1

@ptrx na makulaturze

0

@taris co ty gadasz, takie krasnale jak on, maradona czy neymar mijają przeciwników jak tyczki bez żadnych spektakularnych sztuczek, zwykłe przełożenie piłki potrafi robotę zrobić, wiem bo mam Maradone, a jakoś specjalnie nim nie skilluje ;x

1

@Kgorecki2500 ja to ci polecam toty messiego, bo po raz pierwszy w historii chodzi po jedyne 2mln, a jeszcze spadnie, mocno się zastanawiam czy go brać czy czekać na sbc o moments eto'o

0

@SamuraJack zależy od tego jaka kwota będzie na niego przeznaczona, zawodnicy włączeni, na pewno nie za wszelką cenę, marzy mi się De Ligt.

0

@taris takie coś to w fifie 14 ;x meta jest meta, jak chcesz grać van nistelrooyami, to musisz go mieć obstawionego neymarami i mbappami którzy będą kreować akcję, a on będzie tylko na wykończeniu

1

@Foton "ale i zdziwienie, że wywołali mnie 15 minut wcześniej, niż był umówiony egzamin(widocznie się strasznie mu spieszyło)"
a może poprzednicy szybko kończyli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Toretto bzdura, miałem usuwane wszystkie ósemki, najpierw 2 z jednej strony, a tydzień później 2 z drugiej

0

@LonelyVEB p jak p.. ;x

4

@BartqRKO julio

4

@norbo80 tutaj tylko fifa

1

@pele1282 za kogo jak kogo, ale za achacjusza to wypije

0

@Blanco16 trzeba wrócić, żeby móc legalnie pójść na waksy

2

@saczers438 A kogo i na kogo wybierają? I co to znaczy wylosowany, sam się zgłosił?

3

@saczers438 w lokalu wyborczym? xD

11

@KORTIS to teraz będzie calciopoli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@weber10michal nie poszedł za kasą, tylko za miejscem w składzie, Lenglet wtedy brylował, ludzie jeszcze wierzyli w Umtitiego, a Pique wiadomo klasa.

4

Ludzie, niech to się wydarzy, możemy włączyć 2/3 piłkarzy, wszystko jedno, gość jest tego warty

3

@BartqRKO no ale umówmy się.. co chelsea transfery w lato zrobiła to bania mała, wszyscy wieścili nie wiadomo co, a jak wyszło? ;x

1

@Ratamahatta a Werner to wypał? ^^

1

@DonMatteo901 może się real slipnie i wywróci na łeb ;)

0

@IronSanHybrid normalnie, ukroił kawałek i testował

3

@msmsms jest znajomym piaska i ma paszport polsatu

1

@MesQueUnClub96 w wiedźmina grałeś? ;x

1

@IronSanHybrid dobrze że tego super saiyana nie odpaliła, bo dopiero by było

5

@Barca1992 do koryta to każden jeden by chciał, a robić ni ma komu

0

@IronSanHybrid exposed, skończyło się cwaniakowanie

5

@panczo ona przy tym policjancie to jest biała xd

1

@TheHeisenberg multi tańsze ;x

5

@tobiasson92 no i gitara

4

Pani redaktur, bi odszedł, obroty na stronie spadły i teraz trzeba płacić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?