Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bykunn największy scam w dziejach
2
@LuisSalvano nie rób nadziei ;/
0
@Songo91 napisz chociaż jakie gry ;x
3
@Kondziubarca cieszmy się chwilą
0
@IronSanHybrid dlatego hejtujesz super lige ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Barca1992 ja nawet balkonu nie mam.. no chyba że na działce, ale u mnie na działce to mi mogą wiesz co ;x
11
@IronSanHybrid A ja bym nie chciał, oby to się nigdy nie wydarzyło, pozdrawiam
0
@Xwowrak ewidentnie pierwsza kąpiel w życiu, trzymają ja za rękę na odwagę
2
@Szicek10 udaje że śpię
1
@Encore na shadbase wychodzi całkiem nieźle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Encore zaraz krum zrobi bum
56
Messi po prostu podbija cenę za Griezmanna nabijając mu staty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
odpokutował
0
umtitiemu już brzuszek wystaje, poddał się chyba już ;x
0
Przecież przy bramkach zawsze jest var, dlaczego nie odgwizdał karnego po ręce lengleta?
0
powinien być karny
0
"lągle"
1
Gadanie cały czas o próbach wykluczenia Realu i Juve z LM za super lige.. rzecz w tym że takie wykluczenie tylko by ją(sl) popchnęło do przodu xD
2
@Nerazzurro ale pytasz o permy czy o zwykłe
0
@IronSanHybrid odsyłam do posta otwierającego: "może pod inną nazwą, z delikatnie zmienionym formatem, ale powstanie"
0
@IronSanHybrid może ktoś w końcu odpowie ;x
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9948036#comment-9948057
1
@IronSanHybrid światem rządzi pieniądz, a super liga to największy pieniądz jaki może być w piłce
7
Super liga prędzej czy później i tak powstanie, może pod inną nazwą, z delikatnie zmienionym formatem, ale powstanie
0
@MesQueUnClub_87 ktoś wgl wchodzi na główną? xD
0
Komentarz usunięty
16
@jareksk100 na ruskich strimach, jak zawsze
0
@VbamboeB no bo są, wszyscy mieli podpisane, inaczej by nie ogłaszali
0
@BartqRKO A tu na stronie są jacyś socio? z 10 chociaż? ;x
0
@Ronmes internet z vectry?
1
Według Pereza nikt nie wyszedł z super ligi, te ogłoszenia "wyjścia" to tylko po to by uspokoić kibiców na czas wytłumaczenia im super ligi