Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
wyzywam ramblową elyte do gierek na kurnik.pl, pokonam was wszystkich, szachy, warcaby, domino, chińczyk, kierki, mi to lotto
1
@chavez szok, niedowierzanie, konsternacja
14
@Mixtape instrybutor*
0
@lucas/catalan ten cały fiend to gunwo, a wwe nie ma nikogo kto by ciągnął ten pierdzielnik na kółkach, niby wrócił edge ale co z tego, cena musi się zawrócić z emeryturki i powalczyć kolejne 5 lat ;d a jakby się dogadali w końcu z punkiem to już wgl, ale wątpie
0
@ranger3120 tam jest fifty fifty ^^
0
@Nazio87 twój też, taki gazowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@kuz a ostrzegałem cię że nie warto
0
@ranger3120 lubisz sobie popatrzeć na dyndające pały? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@lucas/catalan lashley-lesnar są plany i trzeba podbudować lashleya
1
@Chakalaka bo Laca to dobry napastnik jest, niestety trafił do Arsenalu
0
@wroclawianin89 wcześniej musiał strzelić 1 żeby wygrać, teraz 1 żeby zremisować ;x
0
no i wuj bombki strzelił 1:1
0
vamos ajax, moja karta w fifce potrzebuje upgradu ^^
0
@ranger3120 nie powstaje bo już jest x czasu, teraz robią polską odsłonę
0
Gra coś ten Ajax?
1
@kuz nie
0
@lucas/catalan czekałem tylko na triple threat no i może na lashleya z drew, zero hype
0
@marcin62 czytam link i już myślałem że w końcu się zabrali za ten zakichany paprykarz szczeciński, co za rozczarowanie
0
@Kengo pewnie tajska
0
@LuisSalvano ostatnio 3 nie wystarczyło, teraz 1 wystarczy ;x
2
@IronSanHybrid bo Neymar kocha Barce i wróci choćby miał dopłacić, jest gotów się nawet wycofać z roszczeń sądowych!
1
@Stasik91 no, a neymar wróci do barcy
0
nie warto było, nie warto było zrobić nic.. a szkoda gadać, szkoda strzępić ryja
1
@IronSanHybrid do kosmosu jeszcze nie dojechali ;x
1
dobra, wyłączam to w pisciet
0
Czego oni bez Joty grają to ja nie wiem
0
bvb gol
0
@Dembouz1899 a po WMce znowu bez ludzi nadają ;x
3
@cat_r37 jak tęsknią za pjaniciem to mogą sobie go zabrać z powrotem, dorzucimy lengleta i umtitiego za de ligta i gra gitara ;x
2
@AV0CAD0 ustawiłbym go na n ;f