Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@wojopancer żadnych konkretów, taki jeden troll nakręca wszystko
1
@LuisSalvano bardzo istotna informacja
2
@LUPR wykończy, stworzy i obroni tak konkretnie ;x
2
kto przechodzi przy takim wyniku?
1
niewykorzystane okazje lubią się mścić
0
kurłła, 2x obił pręta
0
dobry mecz neymara, bawi się z nimi, zaraz coś strzeli
1
oho, fajerwerki z okazji powrotu neymara
0
@Bobo25 @eckov jak była se queda to odszedł, to teraz jak wraca to zostanie
5
@tristan87 222
1
@Nano22 shemale nie są złe, grunt żebyś to ty był z tyłu
1
@PatrychoO Lenglet nie jest słaby, on ma spaloną psychę w Barcy i potrzebuje zmiany otoczenia. Dlatego napisałem że może im się dach na głowę spadnie i zaakceptują ;d
5
@PatrychoO Obrońca, środkowy obrońca to jest priorytet obok napastnika. Garcia to jest kot w worku, a Araujo i Pique sami tego nie pociągną. Lenglet to powinien iść na jakąś wymianę z Juventusem za De Ligta, dorzucić im Umtitiego i Pjanicia, może im się dach na głowę spadnie i zaakceptują.
1
@Neymarinho Ktoś ci każe się kłócić? Ktoś ci każe pluć jadem? Ktoś ci każe wchodzić w dyskusje polityczne?
3
@Neymarinho "Dyskuje, które ciągną się czasami DNIAMI na tematy polityczne, religijne i k͟o͟m͟p͟l͟e͟t͟n͟i͟e͟ ͟n͟i͟e͟ ͟z͟w͟i͟ą͟z͟a͟n͟e͟ ͟z͟ ͟t͟e͟m͟a͟t͟y͟k͟ą͟ ͟s͟t͟r͟o͟n͟y͟ ͟nie są w żaden sposób moderowane."
https://zapodaj.net/images/e9fd951513cf7.png
Podsumowując, rambla nie ma tematyki
1
@zenoowity panie, zacznijmy od tego, że to nie jest koncert życzeń
1
@IronSanHybrid po tym co tu zobaczyłem, nie wiem czy chciałbym z tobą ubić muchę w kiblu, a co dopiero wybrać na menadżera
0
@Rust_Cohle właśnie do tego uderzałem, to była parodia
1
@Rust_Cohle hipokryzja to akurat pasuje do obu
0
@GeneralXavi to akurat prawda
1
@IronSanHybrid ty no mi też nie przychodzą
https://zapodaj.net/images/767c05db11064.jpg
1
@4drian0 a opis dałeś ;c
0
@Colon a jakbym miał to i tak bym nie dał
2
@JANEK777 przynajmniej do fryzjera nie trzeba będzie chodzić
0
@qbuteq izi boty
0
@qbuteq botezowe naklepał równo
0
@tomek8756 its a trap
3
@sebasek99 między karnym błaszczykowskiego, a konferencją verrattiego, możliwe że zaraz po powrocie neymara
3
@Kubox tam to dopiero złomowali, nie to co tutaj
0
@Volcano a ja chodzę w gaciach od christiana paula i co? zatkao kakao?