1

wyzywam ramblową elyte do gierek na kurnik.pl, pokonam was wszystkich, szachy, warcaby, domino, chińczyk, kierki, mi to lotto

1

@chavez szok, niedowierzanie, konsternacja

14

@Mixtape instrybutor*

0

@lucas/catalan ten cały fiend to gunwo, a wwe nie ma nikogo kto by ciągnął ten pierdzielnik na kółkach, niby wrócił edge ale co z tego, cena musi się zawrócić z emeryturki i powalczyć kolejne 5 lat ;d a jakby się dogadali w końcu z punkiem to już wgl, ale wątpie

0

@ranger3120 tam jest fifty fifty ^^

0

@Nazio87 twój też, taki gazowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@kuz a ostrzegałem cię że nie warto

0

@ranger3120 lubisz sobie popatrzeć na dyndające pały? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@lucas/catalan lashley-lesnar są plany i trzeba podbudować lashleya

1

@Chakalaka bo Laca to dobry napastnik jest, niestety trafił do Arsenalu

0

@wroclawianin89 wcześniej musiał strzelić 1 żeby wygrać, teraz 1 żeby zremisować ;x

0

no i wuj bombki strzelił 1:1

0

vamos ajax, moja karta w fifce potrzebuje upgradu ^^

0

@ranger3120 nie powstaje bo już jest x czasu, teraz robią polską odsłonę

0

Gra coś ten Ajax?

1

@kuz nie

0

@lucas/catalan czekałem tylko na triple threat no i może na lashleya z drew, zero hype

0

@marcin62 czytam link i już myślałem że w końcu się zabrali za ten zakichany paprykarz szczeciński, co za rozczarowanie

0

@Kengo pewnie tajska

0

@LuisSalvano ostatnio 3 nie wystarczyło, teraz 1 wystarczy ;x

2

@IronSanHybrid bo Neymar kocha Barce i wróci choćby miał dopłacić, jest gotów się nawet wycofać z roszczeń sądowych!

1

@Stasik91 no, a neymar wróci do barcy

0

nie warto było, nie warto było zrobić nic.. a szkoda gadać, szkoda strzępić ryja

1

@IronSanHybrid do kosmosu jeszcze nie dojechali ;x

1

dobra, wyłączam to w pisciet

0

Czego oni bez Joty grają to ja nie wiem

0

bvb gol

0

@Dembouz1899 a po WMce znowu bez ludzi nadają ;x

3

@cat_r37 jak tęsknią za pjaniciem to mogą sobie go zabrać z powrotem, dorzucimy lengleta i umtitiego za de ligta i gra gitara ;x

2

@AV0CAD0 ustawiłbym go na n ;f

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?