Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ptrx na makulaturze
0
@taris co ty gadasz, takie krasnale jak on, maradona czy neymar mijają przeciwników jak tyczki bez żadnych spektakularnych sztuczek, zwykłe przełożenie piłki potrafi robotę zrobić, wiem bo mam Maradone, a jakoś specjalnie nim nie skilluje ;x
1
@Kgorecki2500 ja to ci polecam toty messiego, bo po raz pierwszy w historii chodzi po jedyne 2mln, a jeszcze spadnie, mocno się zastanawiam czy go brać czy czekać na sbc o moments eto'o
0
@SamuraJack zależy od tego jaka kwota będzie na niego przeznaczona, zawodnicy włączeni, na pewno nie za wszelką cenę, marzy mi się De Ligt.
0
@taris takie coś to w fifie 14 ;x meta jest meta, jak chcesz grać van nistelrooyami, to musisz go mieć obstawionego neymarami i mbappami którzy będą kreować akcję, a on będzie tylko na wykończeniu
1
@Foton "ale i zdziwienie, że wywołali mnie 15 minut wcześniej, niż był umówiony egzamin(widocznie się strasznie mu spieszyło)"
a może poprzednicy szybko kończyli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Toretto bzdura, miałem usuwane wszystkie ósemki, najpierw 2 z jednej strony, a tydzień później 2 z drugiej
0
@LonelyVEB p jak p.. ;x
4
@BartqRKO julio
4
@norbo80 tutaj tylko fifa
1
@pele1282 za kogo jak kogo, ale za achacjusza to wypije
0
@Blanco16 trzeba wrócić, żeby móc legalnie pójść na waksy
2
@saczers438 A kogo i na kogo wybierają? I co to znaczy wylosowany, sam się zgłosił?
3
@saczers438 w lokalu wyborczym? xD
11
@KORTIS to teraz będzie calciopoli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@weber10michal nie poszedł za kasą, tylko za miejscem w składzie, Lenglet wtedy brylował, ludzie jeszcze wierzyli w Umtitiego, a Pique wiadomo klasa.
4
Ludzie, niech to się wydarzy, możemy włączyć 2/3 piłkarzy, wszystko jedno, gość jest tego warty
3
@BartqRKO no ale umówmy się.. co chelsea transfery w lato zrobiła to bania mała, wszyscy wieścili nie wiadomo co, a jak wyszło? ;x
1
@Ratamahatta a Werner to wypał? ^^
1
@DonMatteo901 może się real slipnie i wywróci na łeb ;)
0
@IronSanHybrid normalnie, ukroił kawałek i testował
3
@msmsms jest znajomym piaska i ma paszport polsatu
1
@MesQueUnClub96 w wiedźmina grałeś? ;x
1
@IronSanHybrid dobrze że tego super saiyana nie odpaliła, bo dopiero by było
5
@Barca1992 do koryta to każden jeden by chciał, a robić ni ma komu
0
@IronSanHybrid exposed, skończyło się cwaniakowanie
5
@panczo ona przy tym policjancie to jest biała xd
1
@TheHeisenberg multi tańsze ;x
5
@tobiasson92 no i gitara
4
Pani redaktur, bi odszedł, obroty na stronie spadły i teraz trzeba płacić.