3

@wojopancer żadnych konkretów, taki jeden troll nakręca wszystko

1

@LuisSalvano bardzo istotna informacja

2

@LUPR wykończy, stworzy i obroni tak konkretnie ;x

2

kto przechodzi przy takim wyniku?

1

niewykorzystane okazje lubią się mścić

0

kurłła, 2x obił pręta

0

dobry mecz neymara, bawi się z nimi, zaraz coś strzeli

1

oho, fajerwerki z okazji powrotu neymara

0

@Bobo25 @eckov jak była se queda to odszedł, to teraz jak wraca to zostanie

5

1

@Nano22 shemale nie są złe, grunt żebyś to ty był z tyłu

1

@PatrychoO Lenglet nie jest słaby, on ma spaloną psychę w Barcy i potrzebuje zmiany otoczenia. Dlatego napisałem że może im się dach na głowę spadnie i zaakceptują ;d

5

@PatrychoO Obrońca, środkowy obrońca to jest priorytet obok napastnika. Garcia to jest kot w worku, a Araujo i Pique sami tego nie pociągną. Lenglet to powinien iść na jakąś wymianę z Juventusem za De Ligta, dorzucić im Umtitiego i Pjanicia, może im się dach na głowę spadnie i zaakceptują.

1

@Neymarinho Ktoś ci każe się kłócić? Ktoś ci każe pluć jadem? Ktoś ci każe wchodzić w dyskusje polityczne?

3

@Neymarinho "Dyskuje, które ciągną się czasami DNIAMI na tematy polityczne, religijne i k͟o͟m͟p͟l͟e͟t͟n͟i͟e͟ ͟n͟i͟e͟ ͟z͟w͟i͟ą͟z͟a͟n͟e͟ ͟z͟ ͟t͟e͟m͟a͟t͟y͟k͟ą͟ ͟s͟t͟r͟o͟n͟y͟ ͟nie są w żaden sposób moderowane."

https://zapodaj.net/images/e9fd951513cf7.png

Podsumowując, rambla nie ma tematyki

1

@zenoowity panie, zacznijmy od tego, że to nie jest koncert życzeń

1

@IronSanHybrid po tym co tu zobaczyłem, nie wiem czy chciałbym z tobą ubić muchę w kiblu, a co dopiero wybrać na menadżera

0

@Rust_Cohle właśnie do tego uderzałem, to była parodia

1

@Rust_Cohle hipokryzja to akurat pasuje do obu

0

@GeneralXavi to akurat prawda

1

1

@4drian0 a opis dałeś ;c

0

@Colon a jakbym miał to i tak bym nie dał

2

@JANEK777 przynajmniej do fryzjera nie trzeba będzie chodzić

0

@qbuteq izi boty

0

@qbuteq botezowe naklepał równo

0

@tomek8756 its a trap


3

@sebasek99 między karnym błaszczykowskiego, a konferencją verrattiego, możliwe że zaraz po powrocie neymara

3

@Kubox tam to dopiero złomowali, nie to co tutaj

0

@Volcano a ja chodzę w gaciach od christiana paula i co? zatkao kakao?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?