Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Quavosk Dobrze, niech nabija staty, może się szejk wymieni za Neymara ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
a tak płakaliście o ten skład athleticu ;d
0
@Janas11224 o co jeszcze grają że tak zapytam?
0
@Jonyx skoro o nic nie gra, to mogą ogrywać młodzików czy cuś ;x
1
@Kgorecki2500 prosto do sbc
0
@LuisSalvano nie puszczą roberto, to nasza zapchaj dziura
0
@Quavosk nie, nie jesteśmy na stronie realu
5
jaki gnój, wyprostowaną wjechał
0
@Majsteer 1 mu nie odbieram, ładnie wyszedł i ładnie strzelił, a 2 bramka to najzwyklejszy prezent od obrońcy
0
@SonBarcaGoku De Jong to napastnik?
0
@vangoor to nie ekstraklasa żeby 1 na 1 nie trafić
0
Ta 2 bramka griezmanna to bardziej prezent od villarealu, niż skill grieza ;f
0
pedri, za mocno.. taka okazja
0
kurłła, griezmann, to ty tak potrafisz? ;o
30
@MarioVeB! Piszesz "kibice", a ja widzę bydło które pali flagę
0
@Inko nie rozumiesz, bo nie grasz w uta ;x to co ty nazywasz ciotą, w fifie nazywa się smart move to avoid waste of time, ludzie nawet w towarzyskich meczach masowo robią Golden goala(wychodzą po 1 bramce) żeby nie tracić czasu
0
@ElKamil powiem tak.. jest końcówka kwietnia, końcówka fify, na naukę już był czas
0
@Kinol "takich samych" rywal rywalowi nie równy, ludzie wychodzą zwłaszcza w niedzielę wieczór
0
@chudymc a jak chcesz podpatrzeć jak się gra, to wchodzisz na yt do dajmy na to bejotta i uczysz się od prosa, a nie każdego który Cię wali na dziurę.
0
@chudymc to się nazywa marnowanie czasu dla znikomego zysku, 400 monet za mecz.. w trakcie 15 minut w których grasz mecz, możesz wyhandlować znacznie więcej na rynku, pewnie grają dla 400 pkt w rivals, bo ea zrobiło limit 30 meczów.. tyle że to nie jest warte świeczki. A pauze i owszem, po 5:0 zrobiłem, trwała 3 sekundy, a brameczki skipowałem bo szkoda czasu.
0
@bartekvisca wiem
2
Ja rozumiem że są totsy i się gra do końca walcząc o rangę.. Ale jak w 10 minucie dostajecie 5-0 na dziurę to moglibyście wyjść.. ;f gość nawet nie odłożył pada, po prostu grał
https://zapodaj.net/images/2e4e7690b7ce2.jpg
https://zapodaj.net/images/d92eff864ddc2.jpg
2
@saczers438 za 100 za drogo, ale za 40 to kurłła jak za darmo, panie bieremy
1
Są jeszcze ci którzy wierzą, że Ziemia jest płaska i myślą, że Superliga już nie istnieje.
7
@JimMorrisonFCB w nogach śpi
0
nawet 5 po walce nie przybił przegryw
0
ale on jest mierny
4
no i gitara
0
mecz odpalony, teraz się zacznie
1
dobra, to chyba ten moment w którym włączam mecz