Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle jakbyś miał premke to by ci nie kasowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@IronSanHybrid hehe, no śmieszne śmieszne, pizg ban
https://zapodaj.net/images/ad5e0bcf248c6.png
nie chciało mi się wycinać tekstu xD
2
@juliacicha jak dacie elemelenta w charakteryzacji na anne marie wesołowką to będą schodziły jak lody ekipy
3
@l0Messini ale was boli, ale was piecze :)
0
@BorzyKrzys Kto ci teraz do tego schalke przyjdzie xD braindeady
1
@Janiama nawet sobie nie wyobrażasz, jak bardzo korciło, żeby tą akcję spie... ;x wychodzi na to, że jestem good boy
0
@avanes generalnie oldman to gites majonez
0
@PatrykBarcelona otrzymałeś czerwonego herba
1
@MaziFCB gdyby to były kolorki, to sam bym walczył, ale tak to meh
0
@chudymc a co, fifa kiedyś była grywalna a ea się troszczyło o graczy?
1
@kryhaa no ba, kij z reusami i neresami
1
@Encore gdzie tam, na totsy? nikt
5
No hejka panowie, skąd to zwątpienie? xD
https://zapodaj.net/images/709efb5760b16.jpg
0
@FrankliN7 a nie jest?
2
@AmigoBlancos błękitna była by lepsza, takie białe to jak niemieckie
20
@Janiama widzę że polujesz na tego pitzera jak dzieciaki na lody ekipy ;x
1
@taris camavinga w fifie to overpriced scam
3
@PatrychoO od godziny wstawiają ognie
1
@Rust_Cohle w sensie fajerwerki na sylwestra?
0
@JohnnyBarca nie, messiemu w meczu z psg zeszła
0
@Encore 2 w cenie jednego
1
@Barca1992 czyli nic się nie zmieni, bo i tak mało kto te maseczki nosi poza sklepami itd
0
@Khajio na jakiej podstawie te kary? "Obecni zawodnicy nie spełniają oczekiwań trenera, więc trener postanowił sięgnąć po młodzież" i co klub może zrobić po takim tekście?
0
@Chwytak zwykły średniak
0
Jaką trzeba być parówą, żeby po dostaniu na dziurę 4:0 w 2 minuty, pisać wiadomość w której mówisz że gg i się poddajesz, a chwilę po tym jak odkładam pada zaczynasz grać i próbujesz robić comeback.. disgusting, ha tfu
1
@VamosRakieta przed chwilą grałem z typem co miał nazwę składu "jest w pyte", to ciebie rozniosłem? ^^
24
tak to już jest, la rambla narzeka na skład - drużyna wygrywa
0
no i gitara
0
dobra, włączam
0
@saczers438 30 na trenera mają, a jak za coutinho zapłacić trzeba było to nie mieli.. ;x