Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Striker i tak już mam tak zużyte gąbki że przymierzam się do nowych xD
1
To trzeba taktycznie, na cichą podgłaszamy, na innych ściszamy, hyper x cloudy się spłacają
11
To by nic nie dało, nawet jakby ją podgłośnić, nie dało by nic
0
Podgłoście cichą bo cicha
1
@DarekFCBnaZawsze jesteś za mało medialny żeby ci robić screeny
13
@Haha_Madrid stepbro
0
@DanielVeB johnny sins
0
@Michal03 Bruno mars?
3
@Ghazul3293 najlepszy to ten którego ma mój przeciwnik, zawsze
0
@lucas/catalan jaki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@xBoMBoWiECx i bardzo dobrze
0
aha
0
@Emhyr z buta byłby najlepszym napastnikiem obok Messiego, ale nie wróci
0
@dmcteam czekaj, zara ustawię tarota
2
2:2
0
co zrobił neuer?
1
@_KrAtOs_ jak szejku wygra to neyman od razu hepi i kontrakt extended
1
@Kettger reymen and żółw ninja? disgusting
1
@Kgorecki2500 https://www.futbin.com/21/squad/7495916
możesz grać 4-5-1, 4-2-3-1, 4-3-1-2, 4-3-2-1, 4-3-3 jak chcesz, aczkolwiek ja bym polecał 4-2-3-1 bo bruno na śpo jest kozak
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kgorecki2500 tragedia, podaj budżet, kto wymienny, jaka platforma i formacja to ci złoże coś grywalnego
0
@Bobo25 może raz? Nikt nie brał na poważnie plotek że łeb może odejść, przedłużył kontrakt żeby zgarnąć premię i odejść za jeszcze większą kasą
0
prognoza pogody na 2021
3
@Werka7 jest git
2
Rozumiem że można się nabrać raz na "powrót" neymara, ba nawet 2 razy, ale żeby 3 razy się na to nabrać to już trzeba być odklejonym od rzeczywistości.
2
Rozumiem nabrać się raz, nawet 2 razy, ale żeby nabrać się 3 razy to już trzeba być odklejonym od rzeczywistości.
1
2/10, coś jak nowy herb Juve
0
To nie Thiago ma zjazd, to Liverpool ma zjazd
0
@Kengo wtedy jeszcze nie pili
1
@xBoMBoWiECx tzn? rozwiń, bo tego gówna nie oglądam