0

@Striker i tak już mam tak zużyte gąbki że przymierzam się do nowych xD

1

To trzeba taktycznie, na cichą podgłaszamy, na innych ściszamy, hyper x cloudy się spłacają

11

To by nic nie dało, nawet jakby ją podgłośnić, nie dało by nic

0

Podgłoście cichą bo cicha

1

@DarekFCBnaZawsze jesteś za mało medialny żeby ci robić screeny

13

@Haha_Madrid stepbro

0

@DanielVeB johnny sins

0

@Michal03 Bruno mars?

3

@Ghazul3293 najlepszy to ten którego ma mój przeciwnik, zawsze

0

@lucas/catalan jaki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@xBoMBoWiECx i bardzo dobrze

0

aha


0

@Emhyr z buta byłby najlepszym napastnikiem obok Messiego, ale nie wróci

0

@dmcteam czekaj, zara ustawię tarota

2

2:2

0

co zrobił neuer?

1

@_KrAtOs_ jak szejku wygra to neyman od razu hepi i kontrakt extended

1

@Kettger reymen and żółw ninja? disgusting

1

@Kgorecki2500 https://www.futbin.com/21/squad/7495916
możesz grać 4-5-1, 4-2-3-1, 4-3-1-2, 4-3-2-1, 4-3-3 jak chcesz, aczkolwiek ja bym polecał 4-2-3-1 bo bruno na śpo jest kozak

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kgorecki2500 tragedia, podaj budżet, kto wymienny, jaka platforma i formacja to ci złoże coś grywalnego

0

@Bobo25 może raz? Nikt nie brał na poważnie plotek że łeb może odejść, przedłużył kontrakt żeby zgarnąć premię i odejść za jeszcze większą kasą

0

prognoza pogody na 2021


3

@Werka7 jest git

2

Rozumiem że można się nabrać raz na "powrót" neymara, ba nawet 2 razy, ale żeby 3 razy się na to nabrać to już trzeba być odklejonym od rzeczywistości.

2

Rozumiem nabrać się raz, nawet 2 razy, ale żeby nabrać się 3 razy to już trzeba być odklejonym od rzeczywistości.

1

2/10, coś jak nowy herb Juve

0

To nie Thiago ma zjazd, to Liverpool ma zjazd

0

@Kengo wtedy jeszcze nie pili

1

@xBoMBoWiECx tzn? rozwiń, bo tego gówna nie oglądam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?