1

@PatrychoO a jest powiedziane czy po wszystkim im to cofnęła? ;f

0

@krzywy Jak to co chcą osiągnąć? Dożywotnie zakazy stadionowe

0

@RomanHoffer i bardzo kurłła dobrze

0

@Castro Sodoma i Gomora

0

Że co, że jak czarny, szybki i na ataku to od razu Eto'o? skandal, sami rasiści w tej Barcelonie

0

@JohnnyBarca zamiatają to "coś" i mecz rozpocznie się później, czy inny termin?

0

@maroon no ta

0

@adambądkowski93 a klub decyduje że już nie oglądacie meczów ;)

2

@FCBesia security? jakie security? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@bari_94 rządzą? bi czy to ty

1

@Encore to nie są kibice

0

Komentarz usunięty

1

@Comentateiro zgadza się

0

@MarcelNJ11 jest 50%, albo wygramy albo nie wygramy

0

@DaPidejpi No mówię xd

0

@Rewolucja123 zepsuć to się może cyberbug, a nie fifa xD

0

@DaPidejpi i ronaldinho i maradone i cantone i Bruno toty ^^

4

Za de ligta można rozmawiać, a tak to niech spadają

2

Czyli co, dzisiaj koniec marzeń o majstrze? A może zarzucą coś z wątroby? ;x

2

@DonMatteo901 lagetahh

0

@Don-Corleone piękny to film, naprawdę bardzo mi się podoba, ten dobór kolorów, ten kontrast, ten biały napis na czarnym tle mówiący że film niedostępny, coś wspaniałego

0

@DaPidejpi moim zdaniem to nie ma tak że najlepszy, albo że nie najlepszy

1

@hihotohuj aż tyle to nawet prywatnie nie biorą xD

1

Komentarz usunięty

1

@MesQueUnClub96 well yes, but actually yes

0

@Djzordon sławek się nie przelogował?

2

@itmustbejoke ale taki z uszu czy..? ;d

2

@JohnnyBarca aha aha

0

No i jak ten meczyk wygląda? Gra coś ta Osasuna?

3

@Encore trzeba było tak od razu, jak żarty to zaraz znajdziemy paragraf i ci się odechce rzezimieszku jeden ty( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?