0

@LuisSalvano a wczorajszy to strzał dla zwolenników ;x

0

w tym sezonie nikt nie chce tego mistrzostwa

0

koniec

2

weźcie to 5 koło u wozu co jedzie za fame z remontady z psg

7

rudy się nie dostał

5

ah shit, here we go again

0

kurłaaaaaaaaaa, taka akcja

0

goat

1

ta ich mimika twarzy przy byle kontakcie, jakby dostali na westernowym filmie kulkę ;x

3

co ten pique xD mats chce złapać, a ten cyk do boku

0

@Zip jak to był faul to ja jestem papież

1

umtiti xD wywala typa a potem: ja mam rączki tutaj, nic nie było

0

no kids for you

0

Ha tfu na vectre, jak będziecie sobie zakładać internet to trzymajcie się od nich z daleka, ciągle jakieś problemy, parodia

0

@Bobo25 omijaj biedronki

0

@KORTIS oh no, anyway

0

@marcin000019 taka część od rowera ^^

32

@Ronnie1992 "xD" więcej nie trzeba pisać

9

@BarcaInfo ah shit, here we go again

0

@Gaz you know nothing, gaz snow

0

@KmN Panie, nie obrażaj pan, dobre? Ja mam i jest gitez majonez, spalanie 4-5

0

@KmN passat b8

1

@Szakalaka12369 do fify to się xbox opłaca, to raz, a dwa że nie kupuj fify 21 na chwilę przed wyjściem fify 22 ;f

1

@clyde w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem

0

@amanter gość to marketingowa żyła złota, jego transfer jest opłacalny

3

@Yoshi94 tiaaaaaaa xD

0

Znowu te łachmyty z vectry mają awarie?
edit. no jak nie jak tak
https://downdetector.pl/status/vectra/

1

@Striker pół roku temu bym im wybaczył przegrany sezon, ale teraz.. xD

0

@LS i dont know what you mean

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?