7

@wpwelement ale ty chyba przed laty nic nie nagrywałeś, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) dopiero by było.. chociaż z 2 strony to by tłumaczyło, dlaczego cię nie ma na podcastach.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@paweldunajecfcb o panie, po czarnote to nawet @Janiama do mnie podbijał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@tristan87 właśnie widzę, gdyby sam usunął to by pozostał ślad

4

@Encore nie na mojej zmianie

0

@Encore life is brutal and full of zasadzkas, no f given

3

@igor69 widzę że szybciutko usunąłeś, ale i tak ci odpowiem: żeby cisnąć, najpierw trzeba się zapoznać chyba, nie?

10

Był boras, była czarnota-bojarska, jest natsu - podsumowując - było, jest i będzie, zmieniają się tylko aktorzy.

4

@Stasiuburza wardęga opublikował reakcje jak mówi że zara maja staśko się odpali, i po paru minutach maja staśko się odpaliła, pszpadeG?

1

@matirix20 chude uda, mały cyc, 5/10

8

Natsu po prostu pozazdrościła Nervarienowi że dupę pokazał i nie chciała być gorsza..

13

@IronSanHybrid panie, dużo szumu o nic, nawet na dildosa nie kucnęła

3

@Cule2013 tym co podesłali serdecznie dziękuję, niezwłocznie zabiorę się za studiowanie, tylko szablę wyciągnę

0

@Encore takiej co wygląda jak kendall to nie

0

O co chodzi z tą natsu, pw jeśli trzeba ;x

8

@IronSanHybrid pojechali ci równo po rajtach, sam widziałem

0

@Pogba o co chodzi bo dopiero wstałem pw

0

@Transu96 3 zakładka wyzwania - przy każdym wyzwaniu jest podany czas, jeśli nie ma czasu przy wyzwaniu, to znaczy że się kończy się wtedy kiedy >>> 2 zakładka*

0

@Ghazul3293 od lewej
- 1 zakładka gdzie trzeba wybrać 1 z 2/3/4 zespołów i wykonywać zadania, i jest czasowa, zwykle 7/14 dni
- 2 zakładka sezon - 30dni bodajże, jest tam napisane
- 3 zakładka wyzwania - przy każdym wyzwaniu jest podany czas, jeśli nie ma czasu przy wyzwaniu, to znaczy że się kończy się wtedy kiedy 1 zakładka
- 4 zakładka kamienie milowe - jest cały czas(wyjątek w tym tygodniu dali tam silver stars, które normalnie są w zakładce 3)
- 5 zakładka podstawy - jest cały czas

1

@VamosRakieta o ty, z kółkiem wzajemnej adoracji zadzierasz? poczekaj

3

2

W finale za Chelsea, Manchester is RED!

4

z 1 strony świetnie że real odpadł, a z 2 zajebiście

1

KONIECCCCCCCCCCCCCCCCCCccc

7

bijo się, to czerwo powinno być

0

sabotażysta strzela, święto ;o

3

jak już trafi to spalony ehhhh

2

@Commando można się śmiać ze żwira, ale nigdy nie wiadomo kiedy załaduje skorpiona z dupy ;f

0

cienko to widzę, sabotażysta werner na pokładzie

0

@Dembouz1899 czego nie wiesz
i od razu podaj platformę, budżet, kto wymienny a kto nie

1

@Kgorecki2500 Black Flag jest w top 3 Assassinów także ten

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?