1

@Avernand nawet w fifce go wypuścili w zadaniach xD

0

@masq no przecież napisałem, że odbiór za miesiąc xD

0

@masq nie oznaczaj

0

@dominiczek12 co tak szybko

1

@Volcano nie oglądam odklejeńca, kogo teraz szuka? Świętego Mikołaja w Radomsku?

2

@tristan87 odbiór za miesiąc.. xD

0

@rafalonso1 jak szukasz kogoś do oglądania to oglądaj polskiego kreta

2

@Witekk10 no i gitara

2

@l0Messini O tym że ter stegen się nie łapie

0

@zadafcb po 1 walce już na nic nie czekałem ;f pierwsza dzisiaj i ostatnia jutro jedyne z hypem

0

takie długie kudły, a komu to potrzebne

0

ta co nią podrzuca jak jakiś john cena ;x

0

@zadafcb morrison zrobił robotę i tyle

0

WM SPOILER


no i gitara, nie mogę patrzeć na te panienki z puzonem

2

WM SPOILER


no i gitara, statham win

1

stawiam na cesaro

1

WM SPOILER
obstawiałem że ex-hurt business przekręcą lashleya ;c chyba faktycznie lashley będzie trzymał title aż do lesnara

0

@RosjaninBut Prawie wygrałem w totka, ale zapomniałem kupić kuponu

1

@4drian0 kto?

0

0

@zadafcb ale ring zadaszą chociaż? ^^

0

Nie zaśpijcie na wrestlemanie, pierwsza walka mcintyre vs lashley o 2:00

3

@IronSanHybrid było nie kręcić pornusów

0

0

@RichardWinters wygraliśmy po hattricku neymara

0

@Roobo świetne pytanie w ankiecie

0

@jacob345 po tym meczu już gorzej być nie może, chociaż..

0

@LuisSalvano ić stont

3

No to tak, do 2 w nocy relax w fut chempions, a potem wrestlemania

0

no i pod koniec bodajże isco za wybicie piłki po gwizdku powinien dostać kartkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?