0

@Quavosk Dobrze, niech nabija staty, może się szejk wymieni za Neymara ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

a tak płakaliście o ten skład athleticu ;d

0

@Janas11224 o co jeszcze grają że tak zapytam?

0

@Jonyx skoro o nic nie gra, to mogą ogrywać młodzików czy cuś ;x

1

@Kgorecki2500 prosto do sbc

0

@LuisSalvano nie puszczą roberto, to nasza zapchaj dziura

0

@Quavosk nie, nie jesteśmy na stronie realu

5

jaki gnój, wyprostowaną wjechał

0

@Majsteer 1 mu nie odbieram, ładnie wyszedł i ładnie strzelił, a 2 bramka to najzwyklejszy prezent od obrońcy

0

@SonBarcaGoku De Jong to napastnik?

0

@vangoor to nie ekstraklasa żeby 1 na 1 nie trafić

0

Ta 2 bramka griezmanna to bardziej prezent od villarealu, niż skill grieza ;f

0

pedri, za mocno.. taka okazja

0

kurłła, griezmann, to ty tak potrafisz? ;o

30

@MarioVeB! Piszesz "kibice", a ja widzę bydło które pali flagę

0

@Inko nie rozumiesz, bo nie grasz w uta ;x to co ty nazywasz ciotą, w fifie nazywa się smart move to avoid waste of time, ludzie nawet w towarzyskich meczach masowo robią Golden goala(wychodzą po 1 bramce) żeby nie tracić czasu

0

@ElKamil powiem tak.. jest końcówka kwietnia, końcówka fify, na naukę już był czas

0

@Kinol "takich samych" rywal rywalowi nie równy, ludzie wychodzą zwłaszcza w niedzielę wieczór

0

@chudymc a jak chcesz podpatrzeć jak się gra, to wchodzisz na yt do dajmy na to bejotta i uczysz się od prosa, a nie każdego który Cię wali na dziurę.

0

@chudymc to się nazywa marnowanie czasu dla znikomego zysku, 400 monet za mecz.. w trakcie 15 minut w których grasz mecz, możesz wyhandlować znacznie więcej na rynku, pewnie grają dla 400 pkt w rivals, bo ea zrobiło limit 30 meczów.. tyle że to nie jest warte świeczki. A pauze i owszem, po 5:0 zrobiłem, trwała 3 sekundy, a brameczki skipowałem bo szkoda czasu.

0

2

Ja rozumiem że są totsy i się gra do końca walcząc o rangę.. Ale jak w 10 minucie dostajecie 5-0 na dziurę to moglibyście wyjść.. ;f gość nawet nie odłożył pada, po prostu grał
https://zapodaj.net/images/2e4e7690b7ce2.jpg
https://zapodaj.net/images/d92eff864ddc2.jpg

2

@saczers438 za 100 za drogo, ale za 40 to kurłła jak za darmo, panie bieremy

1

Są jeszcze ci którzy wierzą, że Ziemia jest płaska i myślą, że Superliga już nie istnieje.

7

@JimMorrisonFCB w nogach śpi

0

nawet 5 po walce nie przybił przegryw

0

ale on jest mierny

4

no i gitara

0

mecz odpalony, teraz się zacznie

1

dobra, to chyba ten moment w którym włączam mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?