0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@masq dajcie se już siana, najpierw zwalczaliście "porno"
https://zapodaj.net/images/3e915f8b5b923.png
teraz politykę
https://zapodaj.net/images/38f5af98d6325.png
a na samym początku macie jak byk
https://zapodaj.net/images/38bcf73069d36.png

6

@LuisSalvano jest kwiecień, lada moment okienko otwarte, a tu nagle fortnajt wypuszcza w tym samym czasie neymara i webstera.. pszypadeG? xD

24

0

@lukaszmatusiewicz tylko 4 permy, kilkanaście zwykłych i 1 za niewinność

2

@Filipfcb2000 z tych wymienionych to stoichkov na atak i hagi do pomocy

1

@KSSniper nie no, dzisiaj też nie

0

@Kluivert_P nie
Bo nie

0

@GeneralXavi chyba że tak

1

Komentarz usunięty

0

@Roobo mocny full, a nie wódeczkę

0

I tak wam nie wierzę

3

wszystko dzięki temu, że nie klękli

2

@MarioVeB! tydzień temu zima, dzisiaj lato ;x

0

@lucca87 nie takie rzeczy się ustrzelało 15 lat temu

13

Algorytm jutuba przypomniał stare, dobre czasy jak się haratało w gałę..


Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie przekopał piłki do somsiada, nie trafił kogoś lub czegoś(np. auta) piłką czy nie wkopał piłki do stawu, po czym robił falę patykiem żeby przypłynęła z powrotem.. kurłła, kiedyś to było

0

@Encore bo Guardiola to tam do usranej będzie trenował xD zwłaszcza że już 5 lat tam jest, dłużej niż kiedykolwiek wcześniej

0

@SonBarcaGoku ty wstajesz, a ja idę spać ;)

1

@Messiah10 co ty, dopiero teraz najlepsze gory odkryłeś?

0

@macio_944 SPOILER

Co takiego świetnego jest w śmierci postaci którą grałeś? Bo nie da się jej uratować, można co najwyżej zgrać na chipa, ale to na jedno wychodzi.

2

@tristan87 całkiem nieźle jak na "włodarza" ksw ^^

1

@webber przeczytałem twój nick jako webster.. niedobrze

0

@LucasW123 najlepiej poczekać aż się neymarowi kontrakt skończy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Esteban_ potrzeba potężniejszej różdżki

0

@BulaKG na ekranie ładowania masz do kiedy jest pierwsza, to będziesz wiedział kiedy będzie druga

2

@FafitFCB jeszcze jedna spacja przed znakiem interpunkcyjnym i nie ręczę za siebie

8

@Gwyn fascynujące, kontynuuj

8

@Rewolucja123 jak ibra przychodził do manu to też była zajęta ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?