Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano a wczorajszy to strzał dla zwolenników ;x
0
w tym sezonie nikt nie chce tego mistrzostwa
0
koniec
2
weźcie to 5 koło u wozu co jedzie za fame z remontady z psg
7
rudy się nie dostał
5
ah shit, here we go again
0
kurłaaaaaaaaaa, taka akcja
0
goat
1
ta ich mimika twarzy przy byle kontakcie, jakby dostali na westernowym filmie kulkę ;x
3
co ten pique xD mats chce złapać, a ten cyk do boku
0
@Zip jak to był faul to ja jestem papież
1
umtiti xD wywala typa a potem: ja mam rączki tutaj, nic nie było
0
no kids for you
0
Ha tfu na vectre, jak będziecie sobie zakładać internet to trzymajcie się od nich z daleka, ciągle jakieś problemy, parodia
0
@Bobo25 omijaj biedronki
0
@KORTIS oh no, anyway
0
@marcin000019 taka część od rowera ^^
32
@Ronnie1992 "xD" więcej nie trzeba pisać
0
Mem sytuacyjny
Kiedy "odchodzi"
https://thumbs.gfycat.com/GiftedDifferentChihuahua-max-1mb.gif
Kiedy wraca
https://media.tenor.com/images/55a70c970733fee713e8d9c3aadc175c/tenor.gif
9
@BarcaInfo ah shit, here we go again
0
@Gaz you know nothing, gaz snow
0
@KmN Panie, nie obrażaj pan, dobre? Ja mam i jest gitez majonez, spalanie 4-5
0
@KmN passat b8
1
@Szakalaka12369 do fify to się xbox opłaca, to raz, a dwa że nie kupuj fify 21 na chwilę przed wyjściem fify 22 ;f
1
@clyde w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem
0
@amanter gość to marketingowa żyła złota, jego transfer jest opłacalny
3
@Yoshi94 tiaaaaaaa xD
0
Znowu te łachmyty z vectry mają awarie?
edit. no jak nie jak tak
https://downdetector.pl/status/vectra/
1
@Striker pół roku temu bym im wybaczył przegrany sezon, ale teraz.. xD
0
@LS i dont know what you mean