Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Avernand nawet w fifce go wypuścili w zadaniach xD
0
@masq no przecież napisałem, że odbiór za miesiąc xD
0
@masq nie oznaczaj
0
@dominiczek12 co tak szybko
1
@Volcano nie oglądam odklejeńca, kogo teraz szuka? Świętego Mikołaja w Radomsku?
2
@tristan87 odbiór za miesiąc.. xD
0
@rafalonso1 jak szukasz kogoś do oglądania to oglądaj polskiego kreta
2
@Witekk10 no i gitara
2
@l0Messini O tym że ter stegen się nie łapie
0
@zadafcb po 1 walce już na nic nie czekałem ;f pierwsza dzisiaj i ostatnia jutro jedyne z hypem
0
takie długie kudły, a komu to potrzebne
0
ta co nią podrzuca jak jakiś john cena ;x
0
@zadafcb morrison zrobił robotę i tyle
0
WM SPOILER
no i gitara, nie mogę patrzeć na te panienki z puzonem
2
WM SPOILER
no i gitara, statham win
1
stawiam na cesaro
1
WM SPOILER
obstawiałem że ex-hurt business przekręcą lashleya ;c chyba faktycznie lashley będzie trzymał title aż do lesnara
0
@RosjaninBut Prawie wygrałem w totka, ale zapomniałem kupić kuponu
1
@4drian0 kto?
0
@ObiektywnyKibic121 2:00
0
@zadafcb ale ring zadaszą chociaż? ^^
0
Nie zaśpijcie na wrestlemanie, pierwsza walka mcintyre vs lashley o 2:00
3
@IronSanHybrid było nie kręcić pornusów
0
@Krzychuuuu14 mi 28
0
@RichardWinters wygraliśmy po hattricku neymara
0
@Roobo świetne pytanie w ankiecie
0
@jacob345 po tym meczu już gorzej być nie może, chociaż..
0
@LuisSalvano ić stont
3
No to tak, do 2 w nocy relax w fut chempions, a potem wrestlemania
0
no i pod koniec bodajże isco za wybicie piłki po gwizdku powinien dostać kartkę