Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Encore trzeba było tak od razu, jak żarty to zaraz znajdziemy paragraf i ci się odechce rzezimieszku jeden ty( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
moody to jest szef
3
Podsumowanie plotek transferowych, koloryzowane
https://zapodaj.net/images/8d0aa66196813.png
1
@LuisSalvano a nasza forma sprawia, że mamy spore szanse na bęcki..
4
@KORTIS trzeba jeszcze powiedzieć szejkowi o tym, że to "dobry" deal ;x
0
@DonAndrzejos powiem wam tak, jest 50% - albo wygramy albo nie wygramy
1
@4drian0 life is brutal and full of zasadzkas
14
@Kz1234 jesteś za mało medialny żeby ci robić screeny
0
@PawkoFCB bug w cyberbugu? nowe, nie znałem
3
Nic tylko Aguery, Neymary czy inne Depaye, o De Ligcie by coś napisali ;/
0
@PatrychoO a co jeśli ci powiem, że shrek trzeci nie jest ostatnią częścią jaka wyszła?
0
@Kettger białej królowej nawet na planszy nie ma
1
@urbipl Co za postać.. oczywiście mówię o kamerującym
1
@saczers438 No to 2 lata temu czy podczas wczorajszego meczu? ;x Budowa zdania taka trudna
0
@matirix20 czego nie wiesz
0
@Majkel34 No Alba No Cry
0
@CzarnyKapelusz gdybyś był białym kapeluszem to sprawa by wyglądała inaczej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@DonMatteo901 z tego co pamiętam to był tak kluczowy, że grał z ławki, a Klopp się dziwił po co on Barcelonie, bo to ani pomocnik ani skrzydłowy tylko pozycja Messiego.
0
@PatrychoO jaka znowu aplikacja? że twitter?
2
@dafik85 a gdzie się nadaje
2
@JohnnyBarca My też, gramy sami ze sobą i przegrywamy
2
@JohnnyBarca albo ich powyciągają z autobusu i pobiją jak w schalke xD
8
@Quavosk jesteś zły, bardzo zły
0
Całe szczęście że to nie czas na rotację, dopiero by było
6
My tu gadu gadu, a Roberto się targuje o dłuższy kontrakt xD
1
@amanter wyjdź
0
@Jakchcesz to se notuj, mam lepsze rzeczy do roboty
1
tak było
https://zapodaj.net/images/7ceaa7014603a.png
0
@LuisSalvano a wczorajszy to strzał dla zwolenników ;x