej ligi xD

1

@Joe_Barbaro nie mam ulubionych, no może Gothic ponad resztą, a tak to nie

0

@lucas/catalan przestań ustawiać głosowania, bo widzę że znowu ustawione

0

@PatrychoO głosujcie dalej na tych samych popisów to napiwno się poprawi

7

@jakub1906 "jedyna" xD

2

@Mizander bruno zwykły za gundogana i rashford na 7 zgrania za martiala i gitara

0

@PrinceDamon to jest jego laska?

0

kurła grizman, coś ty wypił

0

Podobno nasz ulubieny piłkarz Neymar ma dostać niedługo skina w fortnajcie ^^

0

@marcin62 nie bez powodu w ocenach dawałem w systemie walki 0/10
>Zmodernizowany system walki bazujący na założeniach pierwotnego
:)
@Jakchcesz i tak wszyscy to kupią, hype is real

0

@Rust_Cohle będą męczyć bułę ;x

0

@kamiVeB jaki znowu tydzień bez jedzenia? Miałem usuwane wszystkie ósemki na 2 razy, najpierw z 1 strony, a tydzień później z drugiej strony i jadłem normalnie. Przy 2 podejściu mi tylko morda spuchła i trochę bolało, przy 1 podejściu bez żadnych komplikacji.

1

@AV0CAD0 ksw ma go na kontrakcie i nie ma luja żeby go puścili do fame

0

@Kettger kosztuje tyle co prawie połowa sbc o ikonę, nie warto ;x zrobiłem sobie właśnie i cyk cantona

1

Gość z ksw najpierw wyśmiewa informacje o walce parke na fame mma, potem nagle fame przekłada galę pod pretekstem, żeby nie było problemów z ppv, a teraz pan parke..
https://zapodaj.net/images/8e34713ed67c8.jpg
xD chyba jednak nie tylko popus z 10 gali im wyleciał

0

@Janas11224 i niby jak się dowiedział będąc na boisku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?