Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO a jest powiedziane czy po wszystkim im to cofnęła? ;f
0
@krzywy Jak to co chcą osiągnąć? Dożywotnie zakazy stadionowe
0
@RomanHoffer i bardzo kurłła dobrze
0
@Castro Sodoma i Gomora
0
Że co, że jak czarny, szybki i na ataku to od razu Eto'o? skandal, sami rasiści w tej Barcelonie
0
@JohnnyBarca zamiatają to "coś" i mecz rozpocznie się później, czy inny termin?
0
@maroon no ta
0
@adambądkowski93 a klub decyduje że już nie oglądacie meczów ;)
2
@FCBesia security? jakie security? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@bari_94 rządzą? bi czy to ty
1
@Encore to nie są kibice
0
Komentarz usunięty
1
@Comentateiro zgadza się
0
@MarcelNJ11 jest 50%, albo wygramy albo nie wygramy
0
@DaPidejpi No mówię xd
0
@Rewolucja123 zepsuć to się może cyberbug, a nie fifa xD
0
@DaPidejpi i ronaldinho i maradone i cantone i Bruno toty ^^
4
Za de ligta można rozmawiać, a tak to niech spadają
2
Czyli co, dzisiaj koniec marzeń o majstrze? A może zarzucą coś z wątroby? ;x
2
@DonMatteo901 lagetahh
0
@Don-Corleone piękny to film, naprawdę bardzo mi się podoba, ten dobór kolorów, ten kontrast, ten biały napis na czarnym tle mówiący że film niedostępny, coś wspaniałego
0
@DaPidejpi moim zdaniem to nie ma tak że najlepszy, albo że nie najlepszy
1
@hihotohuj aż tyle to nawet prywatnie nie biorą xD
1
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub96 well yes, but actually yes
0
@Djzordon sławek się nie przelogował?
2
@itmustbejoke ale taki z uszu czy..? ;d
2
@JohnnyBarca aha aha
0
No i jak ten meczyk wygląda? Gra coś ta Osasuna?
3
@Encore trzeba było tak od razu, jak żarty to zaraz znajdziemy paragraf i ci się odechce rzezimieszku jeden ty( ͡° ͜ʖ ͡°)