Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JohnnyBarca dobry transfer i potrzebny
1
@BaroPodertos its a trap
1
@Krisgum leży i kwiczy
1
@highway jesteś za mało medialny żeby ci robić screeny
1
@Esteban_ jeśli nie możesz się obronić na boisku to szukasz wymówek, klasyg
0
@TheNekro94 jak masz fotkę to wstawiaj ;x
1
@kryhaa wcale nie, potęgę to ja miałem w 18
https://zapodaj.net/images/2c57982444b63.jpg
I w 19
https://zapodaj.net/images/2934eb3e4c3d0.jpg
;d
6
znowu ten chaos
0
@Encore kimmicha też trafiłem wtedy, ale wymiennego ;d
0
@Ghotti owszem
0
@kowal3 nigdy w życiu nie zmarnuje 600k na walkera ifa, który ma 1 defa więcej od zwykłego ;f
2
@AlexDark00 @Krzychuuuu14 przynajmniej mbappe i neymara nie mam, a mógłbym xD
1
@BarSzy na skrzydle tak o, na n lepij, ale n zajęte ;x
0
@Ghotti lepsza od 20 ;d
1
@Encore tia
4
No i gitara :D
https://zapodaj.net/images/a55a5be7d8bba.jpg
1
@grejtxkrzychu warto było
0
@Ghotti to se graj tym kiepem :D mój 2 najlepszy traf z paczki z ikoną, mój najlepszy to moments vieira
29
No i otworzyłem.. https://zapodaj.net/images/4018fdf5e9c87.jpg
:D
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9862912#comment-9862912
2
Dobra, skończyłem robić swapy w fifce i zaraz otwieram paczkę z ikoną żeby uczcić dzisiejsze zwycięstwo barcy, to jest ten dzień w którym fifa mi odda!
A oto mały prediction, czyli poprzednie 13 trafów.. https://zapodaj.net/images/382a53fa289e0.jpg
0
@Witekk10 dla jasności - to było przed bramką dembele
7
ja to tylko tu zostawię
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9861982#comment-9861982
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9861973#comment-9861973
nie dziękujcie
6
@BrzydkiAS boli? ma boleć
0
DEMBELELEELELELE
2
uwaga, włączam
0
@LuisSalvano nie 1, jak się poszczęści to ostatni ;x
3
Czas na rotacje już był i się skończył, znaleźliśmy się w sytuacji w której nikt się nie spodziewał że będziemy - jesteśmy zależni tylko od siebie i MUSIMY wygrać wszystko co zostało, zwłaszcza że mamy spokój z LM.
5
@Zip @LuisSalvano "pochybel" xD
https://zapodaj.net/images/3fbe336b5b7f4.png
16
@Esteban_ powód jest jeden..