0

@Rust_Cohle jakbyś miał premke to by ci nie kasowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@IronSanHybrid hehe, no śmieszne śmieszne, pizg ban
https://zapodaj.net/images/ad5e0bcf248c6.png
nie chciało mi się wycinać tekstu xD

2

@juliacicha jak dacie elemelenta w charakteryzacji na anne marie wesołowką to będą schodziły jak lody ekipy

3

@l0Messini ale was boli, ale was piecze :)

0

@BorzyKrzys Kto ci teraz do tego schalke przyjdzie xD braindeady

1

@Janiama nawet sobie nie wyobrażasz, jak bardzo korciło, żeby tą akcję spie... ;x wychodzi na to, że jestem good boy

0

@avanes generalnie oldman to gites majonez

0

@PatrykBarcelona otrzymałeś czerwonego herba

1

@MaziFCB gdyby to były kolorki, to sam bym walczył, ale tak to meh

0

@chudymc a co, fifa kiedyś była grywalna a ea się troszczyło o graczy?

1

@kryhaa no ba, kij z reusami i neresami

1

@Encore gdzie tam, na totsy? nikt

5

No hejka panowie, skąd to zwątpienie? xD
https://zapodaj.net/images/709efb5760b16.jpg

0

@FrankliN7 a nie jest?

2

@AmigoBlancos błękitna była by lepsza, takie białe to jak niemieckie

20

@Janiama widzę że polujesz na tego pitzera jak dzieciaki na lody ekipy ;x

1

@taris camavinga w fifie to overpriced scam

3

@PatrychoO od godziny wstawiają ognie

1

@Rust_Cohle w sensie fajerwerki na sylwestra?

0

@JohnnyBarca nie, messiemu w meczu z psg zeszła

0

@Encore 2 w cenie jednego

1

@Barca1992 czyli nic się nie zmieni, bo i tak mało kto te maseczki nosi poza sklepami itd

0

@Khajio na jakiej podstawie te kary? "Obecni zawodnicy nie spełniają oczekiwań trenera, więc trener postanowił sięgnąć po młodzież" i co klub może zrobić po takim tekście?

0

@Chwytak zwykły średniak

0

Jaką trzeba być parówą, żeby po dostaniu na dziurę 4:0 w 2 minuty, pisać wiadomość w której mówisz że gg i się poddajesz, a chwilę po tym jak odkładam pada zaczynasz grać i próbujesz robić comeback.. disgusting, ha tfu

1

@VamosRakieta przed chwilą grałem z typem co miał nazwę składu "jest w pyte", to ciebie rozniosłem? ^^

24

tak to już jest, la rambla narzeka na skład - drużyna wygrywa

0

no i gitara

0

dobra, włączam

0

@saczers438 30 na trenera mają, a jak za coutinho zapłacić trzeba było to nie mieli.. ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?