3

@Encore trzeba było tak od razu, jak żarty to zaraz znajdziemy paragraf i ci się odechce rzezimieszku jeden ty( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

moody to jest szef

3

Podsumowanie plotek transferowych, koloryzowane
https://zapodaj.net/images/8d0aa66196813.png

1

@LuisSalvano a nasza forma sprawia, że mamy spore szanse na bęcki..

4

@KORTIS trzeba jeszcze powiedzieć szejkowi o tym, że to "dobry" deal ;x

0

@DonAndrzejos powiem wam tak, jest 50% - albo wygramy albo nie wygramy

1

@4drian0 life is brutal and full of zasadzkas

14

@Kz1234 jesteś za mało medialny żeby ci robić screeny

0

@PawkoFCB bug w cyberbugu? nowe, nie znałem

3

Nic tylko Aguery, Neymary czy inne Depaye, o De Ligcie by coś napisali ;/

0

@PatrychoO a co jeśli ci powiem, że shrek trzeci nie jest ostatnią częścią jaka wyszła?

0

@Kettger białej królowej nawet na planszy nie ma

1

@urbipl Co za postać.. oczywiście mówię o kamerującym

1

@saczers438 No to 2 lata temu czy podczas wczorajszego meczu? ;x Budowa zdania taka trudna

0

@matirix20 czego nie wiesz

0

@Majkel34 No Alba No Cry

0

@CzarnyKapelusz gdybyś był białym kapeluszem to sprawa by wyglądała inaczej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@DonMatteo901 z tego co pamiętam to był tak kluczowy, że grał z ławki, a Klopp się dziwił po co on Barcelonie, bo to ani pomocnik ani skrzydłowy tylko pozycja Messiego.

0

@PatrychoO jaka znowu aplikacja? że twitter?

2

@dafik85 a gdzie się nadaje

2

@JohnnyBarca My też, gramy sami ze sobą i przegrywamy

2

@JohnnyBarca albo ich powyciągają z autobusu i pobiją jak w schalke xD

8

@Quavosk jesteś zły, bardzo zły

0

Całe szczęście że to nie czas na rotację, dopiero by było

6

My tu gadu gadu, a Roberto się targuje o dłuższy kontrakt xD

1

@amanter wyjdź

0

@Jakchcesz to se notuj, mam lepsze rzeczy do roboty

1

0

@LuisSalvano a wczorajszy to strzał dla zwolenników ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?