1

@JohnnyBarca dobry transfer i potrzebny

1

@BaroPodertos its a trap

1

@Krisgum leży i kwiczy

1

@highway jesteś za mało medialny żeby ci robić screeny

1

@Esteban_ jeśli nie możesz się obronić na boisku to szukasz wymówek, klasyg

0

@TheNekro94 jak masz fotkę to wstawiaj ;x

1

6

znowu ten chaos

0

@Encore kimmicha też trafiłem wtedy, ale wymiennego ;d

0

@Ghotti owszem

0

@kowal3 nigdy w życiu nie zmarnuje 600k na walkera ifa, który ma 1 defa więcej od zwykłego ;f

2

@AlexDark00 @Krzychuuuu14 przynajmniej mbappe i neymara nie mam, a mógłbym xD

1

@BarSzy na skrzydle tak o, na n lepij, ale n zajęte ;x

0

@Ghotti lepsza od 20 ;d

1

@Encore tia

4

1

@grejtxkrzychu warto było

0

@Ghotti to se graj tym kiepem :D mój 2 najlepszy traf z paczki z ikoną, mój najlepszy to moments vieira

2

Dobra, skończyłem robić swapy w fifce i zaraz otwieram paczkę z ikoną żeby uczcić dzisiejsze zwycięstwo barcy, to jest ten dzień w którym fifa mi odda!
A oto mały prediction, czyli poprzednie 13 trafów.. https://zapodaj.net/images/382a53fa289e0.jpg

0

@Witekk10 dla jasności - to było przed bramką dembele

7

6

@BrzydkiAS boli? ma boleć

0

DEMBELELEELELELE

2

uwaga, włączam

0

@LuisSalvano nie 1, jak się poszczęści to ostatni ;x

3

Czas na rotacje już był i się skończył, znaleźliśmy się w sytuacji w której nikt się nie spodziewał że będziemy - jesteśmy zależni tylko od siebie i MUSIMY wygrać wszystko co zostało, zwłaszcza że mamy spokój z LM.

5

16

@Esteban_ powód jest jeden..


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?