Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, edytował posta, więc można było przeoczyć, od tego są wzorowi obywatele żeby przypomnieć
0
@escarabajo wtedy by cała dyskusja znikła, gdyby poleciał za post otwierający
1
@MasnyTed najwyraźniej coś komuś odpisał w odpowiedzi i za to dostał
6
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9941340#comment-9942571
@wpwelement widzę że dyskusja poczyszczona, a post otwierający został przeoczony, trzeba zajrzeć w edycję, normalnie miałbym to w poważaniu, ale ostatnio za to miałem bana na 7 dni, niesłusznego zresztą bo unban po 4h
9.3.6 - komentowanie i prowadzenie dyskusji na temat Użytkowników, których konta zostały zablokowane lub usunięte;
8.2.3. Możliwość skorzystania z funkcji „edytuj” nie zwalnia Użytkownika z obowiązku przestrzegania Regulaminu. W przypadku edycji komentarza moderacji podlegać będzie zarówno jego pierwotna treść (przed edycją) jak i zmieniona (po edycji).
9.4 Użytkownika z odpowiedzialności względem Regulaminu nie zwalnia żadna forma cenzury słów uznawanych za wulgarne, obraźliwe czy też w jakikolwiek inny sposób łamiących zasady umieszczone w punkcie 9.3. Zastąpienie części słowa gwiazdkami, kropkami, spacjami czy też innymi znakami nie zmienia faktu, iż może ono podlegać moderacji.
6
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9946216#comment-9946294
mission failed
2
@Olkovsky9 po fiasku super ligi opcje się wyczerpały, pozostało przedłużenie kontraktu
3
@MesQueUnClub96 po prostu jest bardzo wolny w bieganiu bardzo szybko
0
w końcu polak dostał ifa w fifce..
https://www.futbin.com/21/player/29501/marcin-cebula
xD
1
@AlicjaFCB jak widać możliwe
@clyde mam pieprzyk z boku głowy xD
@Ojciec5tkidzieci no cóż, sam przyszedłem, nikt mnie nie zmuszał, mam co chciałem.. ;x
A najgorsze w tym wszystkim jest to, że ja mam tzw w żargonie fryzjerskim "wicherki"
16
Oddałem się ręce mamusi w celu przycięcia boków.. krzywo przycięła i musiała wyjść, więc postanowiłem wyrównać sam.. no i czekam teraz do wieczora na starego żeby podjął ostatnią próbę ratowania fryza przed pójściem na jeża.. xD
0
@Kondziubarca a gdzie otworzyli?
0
@BoRoWieC i nie będzie niczego
0
@IronSanHybrid czyli Barca sprzeda Realowi chairshota.. ;x
4
@Junngeas kwalifikujesz się jako podpórka dla ludzi takich jak ja, czyt 193cm
6
@michal26 nie podołają? mogli tylko straszyć.. i tamci przed tym straszeniem obsrali zbroje xD
4
Nie będzie niczego
1
@michal26 mignęło mi dzisiaj na rambli, że po rezygnacji liverpoolu z super ligi, liverpool stracił sponsora
0
@barcelonaLM wyrzucone czy odejdą sami z siebie?
108
Już odchodząc od tego czy ktoś był za superligą czy przeciw, to powiem wam że te wszystkie kluby które się wycofały lub dopiero to zrobią, zrobiły Perezowi największe świństwo jakie można było zrobić, przed ogłoszeniem wszystko cacy, wszyscy dogadani, idą do końca.. posłali Pereza na 1 ogień, świat piłkarski obrzucił go łajnem i reszta podkuliła ogon, najgorszy sort.
0
@Gwyn krzesło elektryczne, zastrzyk w szczepionkę czy gilotyna?
0
A co jeśli oni tylko kręcili blefa z tą super ligą, żeby uefa zwiększyła nagrody za LM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@DonMatteo901 halo, jose? słuchaj taka głupia sprawa
1
Wczoraj były informacje jak to akcje klubów założycielskich nie wzrosły o 10-15%.. Jak to wygląda teraz? -30? xD
0
@pawelfcb2010 z doświadczenia powiem że 7 dni.. xD
2
Czyli znowu nie ma kasy na Neymara i kontrakt zaraz będzie extended ^^
33
Halo, przecież FIFA i UEFA nie miała żadnych argumentów, ta superliga miała być nie do zatrzymania, jak rozwiążą to po 1 dniu to chyba skisnę xD
0
@LS O to są właśnie te płacze, że nikt z top 15 nie może spaść, że porażka nic nie znaczy ;x a tak mieliby o co walczyć, top 10 również nakręciła by sprzedaż, Perez zostawia furtkę do rozmowy nie bez powodu
4
Tak naprawdę te wszystkie płacze rozwiązałoby stworzenie czegoś takiego jak Super League 2, gdzie te wszystkie Benfici, Ajaxy czy inne Celtici by się mieściły. Koncepcja Super Ligi nie jest zła, ale potrzebuje delikatnej korekty. 20 drużyn, w tym 15 "założycieli"? Na początek spoko, ale niech 10 z 20 zespołów będzie w strefie spadkowej, niech będzie ta wymiana z niższą super ligą, to nakręciło by też sprzedaż w tej Super League 2, a jak się dostać do tych super league 1/2? Tak jak mówił Perez, niech rozmawiają i dojdą do jakiegoś konsensusu zamiast z góry pluć jadem że nie bo nie, bo my od koryta się nie damy odciągnąć..
15
@norbi77 jedną, ale konkretną
7
operator pijany jakiś